Müüa korter, 4 tuba - Jaama tn 167-3, Annelinn, Tartu linn, Tartu maakond

https://domus.ee/953049996890173300 Kopeeri link Jaga facebookis

IGAL NELJAPÄEVAL, KELL 11:00-13:00, ON MAAKLER MAJAS! TULE TUTVU ILMA EELREGISTREERIMISETA JAAMA 167 KORTERITEGA. MAAKLER ON SINU JAOKS KOHAL JA OOTAB SIND!

Tere tulemast aadressile Jaama 167, kus avaneb võimalus omada kaasaegset ja soliidset kodu meeldivas ülikoolilinnas, millest on kiire ühendus kesklinnaga igast linnaosast.

KORTER
Funktsionaalne ning hubane 4-toaline korter asub kortermaja esimesel korrusel. Avatud köök-elutoa aknast saad piiluda, kuidas pere kõige pisem sõpradega mänguväljakul spunkte otsib või liivalosse ehitab. Mõnusalt avaral terrassil (6.7 m²) on mõnus kohvi juua ja ajakirja sirvida.
Selles korteris on lisaks emotsioonile võimalik leida ka praktilisust, millest välja tuua saab eraldi panipaiga korteri sees (pesumasina valmidus, 2.7m²), eraldi tualettruumi lisaks dushiruumile ning võimaluse luua ühe magamistoa juurde walk-in garderoon või lastele imedemaa.
Eluruumides on seinad ja laed värvitud ning põrandat katab stiilselt ühelipiline spoonparkett. Dushiruumis on seinad ja põrand plaaditud ning hinnas sisaldub juba paigaldatud sanitaartehnika. Et sügisel pori eest parketti kaitsta, on esikutsooni paigaldatud lihtsasti hooldatav põrandaplaat.

LISAMAASIKAS. Otsid stiilset ja funktsionaalset köögimööblit? Telli köögimööbel meie partnerilt Pintsel (https://www.pintsel.ee/), kes on kujundanud kaasaegsed ja stiilsed köögid igasse Jaama 167 korterisse. Sul on võimalus valida kolme köögi hulgast Sulle sobivaim - uudista 3D pilte kuulutuse juures.

JAAMA 167 KODU EELISED
• Hoonele on väljastatud kasutusluba!
• Jalavaeva aitab kokku hoida lift - eriti hinnatud abimees peale uhket shoppingutuuri
• Vesipõrandküte ja puitparkett - talvel ütlevad Sinu jalad Sulle "Aitähh!"
• Turvalisuse tagab videoga fonosüsteem - ülimugav viis oodatud või ootamatu külalise tuvastamiseks!
• Toasoojale kuluv summa on rahakotisõbralik ning kauglugejad teevad elu mugavaks
• Lapsevankri saad mugavalt paigutada ühiselt kasutatavasse ruumi trepikojas
• Lisaks on kõigile korteritele panipaik hoone I korrusel – turvaline koht nii üleliigsele kraamile kui ka jalgrattale.
• Jalgrataste jaoks on hoovil hoidikud, kuhu saad oma ratastega sõbra lukustada
• Auto saad parkida maja juures olevasse parklasse, mis on tõkkepuuga eraldatud
• Valikus on väiksemaid ja suuremaid kortereid – iga pere leiab siit endale sobiva kodu
• Välisalal leiavad tegevust nii suuremad kui väiksemad inimesed – olemas on mänguala ning pingikesed.
• Linnaliinipeatus „Kivilinna“ on väga lähedal
• Kiirelt saad toidukraami üle tänava asuvast poest
• Tartu on väike ja armas tudengilinn – siin on kõik vajalik suhteliselt lähedal!

EHITUSLIK INFO
Hoone on rajatud kindlale vaivundamendile. Hoone välisseinad on ehitatud monteeritavatest 3-kihilistest betoonelementidest, millel on 200 mm soojuskiht. Korteritevahelised seinad on 200 mm betoonelementidest, korterite siseseinad metallkarkassil kipsplaadil kergseinad. Märgades ruumides kasutati eritugevat kipsplaani, mis kaeti hüdroisolatsiooni ja keraamiliste plaatidega. Ühiskoridorides on põrandatel kasutatud LVT plaati. Hoonel on soojustatud lamekatus, mis on kaetud rullmaterjaliga.
Elamu soojavarustus on kaugkütte baasil ning kõikides korterites on vesipõrandküte. Korterites on korteripõhine kaugloetav kütte soojusmõõtmine ning kõik korterid on varustatud korteripõhise soojusvahetiga ventilatsiooniseadmega. Korterisisesed kauglugemisega veemõõtjad asuvad korterites ripplagede taga. Paigaldatud on korteritesse ka valvesüsteemide juhtmestik uksemagnetile ja sõrmistikule, et korteriomanik saaks soovi korral paigaldada juhtmevabad liikumisandurid, valvesignalisatsiooni keskseadme ning sõrmistiku. Et andmesidesüsteemiga mugavalt liituda ja seda kasutada, paigaldati igasse korterite igasse tuppa RJ45 pistikud.

Kas see on Sinu unistuste kodu? Tule ja veendu ise – lepi minuga kohtumine kokku ja teen Sulle privaatse tuuri ning aitan vajadusel müüa ka Sinu praegust kodu. Teeme koos Sinu unistused teoks!


Pildid on illustreerivad.
Arendajal on õigus hindasid muuta.
Loe veel

212 000 € Broneeritud

2 514.8 € / m2 kuni 30.07.2024
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
4
Üldpind:
84.3 m2
Korrus:
1 / 7
Ehitusaeg:
2023
Panipaiku:
1
Küte:
Tsentraalne keskküte
Põrandaküte
Ehitise materjal:
Paneel
Katastritunnus:
Omandivorm:
Korteriomand
Energiamärgis:
B
Vähem omadusi
Lisaandmed:
parkett, dušš
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

219 000 €
4 tuba
2 597.9 € / m2
84.3 m2
20.06.2024
98 000 €
4 tuba
1 276.0 € / m2
76.8 m2
20.06.2024