Kristi Roolaht

Maakler / Konsultant

Mis põhjusel ma liitusin Domus Kinnisvaraga?

Olles eelnevalt 19 aastat töötanud kasiinonduses, põhiosa sellest ajast koolitajana, andes edasi oma teadmisi ja tööks vajalikke oskusi, jõudsin punkti, kus oli aeg keerata elus uus lehekülg.

Kinnisvarakonsultandi töö olemus, mis mind kõnetas, on igapäevane suhtlus ja koostöö erinevate inimestega, selgitades välja nende ootused ja vajadused. Võimalus ise oma aega planeerida, teha koostööd suurepärase, hooliva ja professionaalse meeskonnaga ja kõige selle tulemusena olla kasulik oma klientidele uue kodu otsinguil.

Tugevamad omadused, mida saan oma ametis rakendada, on usaldusväärsus, põhjalikkus, korrektsus ja paindlikkus. Iseloomult olen sõbralik, rõõmsameelne, otsekohene ja julge suhtleja.

Olulisel kohal minu elus on pere, sõbrad, nendega koosveedetud aeg ja muusika. Hindan inimestes empaatiavõimet, lahkust ja ausust.

Minu eesmärk on teha oma tööd südamega, olla koostööaltis nii klientide kui kolleegidega, et püstitatud eesmärgid saaksid positiivse ja kõikidele osapooltele sobiva lahendi.

Loe pikemalt

Soovitused

Kõik oli 100% positiivne!!! Kristi oli väga professionaalne, põhjalik, lahendustele suunatud, sõbralik - väga positiivne inimene! Soovitan julgelt!
Mati
Väga hea teenindus!
Kristel
Kõik oli viisakas, korrektne, hea suhtlemisega :)
Yury
Хочу оставить отзыв о Вашем консультанте Kristi Roolaht.
Очень вежливая девушка, выполнила отлично и корректно свою работу
по продаже моей квартиры.
Покупателя нашла очень быстро. Всегда отвечала на звонки и письма.
Оценка: Отлично.
Marina
Suur tänu Kristi Roolaht.
Koostöö sujus väga hästi.
Domus kinnisvara poole pöördun alati,
kui teie teenust vajan, soovitan ka teistele.
Katrin
Väga sõbralik ja asjalik tegutsemine. Nagu oleks olnud vanad head sõbrad. Ma ei pidanud üldse muretsema oma ema korteri müügi ega paberite vormistamise pärast. Kui oli vaja sain alati infot mis mind huvitas. Suured suured tänud ja kui tulevikus on vaja müüa või osta kinnisvara, siis tean kelle poole pöörduda.
Karin
Jäime Kristiga väga rahule, soovitame!
Kristjan

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri