Müüa korter, 1 tuba - Pärnu mnt 133, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

https://domus.ee/992812039306810500 Kopeeri link Jaga facebookis
KORTER on ilusates ja heledates toonides ning on täielikult renoveeritud. Paigaldatud on uus mööbel ja tehnika ning lisaks on vahetatud ka kogu elektrijuhtmestik. Korteris on elutuba, köök, esik ning vannituba. Põrandaid katab naturaalne parkett ning vannitoa seinu ning põrandat keraamiline plaat. Korteri juurde kuulub ka panipaik maja keldris.

Korter sobib suurepäraselt investeerimisobjektiks ning hetkel elab korteris ka üürnik sees.

MAJA taga on majaelanikel võimalus tasuta parkida. Majas tegutseb aktiivne korteriühistu ning plaani on võetud renoveerida terve maja. Maja saab endale uue katuse, uued aknad ning renoveeritud fassaadi. Lisaks vahetatakse kogu küttesüsteem ning vee- ja kanalisatsioonitorustik.

ASUKOHT on logistiliselt väga mugav. Lisaks trammi- kui ka bussiühendusele viib ka rong ca 10 minutiga Sind südalinna. Hea transpordiühendus on ka teiste Tallinna linnaosadega. Kodu läheduses on veel suuremad keskused Tondi ja Järve Selver, Sparta spordiklubi ja Forus spordikeskus. Lisaks veel erinevad restoranid ning kohvikud.

Helista või kirjuta mulle ja tutvustan Sulle seda väga head pakkumist!
Loe veel

115 000 €

4 291.0 € / m2
Tubade arv:
1
Üldpind:
26.8 m2
Korrus:
1 / 4
Ehitusaeg:
1961
Magamistube:
1
Vannitube:
1
Panipaiku:
1
Küte:
Tsentraalne keskküte
Ehitise materjal:
Kivi
Katastritunnus:
Vähem omadusi
Lisaandmed:
internet, pesumasin, mööbel, parkett, külmkapp, dušš
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

150 000 €
1 tuba
5 660.4 € / m2
26.5 m2
21.09.2023
110 000 €
1 tuba
4 059.0 € / m2
27.1 m2
20.09.2023