Müüa maja, 5 tuba - Kivinuki tee 34a, Peetri alevik, Rae vald, Harju maakond

https://domus.ee/37228 Kopeeri link Jaga facebookis
Tõesti suurepärase pakkumisena on Rae külas, Rae vallas, müüki tulnud 2018. a ehitusfirma omaniku poolt endale ehitatud ja 2021 kasutusloa saanud kivimaja. Olles näinud erinevaid ehituskvaliteete ja erinevaid majade kulumisastmeid võin julgelt öelda, et see maja on väga heas korras.
Lisaväärtust annavad suveköögi hoone aias, eraldi asuv väline kuur ja väljast ligipääsetav tehnoruum.

Välisseinad on soojustatud kergplokkidest (https://lakkakivimaja.ee/lakka-plokid), siseseinad samuti kivist, vahelagi puittaladel, kivikatus, vundament betoonist lintvundament, küte on vertikaalsel maaküttel põhinev põrandaküte, olemas soojustagastusega sundventilatsioon. Jahutuseks on olemas ka 2 konditsioneeri. Vesi-kanal on tsentraalsed.
Aknad on 3x Fenestra aknad ja katuseknad 2x Velux aknad.

Suletud netopind on 239,4 rm millest köetavat pinda 220,9 rm.

Maja asub asumisiselt tupiktänava lõpus, ligipääs mööda valla poolt hooldatavat asfaltteed. Autoga on kesklinna mõniteist minutit ja mööda Tallinna ringteed on kiire ligipääs ka lennujaamale ning teistele eesti suundadele.

Kui Teile pakkus see pakkumine huvi võtke minuga ühendust ja räägime pikemalt ning edasise huvi jätkumisel lepime kokku aja selle maja ülevaatuseks.

..............................................

Oma kinnisvara hindamiseks või müümiseks kirjuta meile: info@domus.ee

.............................................

Domus Kinnisvara on 2002. aastal asutatud kinnisvara maakleriteenust, hindamist, konsultatsiooni, investeerimist ning arendust korraldav ettevõtete grupp, mille esindused asuvad üle terve Eesti.
Loe veel

469 000 €

1 959.1 € / m2
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
5
Üldpind:
239.4 m2
Ehitusaeg:
2018
Vannitube:
2
WC-sid:
3
Pliit:
Elektriline
Rõdusid:
1 (56 m2, avatud)
Panipaiku:
2
Krundi suurus:
1500 m2
Küte:
Maaküte
Vesi põrandaküte
Katus:
Kivikatus
Ehitise materjal:
Kivi
Katastritunnus:
Omandivorm:
Kinnistu
Energiamärgis:
A
Vähem omadusi
Lisaandmed:
turvauks, saun, WC ja vannituba eraldi, dušš, boiler, konditsioneer, ventilatsioon, garderoob, parkett, külmkapp, internet, tööstusvool, tsentraalne vesi, kanalisatsioon tsentraalne, kõrvalhoone, kinnine hoov, aiaga ümbritsetud, avatud köök, seinakapp
Asukoht:

Võta ühendust