Kaupo Mõttus

Kutseline maakler / Projektijuht

Minu karjäär Domus Kinnisvaras algas sõbra soovitusest proovida kätt maakleri ametis. Võtsin nõu kuulda ning tänaseks võin öelda, et tegin õige otsuse. Ma olen loomult probleemide lahendaja. Kinnisvara vahendamisel müüjalt ostjale või ostjale sobiva objekti leidmine ongi pidev probleemküsimuste lahendamine. Lahenduste otsimine ja leidmine nii, et kõik osapooled oleksid tulemusega maksimaalselt rahul... Aga mina ainult sellega ei rahuldu, otsin lisa probleeme, näiteks puudulik ehitise dokumentatsioon, kasutusloata elamud, seadustamata ümbrehitused/laiendused jne on minu maiuspala, millest ma ennast igal võimalikul juhul läbi närin. Et sellise väljakutsega igapäevaselt toime tulla on vaja enda vaim ja keha pidevalt vormis hoida ning teha kõik selleks, et ka vihmasajus naeratus ei kaoks.

Positiivse tulumuse saavutamiseks tuleb mulle kindlasti kasuks asjaolu, et olen aastate jooksul saadud kogemuste tulemusel rahulik ja järjepidev asjaajaja.

Hindan kõrgelt ausust ja konkreetsust ning olen veendunud, et inimesed on suures osas head ja sõbralikud.

Lisaks eesti ja vene keelele valdan heal suhtlustasandil inglise ja soome keelt.

Vaba aeg kuulub enamasti perekonnale, lisaks teen palju sporti ning olen aktiivne Kaitseliidu liige juba aastaid. Hindan kõrgelt head ja maitsekat huumorimeelt ning inimesi kes suudavad kastist väljapoole mõelda :)

Loe pikemalt

Saada mulle kiri