Müüa maa - Kõrve 24, Tila küla, Tartu vald, Tartu maakond

https://domus.ee/29268 Kopeeri link Jaga facebookis
Oled kindlasti kuulnud, et vikerkaare teises otsas on kullapada. Ühel päeval otsustasin, et lähen ja vaatan, kas jutul ka tõepõhi all. Valmistasin vaimu ette pikaks rännuks ning viskasin võileibadega täidetud moonakoti õlale, et kõhutäide ikka võtta oleks kui öö saabumas. Lauluviis huulil, võtsin suuna Narva poole ja hakkasin vapralt astuma. Peale lühikest jalutuskäiku, mis algas Tartu kesklinnast, jõudsin vikerkaare teise otsa.
Seal ei olnud kullapada vaid veelgi väärtuslikum leid – ma leidsin õnneliku kodu koha! Las ma räägin Sulle sellest kohast kuniks võileibadega maiustan!

Nagu Sa kindlasti juba aru said, siis pikalt ma seigelda ei jõudnud. Tuleb välja, et õnn võib olla hoopis lähemal kui oskame arvata. „Kiviviske“ kaugusel Tartust on muinasjutuliselt rahulik nurgake Tila külas, Kõrveküla piiril. Piirkonnas on olemas kõik, mis õnnelikuks eluks vajalik ja möödapääsmatu – poed, raamatukogud, kool, lasteaiad, tanklad jms. Suveperioodil saab aega veeta Kõrveküla paisjärve kaldal asuval suplus- ja puhkealal.

Rajatav elukeskkond on väga heas ühenduses Tartu kesklinnaga linna ühistranspordi, teedevõrgu ja kergliiklusteedega. Ning esmajoones hakkab ligipääs toimuma Kõrveküla asumist Pihlaka tänava pikenduse ja rajatava Kõrve tänava kaudu, mis seovad elamurajooni juba olemasoleva turvalise, mugava ja tervikliku elukeskkonnaga. Lisaks üksikelamutele kerkivad piirkonda ka paarismajad ja ridaelamud – loodud on terviklik lahendus kõrghaljastusega piirkonda. Planeeritud alale kujuneb uus äärelinnalik keskkond, mis on jätkuks Kõrveküla asumile.

Kõrve 24 kinnistu on magus pakkumine neile, kes eelistavad paarismajade mugavusi. Paariselamud on parimate sõprate unistus, kuna head seltskonda ei pea kaugelt otsima - võid lausa kas paljajalu või susside sahinal külla minna. Kujutad sa pilti, et teeks mõnusa grillimarinaadi või koogi aga suhkur on otsa saanud? Pole probleemi, naabril ikka see terake laenuks leidub. Sellele kinnistule saad ehitada kaksikelamule lisaks abihoone. Suurim ehitisealune pind on 300 m2.


Piilu lisainfot kodulehelt http://uuskorve.ee/ ja tule, jaluta minuga vikerkaare lõppu, õnneliku kodu kohta!

Katrin Kuusma
Kutseline vanemmaakler (kutsetunnistus nr. 152232)
EKMK juhatuse liige
Mob: +372 5354 1283
E-post: katrin.kuusma@domus.ee
Loe veel

47 000 €

28.9 € / m2
Krundi suurus:
1624 m2
Katastritunnus:
Lisaandmed:
detailplaneering, elekter, tsentraalne vesi, kanalisatsioon tsentraalne
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

47 000 €
Broneeritud
26.2 € / m2
1796 m2
14.09.2020
39 800 €
31.6 € / m2
1259 m2
08.09.2020