Müüa maa - Kõrvemaa 2, Kõrveküla alevik, Tartu vald, Tartu maakond

https://domus.ee/3332728826 Kopeeri link Jaga facebookis
Iga arendaja soovib lisaks kasumile teenida ka tunnustust oma töö eest. Tuleb tõdeda, et kinnisasja likviidsust suurendab ka arenduspiirkonna atraktiivsus. Kõrveküla piirkonnal hoiavad silma peal paljud – nii pered kui ka arendajad. See on koht, kuhu ihalevad kodu soetada paljud pered ning seetõttu on ka arendajad, kes tulevikusuundadega ühte rada käivad, seal aktiivselt tegutsema hakanud. Nüüd on võimalus uusi unistusi täide viima neil, kes ridaelamu ehitusõigusega kinnistuid otsivad – Annuse Elamurajooni on võimalik ehitada prestiižikaid ja hubaseid ridaelamuid.

Annuse Elamurajooni keskossa on planeeritud kaks ridaelamute kvartalit.
Sellelt alalt tuli müügile 5 ridaelamu ehitusõigusega kinnistut. Nendeks on Kõrvekaare tn 1, Kõrvekaare tn 3, Kõrvekaare tn 5, Kõrvemaa tn 2 ja Kõrveringi tn 3.

Detailplaneeringu kohaselt iseloomustab ridaelamute kvartalit 15 - 25º kald-katustega mahtude omavaheline kombinatoorika, kusjuures madalamate osade räästa kõrguseks soklist on ca 3,2. Ridaelamud on kahe- korruselised maksimaalse kõrgusega kuni 8,5 m. Sokli kõrguseks maapinnast on lubatud 20-40 sentimeetrit. Kruntide maksimaalne hoonete alune pindala on 400 m². Viimistluses võib kasutada looduskivi, puitu vms kvaliteetset materjali.
Hoonestusalale on seatud kohustuslik ehitusjoon, kus hoone üks külg (fassaadil) peab asuma kohustuslikul ehitusjoonel. Hoonete täpne asukoht täpsustatakse projekteerimise käigus.

Antud planeeringualale on kavandatud kolm rekreatiivse sihtotstarbega roheala, millest kaks väiksemat ala jäävad ridaelamugruppide keskele. Selle tulemusel jäävad need kaks üldmaa sihtotstarbega krunti ridaelamute elanike käsutusse. Ridaelamugruppide keskele jäävad alad arendab välja müüja.

Detailplaneeringu kohta lisainfot leiab siit:
http://gis.tartuvald.ee/dokumendid/Detailplaneeringud/DP_2007_17/
Kõrvemaa tn 2 kinnistu märgistus detailplaneeringus on POS 53.
Maht: 6 boksi

Müügi hinnas sisaldub elektriliitumine võimsusega 3 x 6 amprit, tsentraalse vee- ja kanalisatsioonivõrguga liitumine. Kõigile tänavatele on planeeritud tänavavalgustus. Müügihinnas sisaldub ka valguskaabli valmidus krundi piiril. Kinnistusisese kaabli paigalduseks ja teenuse tellimiseks tuleb sõlmida liitumisleping teenuse osutajaga.
Kommunikatsioonide ja juurdepääsutee valmimise aeg hiljemalt 31.12.2023 v.a elektriliitumine, mis valmib varem (hilisem valmimise tähtaeg on 27.05.2023).

Müügi hinnale lisandub käibemaks. Arendajale jääb õigus teha hinnakirjas muudatusi.
Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõivu tasub ostja.

VEIDIKE PIIRKONNAST
Piirkond on hinnatud eelkõige oma kompaktsuse ja mugava ühenduse pärast Tartu linnaga. Lapsevanemad võivad rahuliku südamega ka algklasside mudilased iseseisvalt kooliteele saata kuna kool on lähedal ning Kooli tänaval on eraldi jalakäijate ala. Lasteaed asub kohe kooli kõrval -lühike jalutuskäik värskes hommikuõhus on nii mõnelegi lapsevanemale teretulnud kuigi ka autoga ligipääs on võimalikult mugavalt lahendatud. Kõige lähim pood Kõrveküla keskuses, kus asuvad ka vallamaja, postkontor, pakiautomaat, spordihoone, ujumiskohad jms. Värsked uudised Tartu vallast toimetab valla elanikuni Tartu Valla Kuukiri. Tartu vald on kaasaegne ja pidevas arengus olev kohalik omavalitsus, mis asub kohe Tartu linna külje all - seega Pihlaka ja Kõrveringi tänava elanikele loodav mugav elukeskkond hea valik ka neile, kes Tartus tööl käivad või kultuurielamusi sealt maitsta soovivad. Just seepärast on Annuse Elamurajoon ka tõeline maiuspala arendajale.

Pildid on illustratiivsed.
Uudista ka kodulehte: https://www.annuse.domus.ee/

Lepi aeg kokku kohtumiseks, et saaksin Sulle anda põhjalikuma ülevaate!
Loe veel

150 000 €

61.3 € / m2
Krundi suurus:
2446 m2
Katastritunnus:
Lisaandmed:
kanalisatsioon tsentraalne
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid