Tööpakkumised

Otsime kinnisvaramaaklereid üle Eesti!

Tule Domus Kinnisvara meeskonda maakleriks! Liitudes meie era- või ärikinnisvara osakonnaga ei ole Sa lihtsalt “maakleri sõnakõlks”, meie juures oled Sa usaldusväärseim kinnisvaramaakler Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Saaremaal või näiteks Narvas. Meil on esindused üle Eesti – vali just endale sobivaim piirkond!

Sind ootab põhjalik sisseelamisprogramm ja isiklik mentor väljaõppe perioodil. Me anname kõik vahendid ja võimalused, et saaksid kinnisvaramaastikul edu saavutada. Oleme üks suuremaid ja usaldusväärsemaid kinnisvarabüroosid Eestis.

Veeda aega ägedate kolleegidega, õpi isiklikult mentorilt, otsusta ise enda aja üle, teeni palju tahad, tunne edurõõmu, tee vingeid tehinguid, uhkusta tulemustega, unista suurelt, täida eesmärke, naudi sotsiaalset elu, edenda kasulikke tutvusi,  ole iseendast parem, osale koolitustel, tegele meeskondliku spordiga, kogu mitmekülgseid teadmisi, pane proovile enda järjepidevus ning ehita karjääri.

Saada meile oma CV aadressile info@domus.ee hiljemalt 5.08.

Otsime kinnisvarahindajaid üle Eesti!

Kui Sind huvitab positsioon kinnisvarahindajate tiimis ehk ihkad flirtida numbritega ning olla oluline tegija Eesti ühe usaldusväärsema kinnisvarabüroo hindamisosakonnas Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis või näiteks Narvas, kandideeri meile hindajaks!

Kinnisvara hindaja ülesandeks on hinnata varade väärtusi, koostada turuanalüüse ning pakkuda konsultatsiooni müügihinna määramisel. Töötamine hindajana eeldab vähemalt keskhariduse olemasolu ning eelistatavalt kõrghariduse omandamist majandus-, õigus- või ehitusvaldkonnas. Amet nõuab kinnisvara hindaja kutsetunnistuse omandamist, mida on võimalik teha pärast paarikuulist praktikat. Töögraafik on paindlik ning mitmed tänased kutselised hindajad on oma karjääri alustanud just õpingutega samal ajal.

Sind ootab põhjalik sisseelamisprogramm ja isiklik mentor väljaõppe perioodil. Me anname kõik vahendid ja võimalused, et saaksid kinnisvaramaastikul edu saavutada. Väärtustame nii koos töötamist kui ka ühiselt aja veetmist väljaspool tööd – palju ägedaid ühisüritusi, mis meeskonnavaimu tugevdavad ja sisseelamisprotsessi kiirendavad.

Saada meile oma CV aadressile info@domus.ee hiljemalt 5.08.