Müüa maa - Käänu 12, Tila küla, Tartu vald, Tartu maakond

https://domus.ee/29276 Kopeeri link Jaga facebookis
Oled kindlasti kuulnud, et vikerkaare teises otsas on kullapada. Ühel päeval otsustasin, et lähen ja vaatan, kas jutul ka tõepõhi all. Valmistasin vaimu ette pikaks rännuks ning viskasin võileibadega täidetud moonakoti õlale, et kõhutäide ikka võtta oleks kui öö saabumas. Lauluviis huulil, võtsin suuna Narva poole ja hakkasin vapralt astuma. Peale lühikest jalutuskäiku, mis algas Tartu kesklinnast, jõudsin vikerkaare teise otsa.
Seal ei olnud kullapada vaid veelgi väärtuslikum leid – ma leidsin õnneliku kodu koha! Las ma räägin Sulle sellest kohast kuniks võileibadega maiustan!

Nagu Sa kindlasti juba aru said, siis pikalt ma seigelda ei jõudnud. Tuleb välja, et õnn võib olla hoopis lähemal kui oskame arvata. „Kiviviske“ kaugusel Tartust on muinasjutuliselt rahulik nurgake Tila külas, Kõrveküla piiril. Piirkonnas on olemas kõik, mis õnnelikuks eluks vajalik ja möödapääsmatu – poed, raamatukogud, kool, lasteaiad, tanklad jms. Suveperioodil saab aega veeta Kõrveküla paisjärve kaldal asuval suplus- ja puhkealal.

Rajatav elukeskkond on heas ühenduses Tartu linnaga ühistranspordi, teedevõrgu ja kergliiklusteedega. Esmajoones hakkab ligipääs toimuma Kõrveküla asumist Pihlaka tänava pikenduse ja rajatava Kõrve tänava kaudu, mis seovad elamurajooni juba olemasoleva turvalise, mugava ja tervikliku elukeskkonnaga. Lisaks üksikelamutele kerkivad piirkonda ka paarismajad ja ridaelamud – loodud on terviklik lahendus kõrghaljastusega piirkonda. Planeeritud alale kujuneb uus äärelinnalik keskkond, mis on jätkuks Kõrveküla asumile.

Vaatle piirkonda taeva piirilt:Käänu 12 kinnistule saad ehitada ühekordse eramu ning abihoone. Maksimaalne suurim lubatud ehitusalune pind on lausa 250 m². Olemasolevale detailplaneeringule toetudes, saad endale ühe õnneliku kodu ehitada.

Piilu lisainfot kodulehelt http://uuskorve.ee/ ja tule, jaluta minuga vikerkaare lõppu, õnneliku kodu kohta!

Katrin Kuusma
Kutseline vanemmaakler (kutsetunnistus nr. 152232)
EKMK juhatuse liige
Mob: +372 5354 1283
E-post: katrin.kuusma@domus.ee


Loe veel

64 500 €

54.0 € / m2
Krundi suurus:
1194 m2
Katastritunnus:
Lisaandmed:
detailplaneering, elekter, tsentraalne vesi, kanalisatsioon tsentraalne
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

54 000 €
40.7 € / m2
1327 m2
05.05.2021
54 000 €
42.9 € / m2
1259 m2
05.05.2021