Hille Sinivee

Projektijuht

Olen lõpetanud Tallinna Majanduskooli õigusteenistuse eriala ning 2020. aasta sügisel alustasin samas koolis õpinguid nooremprojektijuhi erialal.

Oma varasemad kogemused ehitusõigusest olen saanud Tallinna Linnaplaneerimise Ametis järelevalve juristi ametikohal ja töötades advokaadibüroos.

Minu suurimad motivatsiooniallikad töö tegemisel on meeskond ning väljakutseid pakkuv töö, just sel põhjusel ma Domus Kinnisvaraga liitusin.

Projektijuhi ameti valisin seetõttu, et siin tuleb kasuks nii minu juristi kui ka personalitöötaja taust. Mulle meeldib inimestega suhelda, projekte juhtida ja samas leida selliseid lahendusi, kus kõik osapooled oleksid rahul.

Loe pikemalt

Minu viimased artiklid

Mida tuleb jälgida enne korteri planeeringu muutmist?
Kui kinnistule puudub juurdepääsutee

Soovitused

“Tellisin teilt maja kasutusloa asjaajamise. Kõik sujus suurepäraselt. Olin kõikide arengutega kursis ja teadsin kui kaugel asjaajamine on. Kui oli küsimusi sain kohe vastused ja Hille oli väga aktiivne ja helistas alati üle ja saime kõik küsimused jooksvalt kokku lepitud. Olen väga rahul ja tunnustan Hillet tema positiivse suhtumise ja kiire asjaajamise eest. Aitäh teile.”

Tarmo R.Väga meeldiv koostöö. Pidev infovahetus ja tagasiside. Suurepärane suhtlemisoskus.

Markko T.Seoses ehitisregistri ja andmete esitamise teatisega suur aitäh Hille Siniveele!

Lõputuna tundunud protsess valmis tema käe all kiirelt ja väga professionaalselt.
Oli ainult meeldiv temaga koostööd teha!

Kristina K.Saada mulle kiri