Veera Peterson

Maakler / Konsultant

Olen positiivne, energiline ning väga hea suhtleja. Maakleritöös on minu jaoks ühendatud nii meeldiv väljakutse kui hobi. Just seepärast ongi minu rahulolevate klientide ja edukate kinnisvaratehingute hulk iga-aastselt järjest kasvanud. Pereinimese ning kahe toreda lapse emana olen eelkõige keskendunud elukondliku kinnisvaraga seotud murede lahendamisele ning rõõmude loomisele. Ja neid rõõme olen saanud jagada mitmesaja perega. Mul on hea meel, et olen suutnud ära teenida oma klintide usalduse, mis kestab.

Soovitused

Tänan abi eest oleme teie teenusega väga rahul!!!

Marek J.
Olen väga rahul Veera Petersoni teenusega. On meie ettevõttele rentinud juba 2 aastat kahte korterit Narva linnas. Isegi kui loetakse, et Narvas on praegu turul palju konkureerivaid pakkumisi ei ole meil eriti probleemi olnud oma kortereid rentida. Veera on leidnud meile head kliendid tavaliselt ettevõtted, kes tegutsevad Narva turul. Olen jäänud väga rahule professionaalse teenuse ja kiire ja korrektse koostööga. Suured tänud Domus Kinnisvarale ja Veera Petersonile

Edit N.
Great service in Domus Narva office. Sold my apartment via Domus kinnisvara in Narva. Very helpful and trustable personel, can serve international customers in English in Narva where widely spoken Russian. Special thanks my real estate agent Veera.

Ossi T.
Tänan abi eest oleme teie teenusega väga rahul!!!

Marek J.Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri