Ottomar Meoste

Nooremkonsultant

Kinnisvaraga töötades on head võimalused enesearenguks, jõuda suurepäraste tulemusteni ning leida motivatsiooni. Inimestega suhtlemine, professionaalne meeskond ja kohtumine erinevate inimestega teeb töö Domus Kinnisvaras huvitavaks ja väljakutseid pakkuvaks. Väga hästi paneb ennast tundma klientide positiivne tagasiside tehtud tööle.

Hindan inimestes avatust, ausust ning sihikindlust eesmärkide saavutamisel. Samad väärtused toon ka ise kõikidesse koostöösuhetesse. Olen järjekindel ja pühendunud ning töötan eesmärgikindlalt, et kõik osapooled jääksid rahule nii minupoolse teenuse kvaliteediga kui ka tehingu tulemusega.

Soovitused

Soovin jätta tagasisidet teie maakleri Ottomar Meoste kohta, lihtsalt seetõttu, et temaga suhtlemine seni tekitab minus mõtte, et on tore kui inimene teeb tööd mida ta päriselt tahab teha ja oskab. Otsustasime algul ise oma korteri müüki panna ning sain esimestel päevadel ohtralt kõnesid maakleritelt. Olin maakleriga müümise kindlasti välistanud. Kõne Ottomariga läks pikaks aga põhjusel, et ta küsis õigeid küsimusi, juba kõne ajal oli tal eeltöö tehtud- minul kestev wow. Nädal hiljem oli korter bronneeritud ja kaks nädalat hiljem tehing notaris tehtud. Ta ei ole mitte ainult hea maakler, vaid ka inimesena meeldiv ja tore, arvestas kõigi meie soovidega, oli kannatlik aga samas kiire. Tulevikus ei hakka ma enam maaklerit otsima, vaid tean kohe kelle poole pöörduda! Aitäh!
Kristi

Saada mulle kiri