Müüa maa - Pihlaka 24, Tila küla, Tartu vald, Tartu maakond

https://domus.ee/29286 Kopeeri link Jaga facebookis
Kõrveküla ja Raadi piirkond on viimastel aastatel hoogsalt arenenud ning nõudlus eluasemetele pole raugenud. Pakkumisele on tulnud Uus-Kõrve elamurajoonis asuvad kinnistud, mis on sobilikud nii suuremale kui ka väiksemale arendajale ning üksikisikule.

Rajatav elukeskkond on väga heas ühenduses Tartu kesklinnaga ühistranspordi, teedevõrgu ja kergliiklusteedega. Esmajoones hakkab ligipääs toimuma Kõrveküla asumist Pihlaka tänava pikenduse ja rajatava Kõrve tänava kaudu, mis seovad elamurajooni juba olemasoleva turvalise, mugava ja tervikliku elukeskkonnaga. Lisaks ridaelamutele kerkivad piirkonda ka paarismajad ja eramud– loodud on terviklik lahendus kõrghaljastusega piirkonda.
Planeeritud alale kujuneb uus äärelinnalik keskkond, mis on jätkuks Kõrveküla asumile.

Sadevee ärajuhtimiseks on teede ja kruntide piirile rajatud eesvooluna toimiv avatud kraavitus. Tänavad asfalteeritakse ja rajatakse jalgteed. Kõigile tänavatele on planeeritud tänavavalgustus. Elamupiirkonda rajatakse sidevõrk kõigile kruntidele.

Detailplaneeringu järgi on määratud kinnisasjale, aadressiga Pihlaka 24, Tila küla, korterelamu ehitusõigus kuid seda muudeti projekteerimistingimustega. Antud kinnisasjale saab ehitada ridaelamu. Bokside arv ridaelamus kuni 9 boksi. Täpsem info projekteerimistingimustes, mis on kättesaadav EHR.ee keskkonnast või kinnisvaramaaklerilt.

Müügihinnas sisaldub elektriliitumine võimsusega 3 x 6 amprit ja Tartu Veevärk AS-i ühisveevärgi ja kanalisatsiooniga liitumine. Arendaja kohustub tehnovõrgud ja tänava välja ehitama 2021.aasta lõpuks (v.a II etapiga seotu). Nimetatud kommunikatsioonide täpsemad tähtajad saadab kinnisvaramaakler huvitatud isikule.

Müügihinnas sisaldub ka valguskaabli valmidus krundi piiril. Kinnistusisese kaabli paigalduseks ja teenuse tellimiseks tuleb sõlmida liitumisleping teenuse osutajaga.

Hinnale lisandub käibemaks seaduses sätestatud määras. Arendajale jääb õigus teha hinnakirjas muudatusi.

Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõivu tasub ostja.

Piirkonnas parema ülevaate saamiseks külasta Uus-Kõrve elamurajooni kodulehte aadressil http://uuskorve.ee/

Küsi lisainfot:
Katrin Kuusma
Kutseline vanemmaakler (kutsetunnistus nr. 152232)
EKMK juhatuse liige
Mob: +372 5354 1283
E-post: katrin.kuusma@domus.ee
Loe veel

110 000 € Broneeritud

42.0 € / m2 kuni 28.02.2021
Krundi suurus:
2619 m2
Katastritunnus:
Lisaandmed:
detailplaneering, tööstusvool, elekter, tsentraalne vesi, kanalisatsioon tsentraalne
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

47 000 €
Broneeritud
28.9 € / m2
1624 m2
20.01.2021
46 000 €
Broneeritud
34.8 € / m2
1320 m2
20.01.2021