Kristi Roolaht

Praktikant / Nooremkonsultant

Mis põhjusel ma liitusin Domus Kinnisvaraga?

Olles eelnevalt 19 aastat töötanud kasiinonduses, põhiosa sellest ajast koolitajana, andes edasi oma teadmisi ja tööks vajalikke oskusi, jõudsin punkti, kus oli aeg keerata elus uus lehekülg.

Kinnisvarakonsultandi töö olemus, mis mind kõnetas, on igapäevane suhtlus ja koostöö erinevate inimestega, selgitades välja nende ootused ja vajadused. Võimalus ise oma aega planeerida, teha koostööd suurepärase, hooliva ja professionaalse meeskonnaga ja kõige selle tulemusena olla kasulik oma klientidele uue kodu otsinguil.

Tugevamad omadused, mida saan oma ametis rakendada, on usaldusväärsus, põhjalikkus, korrektsus ja paindlikkus. Iseloomult olen sõbralik, rõõmsameelne, otsekohene ja julge suhtleja.

Olulisel kohal minu elus on pere, sõbrad, nendega koosveedetud aeg ja muusika. Hindan inimestes empaatiavõimet, lahkust ja ausust.

Minu eesmärk on teha oma tööd südamega, olla koostööaltis nii klientide kui kolleegidega, et püstitatud eesmärgid saaksid positiivse ja kõikidele osapooltele sobiva lahendi.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri