Kristo Kivisalu

Kutseline maakler / Konsultant

Kinnisvara- ja ehitusvaldkond on mulle huvi pakkunud juba üsnagi noorest east. Kuna gümnaasiumi lõpetamise ajaks olin veendunud, et oma tulevikus tahaksin töötada kinnisvara alal, asusin õppima Eesti Maaülikooli kinnisvara planeerimise eriala. Bakalaureuseõppe lõpetasin aastal 2012 ning Domus Kinnisvara tööka kollektiiviga liitusin 2013 aasta alguses.

Tänaseks olen aru saanud, et see oli parim otsuse mille teha sain. Domus Kinnisvaras ümbritsevad mind toetavad ja kogenud kolleegid, kelle käest on alati võimalik nõu küsida ning ka kõige keerukamad probleemid meeskonnana lahendada. Samas on mul meeskonnatöö kõrvalt piisavalt võimalusi iseseisvaks tööks ja eneseteostuseks.

Iseloomult olen aktiivne, sihikindel, kohusetundlik ja ambitsioonikas. Suhtlen inimestega vabalt ning naudin suhtlemist nõudva töö tegemist.

Vaba aeg läheb suures osas oma kahe väikese lapsega tegelemisele. Lisaks naudin lugemist ja värskes õhus aja veetmist.

Olen õnnelik, et mul on võimalus teha tööd, mis pakub mulle huvi ning mille tegemist ma naudin.

Loe pikemalt

Soovitused

Teile kirjutama ajendas mind väga meeldiv töökogemus Kristo Kivisaluga. Ta on Teil tõesti vahva sell, kes terve suvi otsis innukalt võimalusi meie kinnisvara müüa. Oli südamlik tunne vaadata, kuidas noor inimene soovis anda korterile kena muljet, ei pidanud paljuks ka ise korrastustöödele kätt külge panna, oli abivalmis ning andis pidevat informatsiooni müügitegevuse kohta.
Loodan, et Teil on kõik nii kliendisõbralikud töötajad .

Kersti S.

Täname Domus Kinnisvara ja eriti Teie kolleegi, maakler Kristo Kivisalu, meile osutatud abi ja toetuse eest kahe olulise kinnisvaratehingu sooritamisel. Eelmisel aastal saime kogeda Kristo oskusi ja kogemusi, kui ostsime korteri. Kogu selle protsessi jooksul juhendas Kristo meie tegevusi, mille tulemusena õnnestus meil omandada meile sobiv korter. Kristo leidis alati aega meid asjatundlikult nõustada, tema soovitused olid alati läbimõeldud ja kasulikud.
Sel aastal tegelesime Annelinna korteri müügiga ning valisime Kristo vahendajaks varasema hea kogemuse alusel. Kristo sai selle tööga hästi hakkama: korter sai müüdud lühikese ajaga ning mõistliku hinnaga. Rahul paistsid tehinguga olevat nii müüjad kui ka ostjad!
Tänud veelkord!

Mae ja Asko

Otsisime kinnisvaraturul kortereid, käisime erinevaid vaatamas koos maakleritega, kes ei jätnud head muljet. Hea suhtlemisoskuse, sõbralikkuse ja viisakusega võttis meid vastu Teie maakler Kristo Kivisalu, kes näitas meile korterit Tartus Turu 7. Otsustasime elukaaslasega Turu 7 korteri kasuks, kus meie edasine koostöö jätkus Kristoga. Koostöö oli väga meeldiv ja sujuv, küsimuste korral võis alati pöörduda tema poole.

Teil on üks väärt maakler, kindlasti soovitan teistele.

Elerin V.

Tahan kiita ja tänada Teie meeskonna head maaklerit Kristo Kivisalu. Tema asjalik ja teemakohane suhtumine oma töösse ja meisse kui klientidesse on igati kiiduväärt. Tänu temale oleme oma perega õnnelikud Kuu tn kodu omanikud.

