Janar Saviir

Kutseline maakler / Konsultant

Zig Ziglar on öelnud ühe targa lause - "Sa saad elus kõik mida tahad, kui aitad teistel saada, mida nemad tahavad."

Sama kehtib minu puhul ka maakleritöö juures. Leida alati klientidele just see, mida nad vajavad ning tahavad. On see siis pisike üürikorter, omaenda esimene kodu, suvila Elva metsade vahel või hoopis midagi muud.

Olen töötanud üle 10 aasta USA-s ja Kanadas, mis on andnud mulle suure kogemustepagasi erinevate inimestega suhtlemisel. Selle abiga aitan nüüd inimesi oma kodukandis - Tartumaal.

Loomult olen väga pühendunud, siiras ning probleemide lahendamisele orienteeritud. Näen igas olukorras võimalusi, mitte takistusi. Võtke ühendust ja veenduge ise!

Vabal ajal meeldib mulle aega veeta oma pere seltsis, lugeda harivaid raamatuid ning tegeleda erinevate spordialadega.

Loe pikemalt

Soovitused

Soovime anda tagasisidet ühe vahva ja asjalku maakleri kohta, kellega meil oli rõõm koostööd teha. Kuna oleme oma eluetapis sinnamaale jõudnud, et hakata seda päris oma kodu ehitama, oli tarvis korter müüki panna. Oli vaja leida maakler, kes teab ja tunneb oma tööd. Kuid kuna puuduvad igasugused kontaktid ja kogemused selles vallas, siis küsisime soovitust oma kodupanga kliendihalduri käest, kes soovitas Janar Saviiri. Tegemist on äärmiselt asjatundliku ja detailidele tähelepanu pöörava maakleriga. See kui kiiresti suutis Janar domino efektiga kokku kaks korterit maha müüa on hämmastav, sest tavaliselt just maapiirkondades tuleb arvestada aasta kuni pooleteist aastaga. Oleme igati rahul Janari tööga ja soovitame ka teistele teda maaklerina. Janarile soovime edu ja palju kordaminekuid.

Lugupidamisega
perekond Leppik
Kiidaks kiire ja hea töö eest, panime esialgu ise korteri müüki ja ei edenenud kuidagi. Siis soovitati mulle Janarit, kes oli väga hakkaja ja meeldiv suhtleja.
Vähem, kui nädalaga sai korter müüdud ja notaris käidud. Väga tubli töö!!!

Evelyn
Koostöö Janariga sujus paremini kui ma ootasin ja loota julgesin. Tegelikult koostööd ei olnudki, sest ainus kord kui ma teda nägin oli korteri võtmete üleandmisel, mil ta ka kaardistas mu korterit. Vastasin küsimustele nii hästi kui oskasin. Lisaks tuli järgmisel kuul paar telefonikõnet Janarilt, et mingeid detaile täpsustada. Ja kolmas kõne oli juba küsimus, kas mulle sobib väljapakutud notari aeg tehingu lõpule viimiseks.

Tagataustal tema suhtles kõigi huvilistega, aitas neil suhelda pangaga ja korda ajada kõik muud vajalikud toimingud. Kartsin, et võib-olla pean korteris tegema mingid värskendustööd. Janar julgustas mind jätma korteri selliseks nagu see oli, mis muutis müümisprotsessi minule tunduvalt lihtsamaks. Meie esimesel kohtumisel küsis Janar mult ka, palju ma sooviksin korteri eest saada. Olin enne vaadanud portaalides ringi ja seal nähtu põhjal kujundanud hinnasoovi. Lõpptulemusena müüsime veidi kallimalt mu esmasest ootusest.

Tulevikus kui tarvis taas kinnisvara müüa siis kindlasti pöördun Janari poole. Soovitan seda teha teistelgi. Maaklerile makstav raha on tõesti väärt kulutamist kui maakler teeb oma tööd nii nagu Janar seda tegi.

