Katriina Salminen

Konsultant

Olen töötanud klienditeeninduses üle 20 aasta. Esimesed kokkupuuted Eesti ja Tallinnaga sain juba 1990ndate lõpul. Käisin kõigepealt Eestis puhkamas ja nüüd olen siin juba aastaid elanud.

Kinnisvaramaakleri tööd teen nüüd juba kolmandat aastat. Selle töö idee sai alguse minu enda kogemustest. Näen selgelt vajadust soomlaste nõustaja järele tehingutes algusest lõpuni. Paljud asjad kulgevad teisiti kui Soomes.

Olen usaldusväärne ja armastan klienditeeninduses töötamist. Ma ei loe töötunde, vaid soovin teha oma tööd võimalikult hästi, et jõuda kõiki asjaosalisi rahuldava lahenduseni. Mind saab igal ajal kätte - olenemata kellaajast. Olen harjunud tegema pikki päevi.

Soomes elades töötasin peaaegu 20 aastat suure korteriühistu juhatuses ja sain seetõttu teada paljudest asjadest, mis puudutavad korteri müügiolukorda või renoveerimis- ja ehituslubade saamist.

Minu vabaaja harrastuste hulka kuuluvad traavisport ja muud hobustega seotud tegevused. Olen 6 lapselapse vanaema ja saan vabal ajal tegeleda järelkasvuga, mis teeb tõeliselt rõõmu. Ka koerad ja loodus on mulle südamelähedased.

Kui müüte või ostate kinnisvara või maad, võtke minuga julgelt ühendust! Teeme teie soovid teoks!

Loe pikemalt

Soovitused

Katriina on hyvin aktiivinen ja vastaa kyselyihin nopeasti myös iltaisin
ja viikonloppuisin. Yhteistyö hänen kanssaan on mutkatonta.

Ystävällisin terveisin
Mauri K.

Saada mulle kiri