Partnerid

Jah, Domus Kinnisvara spetsialiteet ja 100% pühendumus kuulub kõigele mis seotud kinnisvarateenustega. Ent silma löövad meil särama ka kõikvõimalikud koduga seonduvad teemad – kodutehnika, interjöör, aiaga soenduv jne. Õnneks on meil ka head koostööpartnerid kes nendes valdkondades tegutsevad. Koos  üllatame Domus Kinnisvara konsultantide ning hindajate teenust kasutanud kliente erandlike eripakkumistega!

Sisestades allolevasse lahtrisse konsultandilt või hindajalt saadud salasõna saad tutvuda spetsiaalselt sulle osaks saavate pakkumistega!
* Salasõna eraldame vaid Domus Kinnisvara klientidele.

Valhalla Living

Eesti disaini bränd Valhalla Living aitab loodusmotiividest koduaksessuaaridega disainida kodu põhjamaiseks paradiisiks. Disain looduse südamest inimese südamesse! Valhalla Living tootevalikust leiab põhjamaiste loodusmustritega kodutekstiile, puit- ja marmoraksessuaarid koju ja kööki, keraamikat, valgusteid, tapeete, sisustusfotosid ja palju uud põnevat. Lisaks igapäevaseks kasutamiseks naturaalsed aroomiküünlad, ruumiparfüümid ja seebid,mis toovad looduse lõhnad, päikesetõusu, mere ning metsa värskuse aroomiteraapiana sinu koju.

Radis Furniture

Mööblivõlurid sinu teenistuses! Kui armastad põhjamaiselt karget mööblit ja hoolid keskkonnast on meil aeg leivad ühte kappi panna.  

Radise disainivalikus on riiulid, kummutid, söögi-ja kirjutuslauad ning voodid, kõik valmistatud õlivahatatud või tammespooniga kasevineerist.

Floorin

Floorinist leiad keraamilised plaadid, värvid, dekoratiivvärvid ja põrandalahendused – et saaksid luua oma kodust kordumatu terviku.

Stencilit

StenCilit on suunatud inimestele, kellele meeldib koduremondis osaleda ja tee-ise projekte harrastada.

Seinašabloonidega saab ise dekoreerida seinu, tehes seda šablooni, endale meelepärase värviga ning kasutades värvirulli.

StenCilit teostab teenusena ka värvimistöid ning pakub lisaks värvikonsultatsiooni.

Eripakkumised

Võta ühendust Meriliga merili@stencilit.co ning asu planeerima enda uusi põnevusest pakatavaid disainseinu koos StenCilitiga!

  • Šablooniga värvimistööd Domus Kinnisvara kliendile -20%.
    Soodustus aktiveerub sooduskoodi “domus20@värvimistööd” alusel. 
  • StenCilit toodete soodustus Domus kInnisvara kliendile -20%.
    Soodustuse aktiveerub StenCilit kodulehe toodete menüüs https://stencilit.co/et/sabloonid/ sisestades salasõna “domus20@shabloon”

*Toote soodustust tuleb sisestada peale toote e-poe korvi lisamist ehk maksmisel.

Elav Tuli

Elav Tuli pakub igasse koju soojust ja silmailu. Biokaminad ei vaja põletamiseks korstent ja sobivad kasutamiseks kõikjal – korteris, eramajas, restoranis või koguni õues. Biokamin on keskkonnasõbralik toode, mis põleb elava tulega, kuid millest ei eraldu mürgiseid jääke.

Sisustus+

Sisustuspluss OÜ- Ilu seinale ja aknale! Meie valikus on: kardinad, kardinakangad, mööblikangad, rulood, ribakardinad, plisseekardinad, kardinapuud ja tapeedid. Laias valikus aitavad orienteeruda oma ala armastavad asjatundjad.

Euronics

Euronics on suurim koduelektroonika ostugrupp Euroopas. Ostes kodu Domus Kinnisvara konsultandi kaudu, koostab Euronics teile kodutehnika pakkumise täislahenduse, mis vastab just sinu soovidele ja vajadustele. Täpsema info detailide kohta saad salasõna sisestamisel!