Müüa majaosa - Soosaare, Järtsaare küla, Viljandi vald, Viljandi maakond

https://domus.ee/35442 Kopeeri link Jaga facebookis
NB! Omanik on valmis kinnisvara vahetama näiteks auto, metsamaa. põllumaa või veekoguäärse krundi vastu.

Maale lähed nagu igapäevasesse SPAsse
Väike kasvuhoone, ürdipeenar, koer ja murulapikese niidad poole tunniga ära, ümberringi põllud ja metsad. Saab pikki jalutuskäike looduses teha, metsmaasikaid noppida ja põllulilli sülemetega koju tuua.
Kõik oma ja looduslähedane, mõnus....
Kõlab nagu unistus maakodust? Just sellise võimaluse pakun välja sellel kinnistul, mis müüki tuli. Ridaelamu boks Järstsaare külas.
Siia saad luua just sellise maakodu millest hing igatseb ja süda soovib.

MAJA
Maja on ehitatud aastal 1975. Kokku on majas 4 ridaelamu boksi. Praegune omanik on alustanud seest renoveerimisega, ära on tehtud väga suur töö, nüüd saab alustad uue loomisega, vana praht on ära viidud. Renoveerimiseks on väljastatud ehitusluba - seega saab kohe ehitusega ka alustada. Kindla huvi korral saan saata täpsema info projekti kohta. Ridaelamu boks on kujundatud nii, et elu toimub kahel korrusel . Ülemisel korrusel on kaks magamistuba, alumisel korrusel on elutuba avatud köögiga. Elutoast pääseb ka oma privaatsele murulapikesel kuhu on võimalus terrass ehitada. Ridaboksi all on täiskelder, kuhu saab soovi korral sauna ehitada.

TEHNOSÜSTEEMID
Elekter - Majas on liitumine 3x40A
Vesi tuleb puurkaevust
Olemas algupärane kanalisatsioon.

ASUKOHT
Lähedal on Kolga-Jaani , kus on kool, kauplus, kõrts, seltsimaja. Kinnistule viiv tee on asfalteeritud. Kaugel pole ei Viljandi ega Põltsamaa, umbes 20-25 minuti autosõidu kaugusel. Tatusse on alla tunni sõitu ja pealinna u 1,45 h sõitu.

NB! Lausa pool majast on võimalik ära osta. Ka vasakpoolne otsaboks on valmis oma ridaelamu boksi ära müüma esialgne hind 25000€ + lisatasu eest haritavat põllumaad ca 4ha ja kaasomandis oleva küüni (täpsem info konkreetse huvi korral).

Kui kõnetas võta ühendust ja vaatame koos üle!
Ühendust saab minuga telefonil: +3725146244 või e-postiga dagmar.lundver@domus.ee

..............................................

Oma kinnisvara hindamiseks võI müümiseks kirjuta meile: info@domus.ee

.............................................

Domus Kinnisvara on 2002. aastal asutatud kinnisvara maakleriteenust, hindamist, konsultatsiooni, investeerimist ning arendust korraldav ettevõtete grupp, mille esindused asuvad üle terve Eesti.
Loe veel

15 000 €

243.1 € / m2
Seisukord:
Vajab renoveerimist
Üldpind:
61.7 m2
Ehitusaeg:
1975
Pliit:
Puuküttega
Krundi suurus:
6055 m2
Katus:
Eterniitkatus
Ehitise materjal:
Kivi
Katastritunnus:
Omandivorm:
Kaasomand
Vähem omadusi
Asukoht:

Võta ühendust