Müüa maja, 5 tuba - Kuuskmetsa tee 10, Ääsmäe küla, Saue vald, Harju maakond

https://domus.ee/655083359832546000 Kopeeri link Jaga facebookis
Uut omanikku ootab kena kodu Ääsmäel!

Ääsmäe asub Pärnu ja Haapsalu maantee ristmiku vahetus läheduses, linna piirist 16 km ehk 110 km/h sõidualas umbes 12-15 minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast. Linna sissesõit on sujuv ja ummikutest vaba ka tipptunnil.

Kinnistu paikneb uuselamute piirkonnas, kus on korralik kõvakattega tee ja tänavavalgustus.
Krunt on piiratud aiaga, sissepääsuks elektrooniliselt avanevad väravad ja sissesõidutee majani sillutatud kiviparketiga. Naabrid kahel pool, aga sellele vaatamata on kinnistul piisavalt privaatsust. Tagasihoidlik haljastus, hoonet ümbritseb muru, kasvavad mõned ilupuud/põõsad ja viljapuud.
Tagaaias väike kasvuhoone ja laste mängumaa.

Eramu on 2- kordne kivimaja, ehitusaluse pinnaga 291,5 m2 (köetav pind 214,1 m2, eluruumid 169,2 m2). Katusekatteks bituumensindel ja fassaad krohvitud. Panipaik majapidamises vajalike tööriistade tarvis, kaetud laudisega.
Majja sisenedes läbi avara esiku, tervitab meid mahukas garderoobituba üleriiete ja jalanõude tarvis. Paremale pöördudes pääseme suurde, 2 auto garaazi, mis ei täida oma eesmärki sihipäraselt vaid on sisse seatud laste mängutoana. Läbi garaazi saab ka maja tehnoruumi. Õues, garaazi ees on varjualune kahele autole.
Esikust vasakule jääb kabinet, kaminaga elutuba koos avatud köögiga, eraldi asetsev tualett ja vahekoridor, mis viib saunaruumidesse. Siin koridoris on ka trepp suunaga II korruse magamistubadesse.
Saunakompleks on mõnus kodune spaa. Leiliruum on elektrikerisega, pesuruumis kaks dušši, lisaks mullivann värvide ja muusikaga. Leilist tulles saavad julgemad endale tünnist sahmaka külma vett kaela tõmmata. Eesruumis on mõnus lõõgastuda, suurest maani aknast külma tuult või vinget tuisku nautida või siis hoopiski astuda koos karastusjoogiga hoovipoolsele suveterrassile mõnulema.
II korrusel on 3 magamistuba. Kõik magamistoad on avarad. Peamagamistoal on privaatne dušširuum koos tualetiga. Siin korrusel on veel teinegi dušširuum/wc, mis on kahe teise toa omaniku vahel jagamiseks.

Müügihind sisaldab köögimööblit koos integreeritud tehnikaga, samuti vannitubade mööblit. Sisseehitatud garderoobikapid, aknakatted ja valgustid jäävad samuti majja. Soovi korral saab muu mööbli osas läbirääkida.

Majal on tsentraalne veevarustus ja kanalisatsioon. Toasooja saab maasoojuspumbaga ehk rahvakeeli maakütte abil. Täna üks ökonoomseim kütteliik, misläbi on ka maja ülalpidamiskulud väga mõistlikud. Mõlemal korrusel on vesipõrandaküte.

Ehitisel on olemas korrektne dokumentatsioon, väljastatud on Kasutusluba, energiaklass B.

Ääsmäel on rahu ja turvalisus. Siin on vaheldusrikas loodus, siia mahub künkaid, padrikuid ja põllumaid, Ääsmäed läbib Maidla jõgi, metsas ja rabas leiab põnevaid radu ja loodusande.
Siin on kokkuhoidev kogukond, loodud on Ääsmäe Külakogu. Külaplatsil toimuvad erinevad üritused, valminud on uus Külamaja. Siin on seikluspark, lauatennis, saab harrastada discgolfi, on talvised suusarajad ja palju muud vabaaja veetmiseks.
Ääsmäel on nii lasteaed, kui ka põhikool. Olemas on kõik eluks vajalik, raamatukogu, noortekeskus, postkontor, pood ja seda kõike vaid 15- minutilise autosõidu kaugusel pealinnast!

Tule tutvuma, Sinu uus kodu ootab!
Loe veel

345 000 €

1 538.1 € / m2
Tubade arv:
5
Üldpind:
224.3 m2
Ehitusaeg:
2012
Magamistube:
4
Vannitube:
3
Krundi suurus:
1506 m2
Küte:
Kamin
Elektriline põrandaküte
Ehitise materjal:
Kivi
Katastritunnus:
Omandivorm:
Kinnistu
Energiamärgis:
B
Vähem omadusi
Lisaandmed:
saun, internet, kanalisatsioon tsentraalne, turvauks, garaaž, külmkapp, dušš
Asukoht:

Võta ühendust