Müüa maja, 4 tuba - Metsa 1, Elva linn, Elva vald, Tartu maakond

https://domus.ee/2611066972 Kopeeri link Jaga facebookis
Majaosa Elvas, parkmetsaga piirnev kinnistu!
Elamu paikneb vaikse tupiktänava lõpus ja piirneb mitmest küljest parkmetsaga. See kaunis majaosa on sobilik neile, kes otsivad rahu ja vaikust looduse keskel, kuid samas ei soovi loobuda linnaelu mugavustest. Asukoht on suurepärane, Elva kesklinn on vaid 800 meetri ning Tartu on vaid 20-minutilise autosõidu kaugusel, kuid hõlpsasti saab Elvast Tartusse ja Tallinnasse ka rongiga.

Notariaalse kasutuskorraga on paika pandud eluruumide ja abihoonete kasutus. Sissepääs on naabritest eraldi ja eluruumi pinnad paiknevad valdavalt elamu II korrusel, lisaks trepihall I korrusel. Naabrid, kes elavad elamu I korrusel on väga sõbralikud ja abivalmid.

Ruumiplaneering:

- I korrusel trepihall
- II korrusel esik, tualett-duširuum, avatud köögiga elutuba ja kolm eraldi magamistuba.

Elamu on heas seisukorras.
Katusekate on vahetatud 2016. aastal, elamu põhjapoolsele katuseosale on ehitatud välja vintskapp, ühtlasi on soojustatud katuslagi.

Olemas tsentraalne vee- ja kanalisatsioonivarustus (soe vesi elektriboileriga). Kinnistul on ka kaev. Majaosas on hetkel peamise kütteallikana kasutusel õhksoojuspump ja väga ökonoomsed infrapuna radiaatorid, kuid on võimalik kütta ka korraliku ahjuga. Elektrikulu on ligikaudu 50 - 150 eurot kuus, kui kasutada kütmiseks ka ahju on kulu elektrile soodsam.

Majaosa juurde kuulub ka osa kuurist ning eraldiseisva hoonena keldriga kuur, mis on omanike ainukasutuses ja -valduses (jagatud notariaalse kasutuskorraga).

Aed on naabritega kokkuleppel (puudub notariaalne kasutuskord) ära jagatud ja majaosa ainukasutuses on ca 120m2 suurune aiaosa elamu põhjaküljel.

Tere tulemast tutvuma ainulaadse pakkumisega Elva linnas!
Loe veel

120 000 €

1 619.4 € / m2
Seisukord:
Valmis
Tubade arv:
4
Üldpind:
74.1 m2
Ehitusaeg:
1937
Magamistube:
3
Vannitube:
1
Pliit:
Elektriline
Krundi suurus:
1103 m2
Katus:
Plekk
Ehitise materjal:
Puit
Katastritunnus:
Omandivorm:
Kaasomand
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kanalisatsioon tsentraalne, mööbel, mööbli võimalus, eraldi sissepääs, dušš
Asukoht:

Võta ühendust