Kadi Truuleht

Turundusjuht

Olen omandanud müügi-ja turundusalase hariduse Marketingi Instituudis. Kui alguses realiseerisin õpitut turundusassistendi rollis, siis tänaseks olen saanud ka turunduse projektijuhi ning turundus- ja kommunikatsioonijuhi väga praktilise töökogemuse tegutsedes nii erinevates ärivaldkondades kui ka avalikus sektoris.

Domus Kinnisvara meeskonnaga liitusin nn koroonakevadel. Kuigi ajad olid ärevad, siis meeskond uskus endale seatud eesmärkidesse ning tegutses sihikindlalt. Nägin kolleegide silmis väljakutseteks valmisolekut ning justkui õlitatult toimivat tiimitööd. Täna on rõõm tõdeda, et tegelikult on eesmärgistatud ja läbimõeldud töötegemine Domuses justkui elustiil. Hindan kõrgelt oma kolleegide pikaaegset valdkonnapõhist kogemust ja professionaalsust. Nauditav on ka nende hea huumorimeel ja teineteist toetav suhtumine. Ütlen ausalt – poleks osanud endale paremat ametit ja töökohta valida. Vaieldamatult on siin oma ala professionaalid, kellelt palju õppida. Kuulun tiimi, kus selged eesmärgid ja igal nn lülil meeskonnas oma oluline ja vastutusrikas roll täita. Tööd tehakse südamega ja pühendunult.

Mina ise olen turunduse andunud fänn! Tõsi, siin ametis on ka palju tööd, kriitilised tähtajad, erinevad väljakutsed ning suur vastutus. Ent teisalt, pole olemas ametit, mis oleks nii vaheldusrikas, arendav, mitmetahuline, loominguline ja meelelahutuslik.

Kuigi turundusel minu elus on väga oluline roll, siis minu süda kuulub kodule – koduseinte vahel ja koduaias toimetades puhkan ja lõõgastun. Perelt saan armastust, meelerahu ja kindlustunde. Trennidest ja liikumisest energiat ja tervise. Reisidelt ja raamatutest iseendale pühendatud kvaliteetaja.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri