arrowarrow2backtotopDeutschdropdownEnglishEspañolEestifacebookSuomiFrançaiskarge-service1karge-service2karge-service3karge-service4large-channelslarge-dayslarge-growthlarge-photoslarge-searchlarge-teamlarge-tvlocation-homelocationlocation2logo_domusmailphonephone2PortuguêsquoteРусскийsearchticktwitteryoutube

Liivalaia ärikvartal – pealinna ja Eesti tippude tipp!

Kui midagi on Tallinna ärikinnisvara maastikul oodata, siis on see Liivalaia ärikvartali valmimine. Ei tea küll miks? See on julge ent seda väärt küsimus! Julgeme siiski väita, et ärikvartali näol on tegemist Tallinnas vaieldamatult kaasaegse, luksusliku ja silmapaistva uusarendusega. Siin kohtuvad tervislik ja terviklik töö- ja elamuskeskkond ning avanevad suurepärased ja Eesti kõrgeimad vaated!

Mis just selle arenduse eriliseks teeb?

Kokku 77 000 m² brutopinnaga ja 36 000 m² üüripinnaga Liivalaia ärikvartal Tallinnas koosneb kolmest kõrgustesse pürgivast ja suurepäraseid linnavaateid avardavast tornist. Nendest madalaim on 9-korruseline üürikorteritega hoone (valmib jaanuaris 2024), keskmine 15-korruseline büroohoone (valmib mais 2024) ja viimane lausa Eesti kõrgeim 28-korruseline büroohoone. Viimati mainitu saavutab ärikinnisvara uusarenduse tippude-tipu augustis 2024 ja ei rohkem ega vähem kui lausa 111 meetri peal! On mida oodata!

Hoonetevahelise ala võtab enda alla laialdane food court kus hakkame tunnetama südalinna tuksumist ent samal ajal erakordset nauditavat looduslikku keskkonda otse linnasüdames – elusad puud ja ümbritsev rohelus loovad ideaalse paiga, kus korraks aeg maha võtta ja lihtsalt nautida. See kõik on võimalik ka meie päikesevaesematel kalendrikuudel, sest kogu ala katab loomulikku valgust läbilaskev klaaslagi. No mida sa hing veel ihkad! 😊

Kui kõht on täidetud, siis saab siitsamast minna jalutama kergliiklusteele, mis imiteerib oma looklemisega piirkonnas maa all kulgevat ja osaliselt avatud Härjapea jõge ning mis viib ehituse käigus rajatavasse parki.

Mida hakkab pakkuma ärikinnisvara tippude-tipp, kõrgeim hoone Liivalaia ärikvartalis?

Hoone esimene korrus ja aatrium saab olema tõeliselt pilkupüüdev – ca 7 meetri kõrgused laed, lühtrid, aatriumi avarus jms loovad antud korrusel äripinda omavatele ettevõtetele tõeliselt väljapeetud, väärika ja luksuliku esindatuse.

Büroohoone 2. ja 3. korrusele tuleb konverentsikeskus, mis majandab erinevates suurustes väiksemate ja suuremate ruumilahendustega. See lihtsustab hoonete üürnike igapäevaelu ja võtab neilt vajaduse rajada koosolekuruume enda büroopinnale. 

Hoone 4. ja 5. korrusele ootab arendaja uusarenduse kontseptsioonist lähtuvalt erinevaid tervise- ja iluteenuseid pakkuvaid üürnikke ning madalamasse bürootorni tuleb ka 25-meetrine ujula, spordiklubi ja mini-spaa. 

Ka ülejäänud korrused ja pakutavad kontoripinnad/ruumid on igati kaasaegsed – valgusküllased, kõrgete lagedega, parimate tehnolahendustega, tõstetud põrandatega, esmaklassilise sisekliimaga jne.

Hoone kõrgeima korruse terrassilt avanevad suurepärased vaated linnale ja seal saab pidada nii ettevõtete kui isiklikke üritusi.

Vau-efekte hakkab Liivalaia ärikvartali rajamisega nägema juba õige pea! Kvartal meelitab oma kontseptsiooniga ligi kindlasti nii uudistajaid, meelelahutuste ja elamuste otsijaid kui ka ettevõtteid. Saab tulla mugavalt jala või ühistranspordiga, ent mõeldud on ka autojuhtide ja jalgratturite peale! Autodele on kvartalis pesula ning 470 parkimiskohta. Lisaks Eesti suurimas sisejalgratasteparklas 105 kohta jalgratastele, kohad tõuksidele ja elektrisõidukitele.

Liivalaia ärikvartali arendajaks on tugev ja tuntud arendaja, Kapitel AS, kes kes investeerib projekti kokku ligikaudu 100 miljonit eurot ning omab Baltikumis nii büroohooneid, hotelle kui ka kaubanduskeskusi.

Ettevõte pärjati 2020. aastal Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabelis konkurentsivõimelisima väike- ja keskettevõtte tiitliga ning on 2018-2020 tunnistatud Eesti konkurentsivõimeliseimaks kinnisvaraettevõtteks. 

Uudishimu pole patt! Juhul, kui ülaltoodu tundus huvitav ja ambitsioone ning mõtteid tuleviku osas jagub, siis võta ühendust ja tutvume projektiga juba lähemalt!