Müüa maja, 8 tuba - Kikivere küla, Tartu vald, Tartu maakond

https://domus.ee/32334 Kopeeri link Jaga facebookis
Uut peremeest ootab ainulaadne ja tohutute võimalustega talu Tartu südalinnast vaid 15minutilise autosõidu kaugusel. Tegemist on vana talukohaga millele on sisse puhutud uus elu. Üheksakümnendate lõpul on kinnistule rajatud kaunis elamu, mis mahutab ka suure pere või mitu generatsiooni. Lisaks on kinnistul eluhoonega ühenduses garaaž-töökoda, suur masinakuur ja maakividest töökorras viljakuivati.

Elamut ümbritsev mõnusalt reljeefne krunt on kaunilt hooldatud ja haljastatud.
Rajatud on maakividest suitsuahi ja suurte akendega aiapaviljon, et saaks lahedasti värskes õhus aega veeta ja võõrustada ka suuremat seltskonda sõpru. Krunt on kenasti hoolitsetud ja korralikule talule kohaselt ei puudu ka suur viljapuude ja põõsastega aed.

Elamus on lisaks mugavale maaküttele ka elektriline põrandaküte, 4 tonnise akumulatsioonipaagiga tahkekütte katlaga keskküte, ahjud ning ka õhksoojuspump, millega võimalik palaval suveilmal toa jahedamana.
Majja tuleb vesi oma kaevust ja kanalisatsioon on lahendatud lokaalselt.
Loomulikult on majas saun, tualettruumid ja pesuruumid I ja II korrusel, II korrusel rõdud ja I korrusel terrassid. Lisaks suurele avatud köögiga elutoale on ka eraldi majandusköök puupliidi ja köetava katlaga, et oleks mugav näiteks talveks hoidiseid valmistada. Iseloomu lisab ka maja all asuv vana võlvkelder.

Maa-ameti andmetel moodustab kinnistust 1,16 ha looduslik rohumaa,
0,46 ha metsamaa ja 1,01 ha õuemaa. Krunt piirneb ühest otsast veskitiikidega.
Tegemist on suurepärase asukohaga, kus perega elada ja lastel kasvada ja samas tegutseda väiksemat või suuremat viisi põllumajandusega.
Võimalik osta juurde ka kinnistuga piirnevaid suuremaid põllu ja metsamaa kinnistuid. Praegune omanik on ümbritsevatel põldudel kasvatanud vilja ning krundil asuv 120 tonni vilja mahutav kuivati on töökorras. Samuti on peetud faasaneid ja ka praegu tegeletakse mesindusega. Soovi korral võimalik osta ka põllumajandustehnikat.

Lähim asula Vara asub ca. 4 km kaugusel. Varal on toidukauplus, kool ja lasteaed. Bussipeatus paikneb ca 1,2km kaugusel.

Koha teevad ainulaadseks suur ja tänapäevane maja, privaatne asukoht ja suur hooldatud kinnistu ja viljapuuaed, kõrghaljastus ning suurepärased võimalused põllumajanduseks. Kuna koha võlu on täiesti võimatu sõnadesse panna, ootame kõiki huvilisi selle kauni kohaga tutvuma.

..............................................

Oma kinnisvara hindamiseks võI müümiseks kirjuta meile: info@domus.ee

.............................................

Domus Kinnisvara on 2002. aastal asutatud kinnisvara maakleriteenust, hindamist, konsultatsiooni, investeerimist ning arendust korraldav ettevõtete grupp, mille esindused asuvad üle terve Eesti.
Loe veel

199 000 € Broneeritud

421.6 € / m2 kuni 21.12.2020
Seisukord:
Valmis
Tubade arv:
8
Üldpind:
472 m2
Ehitusaeg:
2000
Elutube:
2
Magamistube:
6
Kööke:
2
Vannitube:
2
WC-sid:
2
Rõdusid:
2
Terrasse:
2
Krundi suurus:
26800 m2
Küte:
Ahiküte
Elektriline põrandaküte
Lokaalne tahkeküte
Maaküte
Õhksoojuspump
Katus:
Plekk
Ehitise materjal:
Kivi
Omandivorm:
Kinnistu
Vähem omadusi
Lisaandmed:
saun, konditsioneer, köögimööbel, tööstusvool, lokaalne vesi, kanalisatsioon lokaalne, kõrvalhoone, kinnine hoov, aiaga ümbritsetud, metsa lähedal
Asukoht:

Võta ühendust