Müüa korter, 2 tuba - Mardi tn 3-3, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

https://domus.ee/452098633341243650 Kopeeri link Jaga facebookis
Vaikne oaas keset südalinna

Südalinna vaiksesse sisekvartalisse loome 2024. aastal uued kodud, kus kaunis arhitektuur ja ajastutruud detailid kohtuvad tänapäevaste mugavuste ja kesklinna võimalustega. Thamme Villa on justkui tükike Kadriorgu südalinnas, kus kodus veedetud aeg kulgeb aeglasemalt, kuid samal ajal on kogu linn Sinu peopesal.

Sinu uue kodu aadress: Mardi 3-3

Atraktiivne 2-toaline korter lõuna- ja õhtupäikese poole! Kompaktne, aga samas praktiline planeering, kus magamistuppa mahub ka kirjutuslaud ja köök on elutoast veidi eraldatud.
Kõrged köögikapid võivad jätkuvad eritellimusmööblina ka elutoas, kui Sul on lisaks garderoobkappidele esikus ja magamistoas veel panipaiku tarvis.

Maja 1.korruse korterid on selles majas kõige kõrgema laega – 3,25 meetrit. Akende suurus on samuti tavapärasest suurem, 1,2 x 1,8 m. Kõrget lage ja suuri aknaid saab hästi rõhutada näiteks efektsete külgkardinatega või maast laeni sisseehitatud kappidega.
Vannitoas on maja ajastut rõhutav plaadivalik tänapäevases võtmes – vali klassikaline ehiskarniisidega keraamiline plaat või veidi modernsem piklik plaat ja laome selle soovitud mustrisse!

Oma uue kodu viimistlus on võimalik endal valida. Tutvu kahe viimistlusvalikuga kodulehel: https://thammevilla.domus.ee/. Varajane otsustaja saab valida kõik viimistlusmaterjalid ka täiesti oma soovide järgi.

Küte ja jahutus

Maja liitub linna keskküttega Utilitaselt, soojus jõuab tubadesse põrandakütte kaudu. Nii ei ole korterites radiaatoreid ja see tähendab rohkem vabadust mööbli planeerimisel, laiemaid aknalaudu ja ajastutruud siseilmet, kus radiaatoritel veel kohta ei olnud. Igasse korterisse võimaldame valmiduse jahutussüsteemi paigalduseks ja ostja soovil teostame ka paigalduse. See on kindlasti lisamugavus ekstreemsete kuumalainete ajal.

Parkimine ja panipaigad

Kinnistul on suur hoov privaatse rohealaga, 10 parkimiskohta kinnistul ja eraldi kõrvalhoone panipaikadega. Korterile on võimalik lisaks osta parkimiskoht hoovis ja panipaik, vaata lisainfot ja tee oma valik kodulehel!

Tule tutvuma!

Broneeri külastus juba praegu - kohtume just nimelt majas kohapeal, sest seda erilist atmosfääri on piltidega raske edasi anda. Saad kohe aru, kas 3 meetri kõrgused laed ja esinduslikud kõrged puitaknad on midagi, mis sobivad Sinu uude koju!

Mardi 3 ehitus- ja rekonstrueerimistööd on alanud, aga kohapeal on ette teatamisel siiski võimalik korteritega tutvuda ja parem ülevaade saada. Broneeri individuaalne aeg ja kohtume kohapeal!
Loe veel

229 000 €

5 478.5 € / m2
Seisukord:
Renoveeritud
Tubade arv:
2
Üldpind:
41.8 m2
Korrus:
1 / 3
Ehitusaeg:
2025
Küte:
Tsentraalne keskküte
Ehitise materjal:
Palk
Katastritunnus:
Omandivorm:
Korteriomand
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kaabel TV, internet, parkett, dušš
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

185 000 €
2 tuba
4 102.0 € / m2
45.1 m2
24.07.2024
184 600 €
2 tuba
5 085.4 € / m2
36.3 m2
24.07.2024