Oleme valmis 14 päeva väljakutse vastu võtma ja leidma Sinu kinnisvarale ostja 14 päevaga. Kuidas?
Soovid meile 14 päeva väljakutse esitada?
Saada meile päring.
Meie oleme valmis!

Mis on kampaanias osalemise eelduseks?
Kampaanias osalemise eelduseks on müüdava objekti eksperthinnang või meie kinnisvarakonsultandi hinnang, millega määrame objektile müügihinnaks võimalikult reaalse turuhinna. Kui Sinu kinnisvaral puudub eksperthinnang, kuid siiski vajad seda või soovid teada oma kinnisvara õiget väärtust, on Sulle abiks meie kutselised hindajad. Vaata Domus Kinnisvara hindajaid siit ja võta huvi korral meiega ühendust. Domus Kinnisvara jätab endale õiguse keelduda objekti kampaaniasse kaasamisest, kui selleks on meie hinnangul mõjuv põhjus.

Kui siiski ei õnnestu Sinu kinnisvarale 14 päevaga ostjat leida?
Kui vaatamata pingutustele ei õnnestu meil leida kindlat ostjat 14 päevaga, on kõigil, kes meiega antud kampaania raames perioodil 01.11 kuni 30.11.2021 kirjaliku koostöö sõlminud, võimalik loobuda meie teenusest, ilma et sellega kaasneks kulusid. Seejuures jäävad Sinu kasutusse meie tehtud fotod Sinu kinnisvarast. Meie oleme siiski valmis tegema põhjaliku analüüsi, vaatama üle müügistrateegia, tegema vastavad korrektuurid ja püüdlema ühiselt edasi lõppeesmärgi suunas.

Soovid mõne meie kinnisvarakonsultandiga otse ühendust võtta?
Domus Kinnisvara konsultantide kontaktid leiad siit. Kõik meie kinnisvarakonsultandid lähtuvad oma tegevuses Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja Heade Tavade Koodeksist ja juhinduvad ausa äri ja eetiliste tõekspidamiste printsiipidest ning kliendi huvidest. Paljud meie konsultandid on Maaklerite Koja liikmed.

Kõik eelnev tundub hea plaan, kuid Su kinnisvaral puudub korrektne dokumentatsioon?
Aitame kinnisvaraomanikel seadustada teostatud ehitus- ja remonttöid, sealhulgas taotleda ehitus- ja kasutusluba. Vaata siit, kuidas ja millega täpsemalt saame abiks olla.