Valmar K.

Kasutasin teie firma maakleri Kristo Kivisalu teenuseid oma Tartus asuva korteri müümisel vahemikus oktoober 2014-jaanuar 2015. Jäin koostööga väga rahule - Kristo Kivisalu oli paindlik, võttis arvesse minu soovid ning oli samas oma töös konkreetne ning täpne. Ka ostjalt tuli maakleri töö kohta positiivset tagasisidet - maakler oli korterit müües olnud proaktiivsem, kui teised maaklerid, kellega antud ostja oli korterit otsides kokku puutunud. Julgen soovitada koostööd Kristo Kivisaluga teistelegi.

Anne M.

Ostsin korteri Tartus Domus Kinnisvara kaudu. Jäin teenusega väga rahule. Suured tänud maakler Kristo Kivisalule!

Ingrid T.

Sooviksin erilist tänu avaldada väga kiire müügi eest maakler Kristo Kivisalu'le. Super töö mida ta tegi ja milline professionaalsus!
Sain väga hea ja positiivse kogemuse ning kindlasti soovitan Kristot ja Domust edaspidigi oma tuttavatele ja sõpradele.

Kristjan K.

Soovin tänada maaklerit Kristo Kivisalu- täpne, kiire, inimlik noormees, kes kaitses professionaalselt nii ostja, kui müüja huvisid.

ST Tartust

Ostsin Teie kinnisvarafirma kaudu hiljuti omale korteri ja tahaksin väljendada kiitust Teie töötaja Kristo Kivisalu kohta, kes oli igati abivalmis, vastutulelik, sõbralik ja samas alati professionaalne ning aitas kogu ostmise protsessi ladusamaks teha.
Jätkaku ta samas vaimus ja kõike paremat Teie firmale!

Merilin S.

Kasutasime hiljuti korteri ostmisel Kristo Kivisalu teenuseid ning oleme kogu protsessiga väga rahul. Kui keegi peaks tulevikus küsima minu arvamust heade kinnisvaramaaklerite kohta, siis on Kristo kindlasti esikolmes.

Esper L.

I am writing to you about Kristo Kivisalu. I have recently sold my apartment with him and also bought a new apartment which he was representing. I want to let you know how impressed and pleased I have been with his service. He was always on time and answered all of my questions about buying and selling. Unfortunately my knowledge of the Estonian language is very little but his English is very good and I trusted everything he told me and translated for me. He helped me with every detail and I think he did a very professional job.
So once again, it has been a pleasure to work with Kristo Kivisalu, I am extremely happy with his work and because of this your agency will be my first choice when I sell in the future.

Matthew J.

Soovin tänada Teid suurepärase kaastöötaja valiku puhul!
Domus Kinnisvara maakler Kristo Kivisalu professionaalsus, operatiivsus, korrektsus ja täpsus muutsid minu ja mu ema jaoks ebamugava korterimüügi igati meeldivaks mälestuseks. Suured tänud talle! Soovin talle ka edaspidiseks kannatlikkust ja heatahtlikust lõpututele korduvküsimustele vastamiseks ja palju naeratavaid kliente!

Ene K.

We are more than pleased with your representation on our behalf. You went above and beyond what we expected from a real estate agent. You should be very proud of your professionalism, integrity and knowledge... particularly having to deal in two languages and with two countries.
I would definitely recommend you to anyone who needs an agent in Estonia.

All the best,
Ülle P.

Täname Domus kinnisvara Tartu meeskonda asjatundliku teenuse eest. Eriline tänu maakler Kristo Kivisalule. ProfessionaalnE, aus ja täpne, alati kliendi jaoks olemas, samas jättes ruumi ja aega ise otsustele jõudmiseks. Mõlema poole huvide eest seisja. Oma antud lubadusi viib ellu tegusalt.

Vilja S.

Saada mulle kiri