Tööpakkumised

Purjeta läbi kinnisvaravete koos legendaarsete ja inspireerivate Domus Kinnisvara tegijatega!

VÄRBAME TALENTE

Soovid olla rohkem, kui sõna “maakler” täna kinnisvaraturul esindab? Leiad end tihti mõtisklemas, kui paeluv on kinnisvara vahendus, kuid kas maakleri mõiste taga on mõtestatud ja väärtust loov amet?!

Tule meile! Meie juures ei ole sa maakleri sõnakõlks, meie juures oled sa usaldusväärseim kinnisvarakonsultant Tallinnas!Sinu visiitkaardil saab olemaesindatud teenusekirjeldus

“Eesti sisukaim maakleriteenus” – päriselt ka!

Või alustasime sinu moosimist valesti ja sind huvitab hoopis positsioon Toomase tiimis ehk ihkad flirtida numbritega ning olla oluline tegija Domus Kinnisvara hindamisosakonnas: hinnata kinnisvara, koostada turuanalüüse ning pakkuda konsultatsiooni müügihinna määramisel?

Lisaks kõigele pakume ametipositsioone ka projektijuhtimise osakonnas – tule kohale ja kuula lähemalt!

Ühel või teisel moel, me soovime sind värvata! Tule veeda aega vingete kolleegidega, õpi mentoritelt, otsusta ise enda aja üle, teeni palju tahad, tunne edurõõmu, arenda distsipliini, unista suurelt, täida eesmärke, naudi sotsiaalset elu, edenda kasulikke tutvusi, uhkusta tulemustega, tee vingeid tehinguid, ole iseendast parem, käi koolitustel, tegele jäähokiga, kogu mitmekülgseid teadmisi, pane proovile enda järjepidevus ning ehita karjääri.

Tallinna kontor otsib:

KINNISVARAKONSULTANTI

KINNISVARAHINDAJAT

Tallinna Ärikliendi osakond otsib:

ÄRIKINNISVARA KONSULTANTI