Anu Alatsei

Kutseline hindaja

Kõrghariduse omandasin Eesti Maaülikoolis kus lõpetasin geomaatika bakalaureuse õppekava spetsialiseerumisega kinnisvara planeerimisele. Lisaks olen läbinud erinevaid majandusalaseid kursuseid. Töötasin varem raamatupidajana.

Kinnisvara hindaja töö juures meeldib mulle vaheldus. Näed erinevaid kodusid ja kohtud erinevate inimestega. Iga päev annab võimaluse areneda ja midagi uut õppida.

Olen rõõmsameelne ja abivalmis - usun, et igale probleemile leidub lahendus ja ma püüan selle alati üles leida.

Suure osa vabast ajast pühendan oma perele. Minu huvialadeks on käsitöö ja muusika. Olen läbinud Eesti Kunstiakadeemia Keraamika algõppe õppekava. Lisaks laulan vahvas Saue segakooris ning tegelen ühtlasi jooga ja suusatamisega.

Loe pikemalt

Soovitused

Kiidan väga teie hindajat Anu Alatseid, kes tegi meile koduvahetusprotsessi raames kaks hindamisakti - ühe müüki minevale kodule ja teise uuele kodule. Vastused küsimustele tulid alati kiiresti, Anu jõudis objektidele kohale ilma viivitusega, töö oli kiire ja korralik ning aktid valmisid mõlemal juhul juba järgmiseks tööpäevaks.

Kindlasti soovitan teie hindajaid ka oma tuttavatele!

Katre Tamp
Tellisime aprillis teilt kinnisvara hindamise teenuse. Meid teenindas hindaja Anu Alatsei
Teenusega jäime väga rahule. Teenindus oli korrektne ja viiskas, samas kiire. Saime ka pangast laenu ja ka neil ei olnud dokumentide vastu pretensioone.

Suur tänu!
Olga Skiruk
Annaksin väga kiire, meeldiva ja professionaalse suhtlusega hindajale tagasisidet. Anu Alatseid soovitaksin kindlasti - inimlik lähenemine ja kiire töö :)

Shalini
--

Saada mulle kiri