Heini Siirus

Maakler / Ärikinnisvara konsultant

2008a lõpetasin Tallinna Majanduskoolis ärijuhtimise ja turunduse eriala ning sealt sai alguse minu müügikonsultandi karjäär. 2019 aasta suvel sain teist korda isaks ja otsustasin autoesindusest müügikonsultandi ametikohalt lapsehoolduspuhkusele minna. Kodus perega olemine on tore vaheldus tööelust eemaldumiseks ja oma mõtete puhastamiseks, aga müügipisik on minusse siiski nii korralikult kinnistunud, et ma pean saama müüa, samamoodi nagu süüa ja hingata. Seda mõistis hea sõber Alar, kes kutsus mind Domusesse ärikinnisvara valdkonnaga tutvuma.

Siin ma nüüd olen – Domuse kogemusterohkes kollektiivis üpris värske tegija, aga naudin pere kõrvalt seda mida kõige paremini oskan: usalduslike ärisuhete loomist ja ka kõige keerulisemate tehingute elluviimist! Armastan eeskätt ebatavalisi ja pühendumist nõudvaid väljakutseid ja seda suudab kinnisvaraturg pakkuda igal sammul. Seetõttu julgustan kõiki äriomanikke minuga ühendust võtma – kui Teil on võimatuna näivaid soove siis tõenäoliselt on meil olemas ka nutikaid lahendusi!

Kui ma pole parasjagu kinnisvaralainel ega pere keskis siis järelikult puhub rannikualadel vali tuul ja naudin oma kolmandat suurt kirge - lohesurfi.

Saada mulle kiri