Müüa maja, 4 tuba - Seedermänni tee, Laiaküla, Viimsi vald, Harju maakond

https://domus.ee/2278072301 Kopeeri link Jaga facebookis
Kompaktne üksikelamu Viimsis Laiaküla elamurajoonis.

1375 m² suurune kinnistu asub Tallina linnapiirist kõigest 2 km kaugusel. Elamupiirkonda iseloomustab valdavalt männipuudest kõrghaljastus. Ümbruses paiknevad valdavalt viimase 20 aasta jooksul ehitatud üksikelamud ja ning mõned paarismajad. Ideaalne piirkond rahulikumat ümbruskonda otsivale perele.

Üksikelamu
Tegemist on 2008.
aastal ehitatud puitkonstruktsioonil elamuga. Hoone suletud netopindala on 115,6 m² ja ehitusalune pindala 162,9 m².
Planeering: esik, avatud köögiga elutuba, panipaik, 2 magamistuba, kabinet (võimalik kasutusele võtta ka magamistoana), wc/duširuum, leiliruum, tehnoruum. Lisaks wc/duširuum, kuhu on pääs ühest magamistoast.
Maja otsas asub autovarjualune ning maja küljel asub terrass.

Siseviimistluses on kasutatud põrandakatetena spoonparketti ja keraamilisi plaate, seintel värv. San. ruumides on kasutusel looduslik kivi, keraamilised plaadid, dekoratiivkrohv. Hoone siseviimistlus vajab kerget värskendust.

Küte/ventilatsioon
Hoone põhiliseks kütteseadmeks on gaasikatel, soojaandjaks vesipõrandaküte. Lisaks saab hubaseid sügisõhtuid nautida elutoas asuva kamina valguse saatel. Hoones on soojustagastusega sundventilatsioon.

Kinnistu
Hoov on piiratud tänavapoolsest küljest automaatikaga väravaga puitpiirdega ning teistest külgedest heki ja võrkpiiretega. Kinnistul kasvavad mõned ilupuud ja põõsad, lisaks mõned kõrgemad kased. Parkimisala hoone ees on kaetud tänavakiviga. Kinnistust otse üle tee hoonestus puudub. Kahel küljel on uuemad üksikelamud ning põhja küljel müüdava kinnistu ja naaber kinnistute vahel hoonestamata munitsipaalmaa.
Lisaks elamule asub kinnistul kasvuhoone, mille kõrval on terrassiga ümbritsetud peenrad. Samuti on olemas grillmaja/kuur, kus suveõhtuid nautida ja vajalike aiatööriistu hoiustada.

Ümbruskond
Piirkond on lapsesõbralik ja rahulik. Randvere kool ja lasteaed asuvad ca 6,6 km kaugusel. Läheduses Muuga ja Tallinna Pirita ning Lasnamäe linnaosade lasteaiad. Lähim pood on 1,5 km kaugusel asuv Muuga Maxima ja 3,3 km kaugusel asuv Laiaküla Rimi. Tallinna südalinn on ca 10 km kaugusel ja Haabneeme keskus ca 8 km kaugusel.
Loe veel

319 000 €

2 759.5 € / m2
Tubade arv:
4
Üldpind:
115.6 m2
Ehitusaeg:
2008
Magamistube:
3
Vannitube:
2
Pliit:
Keraamiline
Panipaiku:
1
Krundi suurus:
1375 m2
Küte:
Kamin
Elektriline põrandaküte
Põrandaküte
Lokaalne gaasiga
Ehitise materjal:
Puit
Katastritunnus:
Omandivorm:
Kinnistu
Vähem omadusi
Lisaandmed:
saun, kaabel TV, internet, kanalisatsioon tsentraalne, mööbli võimalus, parkett, dušš
Asukoht:

Võta ühendust