Veronika Laanemets

Nooremmaakler / Konsultant

Olen energiline Lõuna - Eesti tüdruk, Palamuse kandist, teada ja tuntud Kiire ja Tootsi radadelt. Nii nagu maatüdrukule loomune, olen lahke, siiras ja abivalmis. Armastan olla koguaeg liikuvuses ja astuda mugavustsoonist välja. Kui midagi ette võtan, olen ülimalt pühendunud ja motiveeritud, et eesmärk saavutada. Suhtlejana olen julge ja avatud. Olen omandamas Tallinna Majanduskoolis kinnisvaramaakleri eriala kutsetunnistust.

Nii nagu iga inimene pole ideaalne, nii ka ükski kinnisvaraobjekt pole täiuslik, vaid on oma teatud omadustega, mida peame väärtuseks ja oluliseks enda jaoks.

Meil annab häid ja kiireid müügiprotsessi tulemusi koostöö toredate ja tarkade kolleegidega, mille käigus kujundame parima variandi protsessi algusest tehinguni. Muudame keerulise ja ajamahuka müügitegevuse Teile mugavaks toiminguks, kus on kõik sammud läbi mõeldud ja hoolikalt planeeritud. Saate olla julge, kuna seadustest lähtudes on kõik dokumendid vormistatud korrektselt. Kogu Teie koduotsimis-, müümis- ja ostmisprotsess laabub sujuvalt, kuna oleme nõustajana algusest lõpuni koos oma koostööpartnerite ja kolleegidega Teie jaoks olemas.

Vilunud turukogemustega ja tulevikuvaatelise Domusega koostöös saate võimalikult kasumlikud tehingud!

Kliendi kinnisvaraga käin ümber nagu oma varaga, kus tehingusse minnes saab olla klient kindel ja rahulik, kuna olen täielikult pühendunud kokku lepitud tingimusi täitma.

Minu mõttesuund ühtib koolitaja Alar Ojastuga:"Noorena ma ajasin taga täiuslikkust, nüüd on minu kirg saavutada täielikkust. Täielikkuse saavutamiseks on vaja olla kohal, anda endast parim, teha seda rõõmu ja armastusega ning ükskõik milline on tulemus, on see täielik."

Mulle meeldivad väljakutsed ja püüan olla parim selles, mida parajasti teen.

Inspiratsioon

"Pane ennast proovile. See on ainus tee, mis aitab sul edasi areneda"- Morgan Freeman

Loe pikemalt

Saada mulle kiri