Tööpakkumised

Projekteerija, liitu meie seadustamise tiimiga!

Domus Kinnisvara seadustamisosakond otsib oma meeskonda andekat projekteerijat, kes peamiselt koos projektijuhi ja juristiga töötades tegutseks selle nimel, et meie klientide kinnisvara saaks kasutusloa. Töö on mitmekesine ja põnev – iga projekt on omamoodi väljakutse.

Kui tunned, et kinnisvaraettevõttes projekteerijana töötamine võiks olla järgmine samm Sinu karjääriredelil, siis saada oma CV esimesel võimalusel seadustamise valdkonna juhile Askole.

Meiliaadress: asko.ausmees@domus.ee. Küsimuste korral saad talle ka helistada: +372 524 6086.


Otsime seadustamise valdkonna projektijuhti!

Kui tead sõna ”kasutusluba” sügavamat tähendust ning ka kinnisvaravaldkond kõlab Sinu jaoks väga põnevalt, siis oled tõenäoliselt see, keda oma seadustamise tiimi otsime!

Otsime kedagi, kes on valmis juhtima kinnisvara seadustamise protsessi. Tööülesannete täitmisel tulevad kindlasti kasuks kinnisvara- või õigusteadusalane haridus või töökogemus.

Meie juures saad end kindlasti teostada! Pakume nii ettevõttesiseseid kui -väliseid koolitusi, motiveeritud ja põnevatest inimestest koosnevat meeskonda, head töökeskkonda ning muidugi ägedaid ühisüritusi üle Eesti. Võimalusi enese arendamiseks on lõputult!

Kandideerimiseks saada oma CV seadustamise valdkonna juhile Askole esimesel võimalusel – konkurss kestab sobiva kandidaadi leidmiseni. Meiliaadress: asko.ausmees@domus.ee. Küsimuste korral saad talle ka helistada: +372 524 6086.


Otsime kinnisvarakonsultante üle Eesti!

Soovid olla rohkem, kui sõna “maakler” täna kinnisvaraturul esindab? Leiad end tihti mõtisklemas, kui paeluv on kinnisvara vahendus, kuid kas maakleri mõiste taga on mõtestatud ja väärtust loov amet?

Kõik on Sinu kätes – tule Domus Kinnisvara meeskonda konsultandiks! Liitud Domuse era- või ärikinnisvara osakonnaga, meie juures ei ole Sa maakleri sõnakõlks, meie juures oled sa usaldusväärseim kinnisvarakonsultant Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Saaremaal või näiteks Narvas. Meil on esindused üle Eesti!

Tule veeda aega vingete kolleegidega, õpi isiklikult mentorilt, otsusta ise enda aja üle, teeni palju tahad, tunne edurõõmu, tee vingeid tehinguid, uhkusta tulemustega, unista suurelt, täida eesmärke, naudi sotsiaalset elu, edenda kasulikke tutvusi,  ole iseendast parem, käi koolitustel, tegele jäähokiga, kogu mitmekülgseid teadmisi, pane proovile enda järjepidevus ning ehita karjääri.

Saada meile oma CV ja tutvustus aadressile info@domus.ee.

Otsime kinnisvarahindajate tiimi täiendust!

Sind huvitab positsioon kinnisvara hindajate tiimis ehk ihkad flirtida numbritega ning olla oluline tegija Domus Kinnisvara hindamisosakonnas Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis või Narvas: hinnata kinnisvara, koostada turuanalüüse ning pakkuda konsultatsiooni müügihinna määramisel?

Saada meile oma CV ja tutvustus aadressile info@domus.ee.