Jaan Liitmäe

Juhatuse liige

Olen rahavooga kinnisvarainvesteeringute tegemisele ning juhtimisele keskendunud Domus FND üks asutajatest ja juhatuse liige.

Kinnisvara valdkonnas olen tegutsenud kahel perioodil. Esmalt vahemikus 1993 kuni 1997 maakleri ning müügiosakonna juhina tänase kinnisvaraturu välja kujunemise perioodil. Alates 2019 kevadest olen Domuse meeskonna koosseisus kinnisvaravaldkonnas tagasi, mille üle on mul väga hea meel.

Vahepealse üle 20 aastase perioodi veetsin panganduses. Tegelesin algul peaasjalikult klienditeeninduse poolega krediidivaldkonnas, hiljem juba enam strateegiliste väljakutsetega juhtides erineva suurusega meeskondasid. Kindlasti andis pankades töötatud aeg mulle hea arusaamise erinevatest majandussektoritest laiemalt. Lisaks teadmise finantsjuhtimise olulisusest konkreetse ettevõtte kontekstis koos lõputu hulga praktiliste näidetega ettevõtjate väljakutsetest (oma-)kapitali juhtimisel.

Usun, et tänu sellele suudan luua väärtust nii investoritele, klientidele kui kõigile kolmandatele osapooltele, keda rahavooga kinnisvarainvesteeringute teostamisel on vaja juhtida. Tahame Domuses projekte ellu viia alati väärtustades koostööd ja ühiselt ärategemise jõudu ning siis juhtuvad reeglina ka head asjad.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri