Müüa maja, 4 tuba - Maidu tee 14, Peetri alevik, Rae vald, Harju maakond

https://domus.ee/34311 Kopeeri link Jaga facebookis
Kui oled otsinud midagi erilist, siis see pakkumine on just Sulle!
2021. a suvel Järvekülas, Rae vallas, valmiv maja on oma ruumilahenduse ja välidisaini poolest tõeline pärl. Teist analoogset tuleks otsida tõenäoliselt välismaalt.

Eripära aitavad luua erinevatel maja külgedel paiknevad neli väliterrassi; eraldi asetsev köök (19,8 rm); omaette asuv magamistoaala, kus on täiskasvanutele eraldi dushiruum, wc ja garderoob;
kõrvuti paigutataud lastetoad ning eluruumidest kaugemale jääv saunaala. Ka pesumasina jms majapidamise jaoks on olemas eraldi ruum. Lisaväärtust annab tehnoruum kuhu saab panna ka näiteks muruniiduki ja jalgrattad. Tutvuge kindlasti piltide juures oleva hoone plaaniga!

Energiamärgis on "A". Üle maja on maaküttel põhinev põrandaküte. Vesi- ja kanalisatsioon on Elveso poolt pakutavate trassidega. Õhku hoiab värskena soojustagastusega sundventilatsioon.
Hoone ehitatakse betoonist, katus on rullmaterjalist, katusele tulevad ka päikesepaneelid mille eelduslik tootlus on ca 2000kwh aastas. See sõltub muidugi paljuski ilmast. Välisfassaad jääb sile betoon. Samuti on betoonist kõik kandvad seinad.Katuslagi on puitferm. Vundament on betoon lintvundament. Aknad 3*klaaspaketiga alumiiniumaknad.

Siseviimistlust saab kiire otsustaja veel ise valida enda maitse järgi. Arendajal on sellest oma nägemus ja kui klient valib välja siseviimistlusest omad materjalid, tehakse vastavalt eelkalkulatsioonidele tasaarveldused müügi hinnaga.

Krundisisene sissesõidutee kaetakse betoonkividega, kinnistu piiratakse metalllvõrkpiirdega. Maidu tee äärde rajatakse metallpiire kombineerituna betooniga koos jalgvärava ja autodele mõeldud väravaga.

Maidu tee on ühtse arhitektuurse joonega üksikelamu piirkond kus majad näevad välja tänapäevased ja sarnased. Olemas on oma spordiväljak ja läheduses kergliiklusteed.
Kesklinna jõuab autoga loetud minutitega ning Järveküla kool on ca 1 km. Järveküla, kui üks hinnatumaid eramupiirkondi, oma tuntud headuses ilmselt lisainfo jagamist enam ei vaja.

Kui Teil tekkis meie ainulaadse pakkumise vastu huvi, võtke minuga ühendust ja jagan Teiega suurima hea meelega kogu infot mis mul on.

..............................................

Oma kinnisvara hindamiseks võI müümiseks kirjuta meile: info@domus.ee

.............................................

Domus Kinnisvara on 2002. aastal asutatud kinnisvara maakleriteenust, hindamist, konsultatsiooni, investeerimist ning arendust korraldav ettevõtete grupp, mille esindused asuvad üle terve Eesti.
Loe veel

444 000 €

2 766.4 € / m2
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
4
Üldpind:
160.5 m2
Ehitusaeg:
2021
Elutube:
1
Magamistube:
3
Vannitube:
2
WC-sid:
2
Terrasse:
4
Krundi suurus:
1504 m2
Küte:
Maaküte
Katus:
Rullmaterjal
Katastritunnus:
Omandivorm:
Kinnistu
Energiamärgis:
A
Vähem omadusi
Lisaandmed:
saun, WC ja vannituba eraldi, dušš, ventilatsioon, garderoob, parkett, tööstusvool, tsentraalne vesi, kanalisatsioon tsentraalne, aiaga ümbritsetud, eraldi toad
Asukoht:

Võta ühendust