Grete Laast
Oleme väga rahul maakler Janar Saviiri tööga. Tema juures meeldis professionaalsus, asjalikkus ja tühjade lubaduste mitte andmine.
Ta tuli toime sellise olukorraga, mille puhul meile tundus, et asi on täielikult teostamatu. Seejuures lahendas ära kogu maja (15 korterit) pikaleveninud dokumendiprobleemi. Tänu lahendusele on kõikidel, kes tahavad selles majas korterit müüa, palju lihtsam tehingut teostada.
Märgime veel ära tema inimliku ja heatahtliku suhtumise erinevate olukordade tekkimise juures.
Siiralt kõike head soovides,
Perekond Miil.
Kuigi me temaga ei kohtunudki lõpuks näost-näkku, olen tema töösse suhtumisega igati rahul Tartu Lembitu 24 objektil. Ka kellaaegadel, kus teised inimesed juba patja otsisid, tegutses tema edasi. Pakkus välja omal initsaitiivil erinevaid variante, kuidas edasi minna jne. Seega tubli töö!
Parimat,
Alvar K.
Suured tänud Janar Saviirile, kes aitas meid kinnisvara müümisel. Proovisime sellega pikemat aega ise hakkama saada, aga ei õnnestunud. Tänu Janari asjalikule tegutsemisele leidsime toredad ostjad ja seda üllatavalt kiiresti. Janar on väga hea suhtleja ja oskab professionaalset nõu anda. Soovime talle edu kõigis ettevõtmistes.

Ülle R.

Soovin esitada positiivse tagasiside Janar Saviiri kohta. Sain meeldima hakanud korterit kiiresti näha, ostuks oli pangal vajalik hindaja akt ning ka hindaja saatis härra Saviir väga kiirelt, läks vist ainult kaks päeva.
Ning kirsiks tordil oli 50% allahindlus pangaga lepingut sõlmides. See oli küll vist seotud sellega, et Domus Kinnisvara on SEB partner, aga meeldiv siiski :)
Kokkuvõttes võin öelda, et Janar tegi oma tööd hästi ja kiiresti ning pakkus isegi välja, et vajadusel aitab mööbli sisse või välja kolimisega, hoolimata 5. korrusest :)

Kena päeva,
Martin K.

Olin proovinud oma korterit müüa eduta eelmisel aastal nii ise kui erinevaid maakleri teenuseid kasutades üle 5 kuu.
Sellel suvel otsustasin uuesti proovida. Usaldasin oma korterimüügi teadlikult Janarile, kuna ta on üle 10 aasta tegelenud nii müügitöö kui ka müügiorganisatsioonide juhtimisega. Lootsin oma kodu müüa mõne kuuga, kuid Janar suutis minu ootusi korralikult ületada. Juba paarile esimesele huvilisele suutis ta idee minu korterist nii hästi maha müüa, et jõudsime notarisse kuu ajaga. Tegelikult oli ostja ja tehing tehtud põhimõtteliselt 1,5 nädalaga!!! Kõik läks nii libedalt, et minul oli vaja vaid Janarile võtmed anda ning siis notarisse kohale ilmuda. Mis mulle Janari juures meeldib on see, et ta ei ole tüüpiline maakler, kes teeb pildid, paneb kuulutuse ja siis lihtsalt avab ukse ja näitab objekti, vaid ta proovib iga huvilise vajadusest aru saada ja siis sobitada objekti nendesse vajadustesse. See lisaväärtus on põhjus, miks Janar on edukam kui teised.
Soovitan Janarit kindlasti ka kõikidele oma sõpradele ja töötan temaga koos kindlasti ka oma järgmistel projektidel!

Andrus A.
Tekkis soov müüa oma korter ning pöördusime teadlikult Janari poole, kuna ta on Elva kohalik maakler ning on meie kohaliku kinnisvaraga väga hästi kursis. Positiivseks üllatuseks meie jaoks oli Janaril lausa huviliste nimekiri olemas, kellele meie korterit pakkuda. Leidsime õiglase hinna ning saime oma korteri müüdud ilma suurema avaliku müügita. Kõik käis väga arusaadavalt ja kiirelt. Lisaks Janar hoidis meid väga hästi toimuvaga kursis. Julgeme soovitada Janarit kõigile, kelle soov oma korterit müüa või osta endale kodu kiirelt, õiglase hinnaga ning saada osa professionaalsest teenindusest.

