Helen Loos

Turunduse projektijuht

Turundusvaldkonda sukeldumine tuli loomuliku jätkuna minu ettevõtlikule loomule ning mitmekülgsetele hobidele ja projektidele - mulle meeldis juba väga varases eas osta-müüa-vahetada, kirjutada loovtekste, katsetada (tarbija)psühholoogia võtteid ja genereerida uusi ideid.

Lõpetasin reklaami ja imagoloogia eriala Tallinna Ülikoolis ning vahetussemestri ajal õppisin reklaami ja turunduskommunikatsiooni Saksamaal Stuttgarti Meediaülikoolis. Lisaks olen juurde õppinud teenusedisaini - see on minu meelest üks põnevamaid valdkondi üldse!

Enne Domusega liitumist võis mind näha näiteks La Muus tekste kirjutamas, Islandil turiste intervjueerimas või turundusagentuuris Admoon samuti peamiselt kinnisvara turundamas. Domusega liituma kutsuski mind teadmine, et kui veidigi on huvi kinnisvaramaailma sukelduda, siis on see valdkond ülimalt kirev ja võimalusterohke.

Lisaks Eestile olen pikemalt elanud Islandil ja Saksamaal ning need on kohad, kuhu tahan alati tagasi minna. Igal võimalusel sõidan koju Lõuna-Eesti loodusesse ja unistan elust metsa sees. Seda muidugi juhul, kui ma end tundideks mõne vahva idee kallal nokitsema ei unusta - selleks on mul ka kalduvus! :)

Loe pikemalt

Saada mulle kiri