Kadri Kütt

Kutseline hindaja

Kinnisvara on minu kirglik hobi juba viimased 5 aastat. Kinnisvarasektoris toimetamist alustasin investorina. Tänaseks olen renoveerinud mitmesuguseid objekte, mille üürile andmise ja haldamisega ka praegu tegelen. Võin julgelt öelda, et olen heas mõttes „kinnisvarafanaatik“, kes jälgib suure entusiasmiga ennekõike Viljandi linna ja maakonna kinnisvarapakkumisi. Mul ei jää naljalt ükski huvipakkuv kuulutus kahe silma vahele.

Olen kaitsnud bakalaureusekraadi Tallinna Tehnikaülikoolis sotsiaalteadustes vallas ning läbinud samas ka magistriõppe programmi juhtimise ja turunduse erialal.

Oman töökogemust mitmetes valdkondades (disain, IT, kaubandus, logistika, telekommunikatsioon), seejuures eri suurusega ettevõtetes, mille tulemusena olen tutvunud väga erinevate inimeste, organisatsioonide ja tööprotsessidega ning avardanud tublisti silmaringi. Hindajaks õppimine oli minu jaoks nö loomulik samm, kuna mind on juba kooliajast paelunud ka arhitektuur ja ehitusvaldkond laiemalt.

Iseloomult olen rõõmsameelne, abivalmis, kohusetundlik, täpne ja aus. Olen avatud suhtleja ning suudan edukalt koostööd teha erinevate inimestega. Naudin pidevat arengut, kohanen kiiresti.

Igapäevatoimetuste kõrval meeldib mulle tegeleda muusikaga. Muuhulgas laulan ja mängin kitarri ansamblis K & K.

Mul on ülimalt hea meel, et kohtusin oma teel just Viljandi kogenuima hindaja Mirje Kallastega, kes mind Domusesse kutsus. Mirje kõrval tahan õppida ja areneda nii palju kui võimalik, et saada tulevikus parimaks hindajaks. Tänaseks olen omandanud edukalt kinnisvara nooremhindaja kutse. Üldiselt ei jäta ma jonni enne kui olen soovitud tulemuse/eesmärgi saavutanud.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri