Mirjam Kolga

Projektijuht

Liitusin Domus Kinnisvaraga aastal 2015. Kinnisvara on mulle pakkunud huvi juba mitmeid aastaid. Pärast Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureuse kraadi omandamist, viis minu tee Domus Kinnisvarasse. Olen saanud ka suure kogemuste pagasi välismaal tegeledes müügiga.

2015 - 2021 aasta sügiseni tegelesin kinnisvara hindamisega. Omandasin VI taseme kinnisvara hindaja kutsetaseme. Tegemist oli väga mitmekülgse tööga, kus sai palju liikuda ning klientidega suhelda.

2021. aasta sügisest olen Domus Kinnisvaras projektijuht ning tegelen erinevate projektidega.

Olen positiivne, kohusetundlik ning abivalmis. Vabal ajal tegelen spordiga ja ülekõige meeldib veeta kvaliteetset aega oma lähedastega.

Loe pikemalt

Soovitused

Olen tellinud Teie firmast hindamisakti juba kolmel korral. Iga korraga üha rohkem veendudes, et kui on uuesti vaja hindajat tellida, siis Mirjam Kolga on inimene keda tellida ja keda hea meelega ka sõpradele-tuttavatele soovitan.

Ma ei armasta väga paberimajandust ajada, see võtab minult alati tükk aega kogumist, et tegelema hakata, kuid Mirjamiga suhtlemine on alati olnud nii lihtne, et ma ei pelga ka edaspidi tema kaudu hindamisakte tellida. Ilmselt kaalun edaspidi, kui vajadus peaks tekkima, ka muude teenuste osas Domus kinnisvara teenuseid kasutada.

Getter

***

Tere!

Kasutasin hiljuti teie kinnisvara hindamisteenust ja minu hindajaks oli Mirjam Kolga.
Mirjam on suurepärane hindaja - hindamine oli kiire ja põhjalik.
Mirjamiga on väga kerge ja mugav suhelda ning kõige parem omadus Mirjami juures on see, et ta ei tule teenust müüma vaid on kliendiga üdini aus. Kui midagi on valesti ei karda ta seda öelda ning kui midagi on väga hästi, ei jäta Mirjam ka seda enda teada.
Minu kogemud Domus Kinnisvara ja Mirjamiga oli super ning jäin kõigega väga rahule. Edaspidi soovitan Domus Kinnisvara hindamist teistelegi ning vajadusel kasutan teie teenuseid uuesti.

Parimat,
Triin

***
Tere,

minu kogemus Domuse hindaja Mirjam Kolgaga oli suurepärane - kiire, asjalik ja professionaalne. Kinnisvara teemadega varem mittekokkupuutunud inimesele oli kogu asjaajamine tehtud lihtsaks ja arusaadavaks. Vähemtähtis polnud tema sõbralik ning meeldiv suhtluslaad, mis jättis kogu protsessist mõnusa ja hea mulje. Aitäh!

Parimate soovidega,
Lilli

***

Tere!

Saadan teile vabas vormis tagasiside. Meie korterit käis hindamas Mirjam Kolga ja see oli äärmiselt meeldiv kogemus. Kuna me polnud varem ühtki korterit lasknud hinnata ega müünud, siis oli meil miljon küsimust ja Mirjam oli seejuures ülimalt abivalmis, kannatlik ja oskas kõikidele küsimustele väga kasulikult ja professionaalselt vastata. Saime väga palju vajalikku infot ning korteri hindamise protsess oli põhjalik, korrektne ja kiire.

Aitäh! :)

Tervitades

Karolin

***

Tere!

Sooviksin tänada laitmatu töö eest teie hindajat Mirjam Kolgat. Tellisime temalt hindamisaktid kolmele objektile ja iga töö sai tehtud äärmiselt professionaalselt ja kiirelt.

Mirjamiga laabus kogu suhtlus sujuvalt ja laitmatult - kõik küsimused said konkreetsed ja usaldusväärsed vastused. Juba enne hindamise tellimist pakkus Mirjam meile tippkvaliteetset teenust ja nõuandeid, sõltumata sellest kas me lõpuks hindamised ka tellime või mitte. Ta oskas anda meile asjakohast infot, mis aitas meil hinnata milliseid samme peaksime uue kodu soetamisel ette võtma.

Et meil oli hindamisaktide koostamisega kiire, hindame väga seda, et Mirjam tegi kõik aktid valmis äärmiselt kiiresti ja ka seda, et tema esialgne hinnang hindamisakti tulemuse osas läks igal korral täppi.

Lisaks kõigele sellele on ta ka äärmiselt meeldiv, soe ja sõbralik inimene. Aitäh Domusele ja Mirjamile!

Lugupidamisega

Mette

Saada mulle kiri