Tööpakkumised

Otsime kinnisvarakonsultante üle Eesti!

Soovid olla rohkem, kui sõna “maakler” täna kinnisvaraturul esindab? Leiad end tihti mõtisklemas, kui paeluv on kinnisvara vahendus, kuid kas maakleri mõiste taga on mõtestatud ja väärtust loov amet?

Kõik on Sinu kätes – tule Domus Kinnisvara meeskonda konsultandiks! Liitud Domuse era- või ärikinnisvara osakonnaga, meie juures ei ole Sa maakleri sõnakõlks, meie juures oled sa usaldusväärseim kinnisvarakonsultant Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Saaremaal või näiteks Narvas. Meil on esindused üle Eesti!

Tule veeda aega vingete kolleegidega, õpi isiklikult mentorilt, otsusta ise enda aja üle, teeni palju tahad, tunne edurõõmu, tee vingeid tehinguid, uhkusta tulemustega, unista suurelt, täida eesmärke, naudi sotsiaalset elu, edenda kasulikke tutvusi,  ole iseendast parem, käi koolitustel, tegele jäähokiga, kogu mitmekülgseid teadmisi, pane proovile enda järjepidevus ning ehita karjääri.

Saada meile oma CV ja tutvustus aadressile info@domus.ee.

Otsime kinnisvarahindajate tiimi täiendust!

Sind huvitab positsioon kinnisvara hindajate tiimis ehk ihkad flirtida numbritega ning olla oluline tegija Domus Kinnisvara hindamisosakonnas Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis või Narvas: hinnata kinnisvara, koostada turuanalüüse ning pakkuda konsultatsiooni müügihinna määramisel?

Saada meile oma CV ja tutvustus aadressile info@domus.ee.