Mairi Roog

Nooremkonsultant

Varasem kogemus klienditeeninduses on teinud selgeks, et just selles valdkonnas ma jätkata tahan ning otsides uusi väljakutseid paistis mulle silma Domus Kinnisvarabüroo, oma kiiduväärt maaklerite ja hindajatega. Olles nüüdseks saanud osaks nende vahvast meeskonnast, loodan just Sulle pakkuda võimalikult meeldivat ning professionaalset kinnisvarateenust. Pole midagi paremat kui omaenda hea ning turvaline kodu!

Kinnisvara on mind kõnetanud juba pikemat aega ning maakleriameti puhul paelub mind vaheldusrikkus ning pidev arenemis- ning enesetäiendamisvõimalus, millele aitab kaasa toetav meeskond ning kliendid, kellega koostöös leiame lahenduse igale olukorrale.

Vabal ajal tegelen spordiga ning sellega käsi-käes käib ka tervislik toitumine, mis on tugevaks alustalaks aktiivsele päevale.

Soovitused

"Meie teed kohtusid,kui panin ise oma korteri müüki. Mairi võttis ise minuga ühendust ja nõustusin koheselt,et tema edasi tegeleks korteri müügiga.
Mairi on tohutult abivalmis. Vastas minu küsimustele igal hetkel, mis sellest, et tihti peale oli tööpäev läbi või oli üldse nädalavahetus.
Korteri müük toimus tänu Mairile nii kiiresti, et ma ei suutnud,veel selgagi pöörata, kui juba tuli kõne, et korteril ostja olemas
Lisaks on ta minu uue kodu otsingutel igati abiks olnud ja samuti aitas ta kõik paberid vormistada notarisse saatmiseks jne.
ühesõnaga Mairi on parim 😍ei jagu tema kiitmiseks sõnu 🙂
Kuna ma ise ei tea sellest kinnisvara asja ajamisest mitte midagi,siis olengi nii tänulik Mairile 🙏😇
Viljandi parim Maakler kindlasti, kuna uue kodu otsingul,puutusin erinevate maakleritega kokku ja alati just ei olnud väga meeldivad kokkupuuted.
Mairi on pärl, siiras, abivalmis, kohusetundlik, oskab alati anda parimat nõu jne 🙂"

Kristi S, Viljandist


"Super soe ja südamlik ning tore maakler. Super, lihtsalt parim 💛 Temaga võiks alati uuesti koostööd teha .
Pärnu perekond on siiralt tänulik temaga tehtud koostöö eest ☺️"

Raili J, Pärnust


"Mairi on väga abivalmis, sõbralik ja tubli maakler!!"

Valeri J, Viljandist/Soomest


"Väga rõõmsameelne ja soe inimene. Oli meeldiv."

Mervin T, Pärnust


"Professionaalne, kiire ja kliendisõbralik teenindus, soovitan kõigile."

Riina R, Viljandist

Saada mulle kiri