Müüa korter, 3 tuba - Lootuse 13, Karlova, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond

https://domus.ee/29743 Kopeeri link Jaga facebookis
Unisel ühesuunalisel Kesk tänava algusel tukub kahekordne majake. Tal ei ole kiire mitte kusagile ning seega piilub ta vaikselt elu enese ümber. Kesk tänava poolt piirab silmapiiri roheline, tihe kõrghaljastuse viirg ning seega kiikab ta korraks hoopis Lootuse tänava naabri hoovi - kõik on rahulik! Naabrivalve seire teostatud, vajub maja tagasi oma sisekaemuse juurde.Kuumal suvepäeval vilistavad majad salamisi viisijupikest linnukestega võidu ning jahedal talvehommikul istuvad nad tasamisi omadel kohtadel mõtlikult piipu popsutades - selles Karlova nurgas astub ka aeg vaiksema sammuga!

Uut pere ootab hubane ja õdus teise korruse elupind, mis koosneb trepikojast, ühendatud köök-elutoast, kahest magamistoast, vannitoast, garderoobist ja tualetist. Pinda on ca 66,9 m2 plaanide alusel.
Lisaks kuulub elupinna juurde kaks kuuriboksi ja osake keldrist.

Sissepääs on privaatne ning hiljuti soojustatud. Tõelisest õnnest on puudu vaid lõplik viimistlus. See annab Sulle võimaluse disainida enda trepikoda just nii ainulaadseks nagu Sina ise oled. Avatud köök-elutuba võimaldab perega samal ajal suhelda kuniks praad ahjus säriseb või muna pannil praeb. Kui Sinu pere armastab veeta aega erinevaid saateid vaadates, siis tea - igas toas on võimalus vaadata televiisorit. Kindlasti rõõmustab perenaine eraldi garderoobi üle sest kogu üleliigne kraam on võimalik ära peita suletud uste taha. Vannitoas ja vahekoridoris on elektriline põrandaküte, et varbad soojas oleksid.

Majas on rahulikud naabrid. Kõik elupinnad on jaotatud notariaalse kasutuskorra alusel. Karlovale iseloomulikult on ka siin kogukonna hallata pisike ja suletud sisehoov.

Asukoht on magus nagu maasikas - hinnatud Karlova osa, mis on kesklinnale lähedal. Kui hing soovib midagi head, siis saad suuna võtta Tähe tänaval asuvale Anna Edasi kohvikusse või selle kõrval asuvas Olga ja Osvaldi salongis juukseid lõigata. Vaid natuke kaugemal on Tassikoogid ja Barlova.

Võta ühendust, et saaksin Sulle isiklikult seda muhedalt mõnusat kodukest tutvustada!
Katrin Kuusma
Kutseline vanemmaakler (kutsetunnistus nr. 152232)
EKMK juhatuse liige
Mob: +372 5354 1283
E-post: katrin.kuusma@domus.ee

..............................................

Oma kinnisvara hindamiseks võI müümiseks kirjuta meile: info@domus.ee

.............................................

Domus Kinnisvara on 2002. aastal asutatud kinnisvara maakleriteenust, hindamist, konsultatsiooni, investeerimist ning arendust korraldav ettevõtete grupp, mille esindused asuvad üle terve Eesti.
Loe veel

99 000 €

1 479.8 € / m2
Seisukord:
Valmis
Tubade arv:
3
Üldpind:
66.9 m2
Korrus:
2 / 2
Vannitube:
1
WC-sid:
1
Pliit:
Keraamiline
Küte:
Ahiküte
Elektriline põrandaküte
Aknad:
Plastikraamidega pakettaknad
Omandivorm:
Kaasomand
Parkimiskoha kirjeldus:
Parkimine tänaval
Vähem omadusi
Lisaandmed:
suletud trepikoda, WC ja vannituba eraldi, dušš, garderoob, mööbel, mööbli võimalus, televiisor, köögimööbel, elekter, tsentraalne vesi, kinnine hoov, aiaga ümbritsetud, avatud köök, eraldi sissepääs
Asukoht:

Võta ühendust