Oljana Kallson

Kutseline maakler / Konsultant

Ma töötan ühes suurimas ja usaldusväärseimas kinnisvarabüroos Eestis, mis on tegutsenud alates 2002. aastast.

Kõrghariduse olen omandanud nii Tartu Ülikoolis kui ka Eesti Maaülikoolis.

Ma valdan puhtalt eesti, vene ja inglise keelt.

Klientidega suhtlemisel pean kõige olulisemaks ausust ja klientide heaolu.

Olen mitmeid kordi puutunud kokku kodu otsimisega ning tean omast kogemusest kui tähtis on hea maakleri roll. Minu eesmärk on olla mitte lihtsalt hea, vaid väga hea!

"Õnnelik on see, kes on õnnelik oma kodus" Lev Tolstoi

Loe pikemalt

Soovitused

Minu korteri müügiga tegeles tubli, andekas, hoolas maakler Oljana, keda võin julgelt ka teistele soovitada.

Korter, mida müüs Oljana, ei olnud kõige lihtsam objekt. Olukord, milles pidi ta seda tegema, ei olnud samuti kõige kergem, kuna korteri omanikud ei suhelnud omavahel. Kõigele tagatipuks koroonakriis. Ühesõnaga, ka seda arvestades see noor, andekas neiu suutis teha oma tööd lihtsalt suurepäraselt! Ta leidis ühist keelt mõlema omanikuga, tegi efektiivset reklaami müüdavale kinnisvarale. Alati oli tagasiside, mis häirib inimesi või mis meeldib ning andis nõu, kuidas saaks kiiremini tehingusse jõuda.

Tema töö oli lihtsalt vapustav algusest lõpuni! Saime ilusti müüa oma korterit, vaatamata raskele ajale. Ilma temata, ei usu, et lõpptulemus oleks sama. Nüüd ma tean, et selles ametis on andekaid ja ausaid inimesi. Suured südamlikud tänud Oljanale.

Lugupidamisega, O. Turovskaja


Sooviksime abikaasaga kiita väga töökat, hoolivat ja professionaalset maaklerit, Oljanat.

Meie korteri müümine läks väga sujuvalt algusest kuni notarini välja.
Oljana on hingega oma töö juures ja seda on tunda igal sammul!

Jõudu Sulle, kinnisvara Chuck Norris! 😁

Kerli ja Jaak
Tänan Oljanat aktiivse müügitöö eest kinnisvara müümisel. Meie koostöö sujus väga hästi, info liikumine oli alati tagatud ja sain kiiresti tagasisidet kogu protsessi jooksul. Oljana on põhjalik, ausameelne ja alati lahendusele orienteeritud ning juhtis kogu müügiprotsessi kiiresti ja järjekindlalt.

Lugupidamisega
K. Torkel

Võtsin Oljanaga ühendust oma korteri müümiseks ühe kolleegi ja peretuttava soovitusel, kellel ta oli samuti aidanud korterit müüa. Ka meie koostöö sujus igati. Oljana on sõbralik, viisakas ja korrektne. Temaga on lihtne suhelda, info liikus, küsimused said vastused ja korter meeldivalt kiiresti ning sobiva hinnaga müüdud. Hea meelega soovitan teda nüüd omakorda kõigil oma tuttavatele.

I. Ilves
Soovin anda tagasisidet Oljana tööle. Müüsime tema abil oma ridaelamuboksi. Oljana oli suureks abiks protsessi igas etapis, alustades pildistamisest, kuulutuse koostamisest ja hinna määramisest, lõpetades tehingu ettevalmistamise ja üleandmis-vastuvõtmisakti vormistamisega. Kõik väikesed ja suured küsimused said kiire vastuse ning müügitehing tehtud vähem kui kuu ajaga.

Dorel
Ostsin korteri. Maakleriks oli Oljana Kallson. Jäin tema tööga väga rahule. Ta oli armas, hoolitsev ja samas asjalik. Ka tänan kingituse eest! Ostsin õiglase hinna eest väärt asja!

Aitäh kogu Teie töökale kollektiivile!

M. Kütt
Suured tänusõnad Oljanale professionaalsuse ja abi eest!

Meil tekkis väga hea omavaheline mõistmine ning võin julgelt minetada Oljanat oma maakleriks!

Ta oli minu soovide osas väga tähelepanelik ja hoidis mind regulaarselt kinnisvara käekägu osas kursis.

Aitäh!

J. Timberg
Siiamani ei usu et ärkan fantastilises korteris, looduse rüppes. Olen Teile väga tänulik Teie suhtumise ning suurepärase ja korraliku töö eest!

Õnnelik klient Pjotr
Sooviksin kiita Oljana Kallsoni tehtud töö eest. Oljana Kallson oli järjepidev, ei andnud alla ka siis, kui asjad keeruliseks muutusid. Saab hakkama nõudlike klientide (nagu mina) ja keeruliste müügiobjektidega. Eristus kohe alguses teistest maakleritest. Mulle helistas kümneid maaklereid ja Oljana suutis mind veenda, et just temaga koostööd teha. Oljana oli oma töös väga põhjalik, püüdlik ja järjepidev. Koguaeg andis tagasisidet, kuidas töö on edenenud. Oljana leidis alati vastuseid minu küsimustele (kui ise ka kohe ei teadnud, siis uuris järele). Oljana oli väga sõbralik ja professionaalne (kuigi ta on veel alles noormaakler). Soovitan teda kindlasti oma tuttavatele.

Omades varasemalt kehva kogemust maakleritega, siis Oljana suutis oma tööga näidata, et võimalik on ka hea koostöö.

Parimate soovidega,
A. Utt

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri