Müüa korter, 2 tuba - Ihaste tee 2e-7, Annelinn, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond

https://domus.ee/37349 Kopeeri link Jaga facebookis
Elamurajooni päris lõpliku valmimiseni on jäänud veel mõningad etapid ning veel on Sul võimalus osaks saada Linnupargi elanikkonnast. X etapis on kerkimas üks galeriitüüpi ridamaja ning vahvalt taeva poole sirutuv tornmaja. Piirkonna viimane etapp (Ihaste tee 2f) saab olema ainulaadne -sinna on planeeritud kaks erineva kõrgusega hoonet – 6 kordne osa ja 3 kordne osa, mis on soliidselt omavahel seotud esimesel korrusel asuva lasteaia ja maa-aluse parkla näol. Kui oled eelmistes etappides pidanud nentima, et kahjuks jõudis keegi teine Sinule meeldiva korteri Sinu nina eest ära napsata, siis nüüd on Sul uus võimalus.

KORTERIST
Pakutav 2-toaline korter asub galeriimaja teisel korrusel. Korteri aknad avanevad elamu ette ja elamu taha roheala poole.
Korter koosneb magamistoast, esikust, majapidamisruumist, wc-duširuumist ja avatud köögiga elutoast. Korteril on sissepääsu juures rõdu.

SISEVIIMISTLUS
Korterile on valitud siseviimistluspakett Rukkirääk. Eluruumide põrandatele paigaldatakse naturaalne kolmelipiline puitparkett ja ruumide seinad värvitakse. Korteri duśiruumi põrandad ja seinad plaaditakse – enamustel seintel ja põrandal domineerib neutraalne kreemjas toon ning vürtsi lisab laineline efektsein. Siseuksed on värvkattega tahveluksed. Paigaldatakse sanitaartehnika.

ABIPINNAD
Korteris asub majapidamisruum (1,6 m2), kuhu on võimalik paigaldada pesumasin.
Korteri müügihind ei sisalda parkimiskohta. Võimalik on lisada müügihinnale üks parkimiskoht hinnaga 2 000 eurot.

Kortermaja valmib veebruaris 2023. a.


EHITUSLIK INFO
Hoone rajatakse vaivundamendile. Hoone välisseinad rajatakse õõnesbetoonplokk seintena (190 mm), mis soojustatakse 140 mm PIR soojustusega. Välisviimistlusena kasutatakse tsementkiudplaate ja puitlaudist.
Elamu põrandküte on keskkütte baasil. Paigaldatakse majapõhine soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Korterisse on toodud optiline andmesidekaabel.

ARENDAJAST JA ARENDUSEST
Tartu üks usaldusväärseim arendaja Avaare Kinnisvara on koos Ehitustrusti ning Apex Arhitektuuribüroo arhitektidega loonud uue muljetavaldava parklinnaku stiilis elukeskkonna. Linnupargi võlusid on märganud ka tartlased, kes koos ehitiste hindamise komisjoniga pärjasid parklinnakus aastal 2020 valminud kodud uhke tiitliga „Tartu parim uus korterelamu 2020“.
Linnupargi elurajoon on mõeldud neile, kes soovivad elada rahulikus loodusest ümbritsetud elukeskkonnas, aga hindavad mugavust ja linnaelu hüvesid.
Uus elurajoon piirneb ühelt poolt rohealaga, mis on koduks ka looduskaitse all olevatele taimedele ning üle tee, Emajõe poole samme seades, jõuad looduskaitsealale. Linnupargi nimigi on inspireeritud Emajõe ääres paiknevast loodukaitsealast, mis on pesitsuspaigaks mitmetele looduskaitselistele lindudele. Samuti asub uue elurajooni läheduses Tartule tähtsate inimeste poolt istutatud tammepuude Tammik, mis on aastate jooksul kasvanud pargiks. Siit siis ka nimi Linnupargi Parklinnak.

LINNUPARGI KODU EELISED
- Asukoht, kus kõik vajalik on jalutuskäigu kaugusel!
- Parklinnakus on päris enda nime kandvad varjualusega bussipeatused
- Lühikese jalutuskäigu kaugusel asub ostukeskus Eeden ja Anne Selver
- Piirkond pakub sportimise võimalusi nii väljas kui ka spordiklubides, mis asuvad vahetus läheduses
- Piirkonna elanikele mõeldes on loodud laste atraktsioonid ja mänguväljak
- Privaatsuse ja roheluse hoidmiseks istutatakse Linnupargi Parklinnakusse üle 700 erineva puu ja põõsa
- Linnupargi Parklinnak piirneb looduskaitse all olevate liikide kasvualaga ning see tagab praeguses hetkes piirkonna elanikele privaatsust ja meeldivat eraldatust suurest linnamürast.

Noppisin tormaja, mis asub aadressil Ihaste tee 2e, poolt pakutavast heaolukompotist välja mõningad "maasikad" Sinu jaoks:
• A-energiatõhususklassiga maja
• Kõikidele korteritele on tagatud päevavalgus vähemalt kahest ilmakaarest
• Kõikidel korteritel on avar rõdu või terrass
• Valgusküllased ja avarad eluruumid
• Madalad küttekulud
• Põrandküte keskkütte baasil kogu korteri ulatuses
• Rohkem privaatsust võrreldes tavapärase korterelamuga
See kõik kokku ongi üks eriti mõnus elukeskkond!

Rohkem infot Linnupargi Parklinnaku kohta kodulehel https://linnupargi.ee/

Kuulutuse fotod on illustratiivsed.

..............................................

Oma kinnisvara hindamiseks või müümiseks kirjuta meile: info@domus.ee

.............................................

Domus Kinnisvara on 2002. aastal asutatud kinnisvara maakleriteenust, hindamist, konsultatsiooni, investeerimist ning arendust korraldav ettevõtete grupp, mille esindused asuvad üle terve Eesti.
Loe veel

147 900 €

3 062.1 € / m2
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
2
Üldpind:
48.3 m2
Korrus:
2 / 3
Ehitusaeg:
2023
Elutube:
1
Magamistube:
1
Kööke:
1
Rõdusid:
1 (4.9 m2, avatud)
Küte:
Tsentraalne keskküte
Aknad:
Plastikraamidega pakettaknad
Ehitise materjal:
Kivi
Katastritunnus:
Omandivorm:
Korteriomand
Energiamärgis:
A
Vähem omadusi
Lisaandmed:
suletud trepikoda, postkast, fonolukk, dušš, ventilatsioon, parkett, ühistransport, metsa lähedal, uus elektrijuhtmestik, uus torustik, avatud köök, eraldi sissepääs
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

83 000 €
2 tuba
1 777.3 € / m2
46.7 m2
05.12.2022
130 500 €
3 tuba
2 553.8 € / m2
51.1 m2
01.12.2022