Müüa maa - Näkineiu tee 4, Meremõisa küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond

https://domus.ee/34730 Kopeeri link Jaga facebookis
LOODUSKAUNIS KODUKOHT TURVALISES KÜLAS SHLÖSS FALLI LÄHEDAL

Maaliline, lopsaka looduse, metsa ja mere miljööga küla on hinnatud elukoht inimesele kes hindab elu väljaspool linnakära.

Asukoht tõepoolest turvaline ja võõrad siin ei liigu – asum jääb Keila jõesuudme ja Lohusalu lahesopi vahele ning on ümbritsetud piirdetaraga.
Ligipääs külla on Kloogaranna maantee kaudu ja sissepääs (auto- ja jalgvärav ning valvurimaja) jääb suurest teest ca 500 m eemale, mis annab asukohale maksimaalse privaatsuse.

Müüdav maatükk on reljeefse pinnamoega, veidi kaldu Näkineiu tee poole. Krundil paikneb väheväärtuslik väike maja, mis oleks mõistlik lammutada.
Kommunikatsioonid (vesi ja kanalisatsioon) krundi piiril. Elektriga liitumine olemas.

Krundile saab püstitada kuni 2 korruselise elamu + abihoone, mille ehitusalune pind kokku on maksimaalselt 200 m2 ja elamu kõrgus ei ületa 11 m piiri.
Krundi täisehitus on 10 %.

Külas paiknevate elamute juurde kuuluvad krundid valdavalt suured, mis tagab elanikele piisava privaatsuse. Piirdetarad valduste vahel ei ole siin lubatud, võimalikuks piirdeks võib olla vaid hekk.

Asumi hooldamiseks ja haldamiseks loodud MTÜ. Külateed on valgustatud ja asfaltkattega, küla sissepääsu juures ööpäevaringne valve.

Lähiümbruses, 1,7 km kaugusel asub kauni loodusega Keila-Joa park koos lossi ja kuulsa joaga; küla oma mererand ca 800 m kaugusel.
Kaugus Tallinnast ca 35 km (30 minutit autosõitu), Laulasmaa jääb ca 5 km kaugusele.

Loe veel

77 000 €

38.4 € / m2
Krundi suurus:
2004 m2
Küte:
Lokaalne tahkeküte
Veekogu:
Meri (Lohusalu laht, 800m)
Katastritunnus:
Lisaandmed:
kanalisatsioon lokaalne
Asukoht:

Võta ühendust