Lugupidamisega,

E. ja M. Kukk
Saadan kokkuvõtte oma uue kodu ostmise teekonnast.

Olles viimased paar aastat mõelnud elukohaks valida Elva, olin hoidnud silma peal kinnisvarakuulutustel- nii majadel kui korteritel. Teadsin tuginedes tuttavate kogemustele, et Elvasse elamispinda leida polei lihtne. Minu valik oli suunatud kahe- ja kolmetoalistele korteritele eelkõige. Uusi kuulutusi KV. ee lehele tuli harva ja ükski neist ei kõnetanud mind. Mul polnud sellega otseselt ka kiire.

Kindla otsuse Elva suunal tegin kevadel 2017. Tagant kiirustas teadmine, et lapsed peavad sügisest siia kooli saama. KV.ee leht oli masendav. Haarasin kevadel kinni sobivaimast pakkumistest, mida vahendas Janar. Häirivaid faktoreid korteri juures oli mitmeid-liiga kõrgel, kohutavas seisus trepikoda ja viletsa kvaliteediga iluremont. Lisaks maja kehv seis, kraaksuvad varesed ja mittetoimiv ühistu. Lubasin mõelda, kuid nagu ikka, tagasiside andmine jäi venima. Minu õnneks helistas Janar, kes küsisi konkreetselt, et mida ma korterilt ootan. Lubas anda sobivate objektide tulekust teada. Esimene mulle sobiv korter ilmus müüki paari nädala pärast. Väga kiiresti sai lepitud kokku korteri vaatamise aeg. Mulle meeldis, et Janari puhul puudus ebameeldiv müügijutt. Ta ei kiitnud korterit taevani ja ei suhtunud minusse stiilis " no see on naine, mida tema ka teab". Selle asemel rääkis oma kogemustest pangaga ja jäi realistlikuks. Selle korteriga siiski kaubaks ei läinud, sest ma polnud nõus panga poolt antud tingimustega. Jäi jutt, et kui midagi ilmub annab ta uuesti teada.

Minu õnneks ilmus midagi uut. Kiiresti sai vaatamise aja ja korter mulle sobis. Olid mõned nüansid, mis muutsid ostu keerulisemaks, kuid üldiselt kõik sujus. Panga jaoks on minu kogemuse puhul olnud häirivaks töökoha vahetus viimase kuue kuu jooksul ja korteris ühe seina asukoha muutmine.

Kokkuvõtvalt meeldis mulle Janari konkreetsus ja oskus teha asjad lihtsamaks seal, kus tekkisid ebamäärasused (korteri üleandmine nt). Samuti see, et ta tajus väga hästi mida mina korterilt ootan. Jäi ära mittesobivate korterite vaatamas käimine. Tugeva plussina toon välja ka kiire hindamisaktide tellimise ja nende mõistliku kasutamise.

Parimate soovidega

Kadri T.
Maja müügiga seotud tehingutes kasutasin hr. Janar Saviir abi - kogu müügiprotsess kulges selgelt/arusaadavalt, minule kui kliendile eriti mugavalt ja väga professionaalselt - tänu sellele julgen tema kui maakleri teenuseid soovitada ka teistele.
Suurimate tänudega ja edu soovides.
Lugupidamisega
Martin J.
Kuna eelmine kord sujus Janari vahendatud korteri müük väga ladusalt, siis otsustasin teda veel kasutada. Seekord oli tegemist Tartu keslinna piiril asuva uuemapoolse korteriga, millel olemas ka kehtiv hindamisakt. Seega oli loota suhteliselt kiiret tehingut. Nagu ka eelmine kord, siis suutis Janar juba paarile esimesele huvilisele korter ära müüa, kuid seekord kujunes juriidika oluliselt keerulisemaks. Kuna ostja kasutas Kredexi käendust, siis oli vaja erinevaid servituutide lepinguid ning muid juriidilisi dokumente. Õnneks ka seekord oli Janar olukorraga väga kursis ning sel ajal, kui tema kõige sellega tegeles, sain mina tegeleda sellega, mis on minu jaoks oluline. Hea töö taaskord!
Andrus A.

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri