Tööpakkumised

Alusta karjääri kinnisvaramaailmas ja tule Domus Kinnisvarasse!

Sul on varasem müügikogemus mõnes valdkonnas? Kandideeri meie meeskonda maakleriks!

Kui Sul on müügikogemus mõnes valdkonnas, oled julge ja ambitsioonikas, siis kandideeri maakleriks Domus Kinnisvarasse! Ükskõik, kas liitud Domus Kinnisvara era- või ärikinnisvara meeskonnaga, meie juures oled Sa usaldusväärseim kinnisvaramaakler Eestis. 

Sind ootab põhjalik sisseelamisprogramm ja isiklik mentor väljaõppe perioodil. Me anname kõik vahendid ja võimalused, et saaksid kinnisvaramaastikul edu saavutada.

Veeda aega ägedate kolleegidega, õpi isiklikult mentorilt, otsusta ise enda aja üle, teeni palju tahad, tunne edurõõmu, tee vingeid tehinguid, uhkusta tulemustega, unista suurelt, täida eesmärke, naudi sotsiaalset elu, edenda kasulikke tutvusi,  ole iseendast parem, osale koolitustel, tegele meeskondliku spordiga, kogu mitmekülgseid teadmisi, pane proovile enda järjepidevus ning ehita karjääri.

Saada meile oma CV info@domus.ee.

.

Tule Domus Kinnisvarasse hindajaks!

Kui Sind huvitab positsioon kinnisvarahindajate tiimis ehk ihkad flirtida numbritega ning olla olulintegija Eesti ühe usaldusväärsema kinnisvarabüroo hindamisosakonnas, tule meile hindajaks!

Kinnisvara hindaja ülesandeks on hinnata varade väärtusi, koostada turuanalüüse ning pakkuda konsultatsiooni müügihinna määramisel. Töötamine hindajana eeldab vähemalt keskhariduse olemasolu ning eelistatavalt kõrghariduse omandamist majandus-, õigus- või ehitusvaldkonnas. Amet nõuab kinnisvara hindaja kutsetunnistuse omandamist, mida on võimalik teha pärast paarikuulist praktikat. Töögraafik on paindlik ning mitmed tänased kutselised hindajad on oma karjääri alustanud just õpingutega samal ajal.

Muidugi ootab Sind meie juures põhjalik sisseelamisprogramm ja isiklik mentor väljaõppe perioodil. Me anname kõik vahendid ja võimalused, et saaksid kinnisvaramaastikul edu saavutada. Väärtustame nii koos töötamist kui ka ühiselt aja veetmist väljaspool tööd – palju ägedaid ühisüritusi, mis meeskonnavaimu tugevdavad ja sisseelamisprotsessi kiirendavad.

Kui oled julge ja ambitsioonikas ning tahad kinnisvaramaastikul päriselt edu saavutada, saada CV info@domus.ee.