Üürile anda korter, 3 tuba - Paepargi 50/1-21, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond

https://domus.ee/32392 Kopeeri link Jaga facebookis
Üürile anda täiesti uus 3-toaline korter Paepargi 50/1 hoones. Korter antakse üürile esmakordselt! Korteri juurde kuulub panipaik ja parkimiskoht!

HOONE

Kvaliteetsed ja energiatõhusad kõrghooned Lasnamäel, Paepargi tn 50/1 ja Paepargi tn 50/2! Avarad vaated ja väga hea asukoht on selle uusarenduse märgusõnaks. Korterid on 1-4 toalised väga praktiliste ja hästi läbimõeldud planeeringutega!
Igal korteril on klaasitud rõdu.
Modernsed linnakodud kerkivad peresõbralikku ja kaunisse elukeskkonda, kus on mugav bussiliiklus ja mille elukeskkonna kaasajastamisse on Tallinna linn viimastel aastatel palju investeerinud.

PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS

Siseviimistlus on modernselt hele, kõrged aknad ja laed lisavad kodule avarust ja valgust. Korteri planeering on avar ja hästi läbimõeldud.
Korteris on hele naturaalne tamme spoon-parkett. Seinad heledates toonides. Keraamilised plaadid heledates toonides.
Rõdude ja lodžade põrandad ja laed betoonpindadega. Rõdu ülemine ja alumine osa on klaasitud.

KORTER

Korter on osaliselt möbleeritud. Köögimööbel, kus on nõudepesumasin, külmkapp, kubu, el pliit. Vannitoas dushinurk, kraanikauss kapiga ning peegel. Korteris pole enne elatud ja on äsja valminud, puhas ja uus.
3-toalline korter on 56,8 m2, millele lisandub rõdu 4,7 m2. Rõdu on kinnine klaasidega. Korteri juurde kuulub panipaik 2,3 m 2.

ELEKTRI- JA NÕRKVOOLUSEADMED

TV: korterisisene võrk vastavalt projektile.
Telefon: korterisisene võrk vastavalt projektile.
Valve: valvekaabeldust ei ole.
Fonolukusüsteemid, peaukse avamiseks esiku seinal telefon.

EHITUSLIK INFO

Ehitaja Remet AS. Energiaklass B, Vundamendid on betoonkonstruktsiooniga. Välisseinad 3 kihilised soojustatud monteeritavad betoonpaneelid. Vahelagede kandetarindid on monteeritavad r/b õõnespaneelid. Aknad ja rõduuksed: 3 x klaas-paketid PVC raamid. Rõduklaasid ja piire, värvitud alumiinium raamid ja kirgas klaas, põrand monteeritav r/b plaat. Kasutatakse kõrgetasemelisi tuleohutusnõudeid. Tehnilise ruumi laed ja korteriga külgnevad seinad vooderdatud spetsiaalse helisummutava min. villast matiga. Lagede kõrgus kuni 2,7 m. Sundventilatsioon soojustagastusega ja vesipõrandaküte. Hoone soojavarustuse liigiks on kaugküte.

MAJAD

Kaasaegse arhitektuuriga korterelamud on 8- ja 14- korruselised monteeritavatest r/b paneelidest klaasitud lodžadega. Avade paigutus ja kuju annab fassaadidele iseloomuliku rütmi. Värvilahendus tuleneb lähiümbruse hoonete viimistlusest.
8-korruselises hooneosas on 42 korterit, 14-korruselises hooneosas on 65 korterit. Hooned on varustatud liftidega.
Põhilised välisviimistlusmaterjalid on värvitud r/b ja klaas. Mõlemate eluhoonete juures on prügikonteinerite abihoone - prügimaja. Krundil on kaks lastemänguväljakut.

PARKIMINE

Parkimine on lahendatud omal krundil (136 kohta) ja Paepargi tänav T5 kinnistu (18 kohta, avalikud. 8-ja 14-korruselisi hooneosasid ühendab -1.korrusel parkla, millel on lisaks parkimine ka katuse tasapinnal.

ASUKOHT

Lähedal absoluutselt kõik eluks vajalik- koolid, lasteaiad, kauplused, ühistranspordipeatused, terviserajad, Kumu kunstimuuseum ja söögikohad. Kauplustest lähimad on Liikuri Maxima. Asukoht üllatab ka idamaiste toidukohtade valikuga. Spordisõpru rõõmustab Lasnamäe kergejõustikuhall, Virbi, Kärberi MyFitness ja jalgpalliväljak. On olemas korralikud kergliiklusteed ja puhkealad.

..............................................

Oma kinnisvara hindamiseks võI müümiseks kirjuta meile: info@domus.ee

.............................................

Domus Kinnisvara on 2002. aastal asutatud kinnisvara maakleriteenust, hindamist, konsultatsiooni, investeerimist ning arendust korraldav ettevõtete grupp, mille esindused asuvad üle terve Eesti.
Loe veel

630 €/kuus

9.5 € / m2
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
3
Üldpind:
66.1 m2
Korrus:
6 / 14
Ehitusaeg:
2020
Elutube:
1
Magamistube:
2
Kööke:
1
Vannitube:
1
WC-sid:
1
Pliit:
Keraamiline
Rõdusid:
1 (4.7 m2, suletud)
Panipaiku:
1 (2.3 m2)
Küte:
Tsentraalne keskküte
Ehitise materjal:
Paneel
Veekogu:
Järv (Pae)
Omandivorm:
Korteriomand
Energiamärgis:
B
Parkimiskohti:
1
Vähem omadusi
Lisaandmed:
suletud trepikoda, lift, fonolukk, turvauks, dušš, vann, ventilatsioon, parkett, köögimööbel, külmkapp, tsentraalne vesi, kinnine hoov, eraldi toad
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

560 €/kuus
3 tuba
8.8 € / m2
63.8 m2
22.01.2021
450 €/kuus
3 tuba
6.9 € / m2
64.9 m2
20.01.2021