Anu Alatsei

Kutseline hindaja

Olen kinnisvarahindaja, kellele meeldib südamest oma tööd teha. Minu eesmärk on pakkuda kvaliteetset teenust ja leida lahendus igale olukorrale. Kinnisvara hindamine on minu jaoks põnev ja mitmekülgne valdkond, kus iga päev toob uusi väljakutseid ja võimalusi. Olen spetsialiseerunud nii äri- kui ka elukondliku kinnisvara hindamisele ning panustan alati parima lahenduse leidmisele, mis vastaks klientide vajadustele ja ootustele.

Kõrghariduse omandasin Eesti Maaülikoolis kus lõpetasin geomaatika bakalaureuse õppekava spetsialiseerumisega kinnisvara planeerimisele. Lisaks olen läbinud erinevaid majandusalaseid kursuseid ja oman teadmisi raamatupidamisest. Selleks, et pakkuda parimat teenust tegelen pidevalt enda teadmiste uuendamisega.

Suure osa vabast ajast pühendan oma perele, spordile ja laulmisele.

Minu viimased artiklid

Maa turuväärtust mõjutavad tegurid 
“Kinnisvarajutud” podcasti külaliseks on Anu Alatsei

Soovitused

Kiidan Anu kiirust, professionaalsust ja üleüldist positiivset kogemust, mis tekkis temalt hindamisakti tellimisel. Aitäh!

Martin
Väga kiire, professionaalne ja põhjalik.
Koostöö väga meeldiv. Kindlasti soovitan!

Raimo
Kiidan väga teie hindajat Anu Alatseid, kes tegi meile koduvahetusprotsessi raames kaks hindamisakti - ühe müüki minevale kodule ja teise uuele kodule. Vastused küsimustele tulid alati kiiresti, Anu jõudis objektidele kohale ilma viivitusega, töö oli kiire ja korralik ning aktid valmisid mõlemal juhul juba järgmiseks tööpäevaks.

Kindlasti soovitan teie hindajaid ka oma tuttavatele!

Katre Tamp
Tellisime aprillis teilt kinnisvara hindamise teenuse. Meid teenindas hindaja Anu Alatsei
Teenusega jäime väga rahule. Teenindus oli korrektne ja viiskas, samas kiire. Saime ka pangast laenu ja ka neil ei olnud dokumentide vastu pretensioone.

Suur tänu!
Olga Skiruk
Annaksin väga kiire, meeldiva ja professionaalse suhtlusega hindajale tagasisidet. Anu Alatseid soovitaksin kindlasti - inimlik lähenemine ja kiire töö :)

Shalini
--

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri