Partnerid

Jah, Domus Kinnisvara spetsialiteet ja 100% pühendumus kuulub kõigele mis seotud kinnisvarateenustega. Ent silma löövad meil särama ka kõikvõimalikud koduga seonduvad teemad – kodutehnika, interjöör, aiaga soenduv jne. Õnneks on meil ka head koostööpartnerid kes nendes valdkondades tegutsevad. Koos  üllatame Domus Kinnisvara konsultantide ning hindajate teenust kasutanud kliente erandlike eripakkumistega!

Sisestades allolevasse lahtrisse konsultandilt või hindajalt saadud salasõna saad tutvuda spetsiaalselt sulle osaks saavate pakkumistega!
* Salasõna eraldame vaid Domus Kinnisvara klientidele.

Valhalla Living

Eesti disaini bränd Valhalla Living aitab loodusmotiividest koduaksessuaaridega disainida kodu põhjamaiseks paradiisiks. Disain looduse südamest inimese südamesse! Valhalla Living tootevalikust leiab põhjamaiste loodusmustritega kodutekstiile, puit- ja marmoraksessuaarid koju ja kööki, keraamikat, valgusteid, tapeete, sisustusfotosid ja palju uud põnevat. Lisaks igapäevaseks kasutamiseks naturaalsed aroomiküünlad, ruumiparfüümid ja seebid,mis toovad looduse lõhnad, päikesetõusu, mere ning metsa värskuse aroomiteraapiana sinu koju.
 

Radis Furniture

Mööblivõlurid sinu teenistuses! Kui armastad põhjamaiselt karget mööblit ja hoolid keskkonnast on meil aeg leivad ühte kappi panna.  

Radise disainivalikus on riiulid, kummutid, söögi-ja kirjutuslauad ning voodid, kõik valmistatud õlivahatatud või tammespooniga kasevineerist.
 

Floorin

Floorinist leiad keraamilised plaadid, värvid, dekoratiivvärvid ja põrandalahendused – et saaksid luua oma kodust kordumatu terviku.

www.floorin.ee

Stencilit

StenCilit on suunatud inimestele, kellele meeldib koduremondis osaleda ja tee-ise projekte harrastada.

Seinašabloonidega saab ise dekoreerida seinu, tehes seda šablooni, endale meelepärase värviga ning kasutades värvirulli.

StenCilit teostab teenusena ka värvimistöid ning pakub lisaks värvikonsultatsiooni.

Eripakkumised

Võta ühendust Meriliga info@stencilit.co ning asu planeerima enda uusi põnevusest pakatavaid disainseinu koos StenCilitiga!

 • Šablooniga värvimistööd Domus Kinnisvara kliendile -20%.
  Soodustus aktiveerub sooduskoodi “domus20@värvimistööd” alusel. 
 • StenCilit toodete soodustus Domus kInnisvara kliendile -20%.
  Soodustuse aktiveerub StenCilit kodulehe toodete menüüs https://stencilit.co/et/sabloonid/ sisestades salasõna “domus20@shabloon”

*Toote soodustust tuleb sisestada peale toote e-poe korvi lisamist ehk maksmisel.

www.stencilit.co

Adduco Kolimisteenused

Adduco teenuste hulka kuuluvad erinevad paketid: alates ühetoalise korteri kolimisest kodumaalt, kuni välismaalt kolimise ja kunsti vedamiseni välja. Kui ise asju pakkida ei jõua, siis saab Adduco ka selles osas aidata. Kõik ettevõtte veod on kindlustatud ning vajadusel pakutakse kliendile ka kahe kodu vahelisel ajal ladustamisteenust. Adduco omab pikaajalisi kogemusi nii era- kui äriklientidega ja seda nii kodu kui ka välisturul. Püsiasustused on Adducol Tallinnas ja Tartus, aga kolimisteenuseid osutatakse üle terve Eesti ja regulaarselt ka rahvusvaheliselt. Adduco arsenalis on täna 50 kolijat ja 20 kolimisautot ja ettevõte on virtuaalselt Eesti suurim kolimisfirma.

Adduco pakutavad teenused:

Eripakkumine

 • Telli kolimisteenus Adducost ja saad Domuse kliendina teibivabad kolimiskastid tasuta (täpselt nii palju kui Sul vaja läheb)!

*Pakkumine kehtib Domus Kinnisvara klientidele enne tellimuse vormistamist, kasutades sooduskoodi DOMUS + soodustust soovitanud Domuse töötaja ees- ja perenimi.

www.adduco.ee

Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio

Fabricor pakub terviklikke kardinalahendusi:

 • sisekujunduslik nõustamine
 • kardinate, aknakatete, sisustustekstiilide valmistamine
 • kardinapuud- ja siinid
 • kardinate paigaldus
 • tapeedid
 • vaibad

Fabricor soovitab panustada pigem kangaste kvaliteeti kui kvantiteeti, see on lõppkokkuvõttes kliendile soodsam, samas ka keskkonnasäästlikum. Kvaliteetne kangas, ajatu disain ja perfektne teostus tagavad õige hoolduse korral kardinate hea väljanägemise pikaks ajaks ja need ei vaja pidevat väljavahetamist.

Fabricor peab tähtsaks, et kardinad looksid interjööris õige tunde ja kestaksid kaua.

Fabricor annab vihje, et parima tulemuse saavutamiseks on mõistlik kaasata kardinaekspert juba võimalikult varases sisustamisetapis.

Fabricor jõuab klientideni üle Eesti.

Fabricori´i jaoks on sisustamine elustiil. Hooliv ja lugupidav suhtumine klientidesse ning personaalne ja professionaalne teenus on väärtused, mida tasub kogeda.

Eripakkumine Domuse era- ja ärikliendile:

soodustus kardinate terviklahendustele kuni -15%

*Pakkumine kehtib Domus Kinnisvara klientidele enne tellimuse vormistamist, kasutades sooduskoodi DOMUS + soodustust soovitanud Domuse töötaja ees- ja perenimi.

www.fabricor.ee

Elav Tuli

Elav Tuli pakub igasse koju soojust ja silmailu. Biokaminad ei vaja põletamiseks korstent ja sobivad kasutamiseks kõikjal – korteris, eramajas, restoranis või koguni õues. Biokamin on keskkonnasõbralik toode, mis põleb elava tulega, kuid millest ei eraldu mürgiseid jääke.

www.elavtuli.ee

Sisustus+

Sisustuspluss OÜ- Ilu seinale ja aknale! Meie valikus on: kardinad, kardinakangad, mööblikangad, rulood, ribakardinad, plisseekardinad, kardinapuud ja tapeedid. Laias valikus aitavad orienteeruda oma ala armastavad asjatundjad.

www.sisustuspluss.eu

Euronics

Euronics sisustab Sinu kodu parima tehnikaga!

Euronics on suurim koduelektroonika ostugrupp Euroopas. Eestis alustas Euronicsi kaubamärk tegutsemist 2003. aastal ning on tänaseks esindatud 16 kauplusega.

Ostes kodu Domus Kinnisvara konsultandi kaudu, koostab Euronics teile kodutehnika pakkumise täislahenduse, mis vastab just sinu soovidele ja vajadustele. Pakkumine kehtib flaieri alusel, mille saad Domuse kliendina meie kinnisvarakonsultandilt. Ostes Euronicsist vähemalt viis kodutehnika toodet, tarnib Euronics need tasuta.

www.euronics.ee