Kaarel Kiidron

Kutseline maakler / Konsultant / Projektijuht

Kaarel Kiidron on tegutsenud kinnisvarasektoris üle 5 aasta, millest viimased 2 aastat kutselise maaklerina.

Aastate jooksul on ta juhtinud mitmeid kinnisvaraarendusprojekte nii maakleri kui projektijuhina (hoonete planeeringute välja töötamine ja korterite müük Kvissentalis, Uus 21 korterelamu planeeringud ja müük, Oa 10 korterelamu müük, Magasini 12a planeeringud ja katusekorruse müük, Lai 19 hoovimaja korterelamu ehitusõiguse taotlemine, A. Haava 16 // 18 arendusprojekti projektijuht projekteerimise-, ehituse- ja müügistaadiumis, Põllu 10 arendusprojekti projektijuht, Alevi 3a projektijuht).

Viimased 3 aastat on Kaarel koostanud igakuist Tartu maakonna uusarendusturu ülevaadet ja iga‐aastast analüüsi. Niivõrd laia ülevaadet omades konsulteerib ta kinnisvaraarendajaid planeeringute ja hindade osas.

Lisaks kinnisvarasektori tegevusele on Kaarel välja mõelnud ja töötanud ning ellu viinud Sepa Jalgpallikeskuse eduka ühisrahastuskampaania ja hilisema staadioni ehituse. Kampaaniat pälviti Kuld- ja Hõbemunaga ning tunnustati tiitlitega Tartu Aasta Spordi Tegu 2017 ja Jalgpalliliidu Aasta Tegu 2017.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri