Anželika Tõrva

Ärikinnisvara maakler / Konsultant

Olen Tallinnas sündinud ja kasvanud, rõõmsameelne ja positiivse ellusuhtumisega. Mind on väga raske endast välja ajada ja isegi, kui mul peaks mingil põhjusel halb tuju olema, siis inimesi nähes läheb nägu kohe naerule.

Mulle meeldivad väljakutsed ja end proovile panna. Olen tegelenud väga paljude asjadega- nagu öeldakse, hunt kriimsilm oma 7 ameti poolest. Mul on olnud võimalus tegeleda erinevate valdkondadega, mis on andnud mulle kogemusi ja tutvusi ning samuti ka oma kohta leida.

Kinnisvaraga tegelema sattusin umbes 7 aastat tagasi, kui alustasin oma ehitusaegse ja - järgse koristamisega tegeleva ettevõtlusega. Selle käigus sai loodud nii mõnigi hea kontakt ja ehitussektoris end asjadega hästi kurssi viidud. Samal ajal aga uitasid tihti mu mõtted kinnisvara müügi- üüritegevuse peale. Olin palju mõelnud, et sooviksin asuda mõnesse kinnisvaraga tegelevasse ettevõttesse maaklerina, kuna leian, et olen selleks palju häid kogemusi ja teadmisi saanud, et oma tööd hästi teha.

2020 sai alguse mu maaklerina teekond ning tänaseks olen liitunud Domuse toredate inimestega, kes hoiavad ühte ja toetavad teineteist. Sama mõtteviisi soovime edasi kanda ka oma headele klientidele.

Olen Sulle alati olemas oma nõu ja jõuga.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri