Mirjam Kolga

Kutseline hindaja

Kinnisvara hindaja VI tase (kutsetunnistuse nr 131669).

Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige.

Liitusin Domus Kinnisvaraga aastal 2015. Kinnisvara on mulle pakkunud huvi juba mitmeid aastaid. Pärast Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureuse kraadi omandamist, viis minu tee Domus Kinnisvarasse.

Hindaja töö juures väärtustan mitmekülgsust - töö toimub nii kontoris kui ka ringi liikudes ning selle kõige kõrvalt saab ka inimestega suhelda. Olen saanud ka suure kogemuste pagasi välismaal tegeledes müügiga.

Olen positiivne, kohusetundlik ning abivalmis. Vabal ajal tegelen spordiga ja ülekõige meeldib veeta kvaliteetset aega oma lähedastega.

Loe pikemalt

Soovitused

Olen tellinud Teie firmast hindamisakti juba kolmel korral. Iga korraga üha rohkem veendudes, et kui on uuesti vaja hindajat tellida, siis Mirjam Kolga on inimene keda tellida ja keda hea meelega ka sõpradele-tuttavatele soovitan.

Ma ei armasta väga paberimajandust ajada, see võtab minult alati tükk aega kogumist, et tegelema hakata, kuid Mirjamiga suhtlemine on alati olnud nii lihtne, et ma ei pelga ka edaspidi tema kaudu hindamisakte tellida. Ilmselt kaalun edaspidi, kui vajadus peaks tekkima, ka muude teenuste osas Domus kinnisvara teenuseid kasutada.

Getter

Saada mulle kiri