arrowarrow2backtotopDeutschdropdownEnglishEspañolEestifacebookSuomiFrançaiskarge-service1karge-service2karge-service3karge-service4large-channelslarge-dayslarge-growthlarge-photoslarge-searchlarge-teamlarge-tvlocation-homelocationlocation2logo_domusmailphonephone2PortuguêsquoteРусскийsearchticktwitteryoutube

Jutuajamine kliendiga – NEXD OÜ / Ott Heidmets

NEXD OÜ on reklaamitarkvara arendav ettevõte, mille eesmärgiks on muuta arusaama milline üks reklaam peaks olema ja kuidas seda teha. NEXD OÜ toimetab kõigil 6 kontinendil kuigi  põhituruks on täna Lääne- Euroopa. Nende tooteks on platvorm, mis võimaldab igaühel teha lihtsalt ja kiirelt reklaame, mis suhtlevad kasutajaga, nii nagu ei ükski teine turul.

Mis on need indikaatorid, mis panevad / panid teid uut äripinda otsima?
Esimeseks on ruumide sobivus ettevõtte suurusega. Teiseks nende asukoht ja kolmandaks seisukord. Kuna kasvatasime eelmine aasta pea 2x töötajate arvu, siis jäi eelmine koht liiga väikeseks. Samuti on aja jooksul muutunud üha olulisemaks kontori sisekliima ja võimalused töötajatel korraks puhata. Uus koht pakub selleks laiemaid võimalusi.

Millised olid teie ettevõtte kõige olulisemad kriteeriumid?
Asukoht, hind, seisukord.

Millised olid otsustusprotsessil määravaks saanud detailid, millele te alguses ei osanud tähelepanu pöörata?
Raske otseselt välja tuua. Meie jaoks oli oluline ka ajaline raamistik, kuna pidime vabastama eelmise pinna kindlaks ajaks.

Mis oleks see, mida teeksite täna teisiti, kui saaksite protsessi uuesti alustada?
Oleks endale jätnud rohkem aega, et uus kontor saaks lõplikult valmis.

Kui palju mõjutab teie arvates hea töökeskkond teie ettevõtte efektiivsust?
Ülimalt oluline. Tänapäeval on hea töökeskkond üha olulisem ja seda mitte ainult inimsuhete vaid ka füüsilise keskkonna mõistes. Tööle tulijad tunnevad üha rohkem huvi, millised on kontori võimalused, milline on mööbel, puhkenurgad jne. Eelpool mainitud asjaolud mõjutavad oluliselt inimeste töötegemise efektiivsust. Kas on võimalik teha segamatult tööd ja vajadusel korraks lõõgastuda, ilma et kolleege sellega häiritakse.