Partnerid

Jah, Domus Kinnisvara spetsialiteet ja 100% pühendumus kuulub kõigele mis seotud kinnisvarateenustega. Ent silma löövad meil särama ka kõikvõimalikud koduga seonduvad teemad – kodutehnika, interjöör, aiaga soenduv jne. Õnneks on meil ka head koostööpartnerid kes nendes valdkondades tegutsevad. Koos  üllatame Domus Kinnisvara konsultantide ning hindajate teenust kasutanud kliente erandlike eripakkumistega!

Sisestades allolevasse lahtrisse konsultandilt või hindajalt saadud salasõna saad tutvuda spetsiaalselt sulle osaks saavate pakkumistega!
* Salasõna eraldame vaid Domus Kinnisvara klientidele.

Stencilit

StenCilit on suunatud inimestele, kellele meeldib koduremondis osaleda ja tee-ise projekte harrastada.

Seinašabloonidega saab ise dekoreerida seinu, tehes seda šablooni, endale meelepärase värviga ning kasutades värvirulli.

StenCilit teostab teenusena ka värvimistöid ning pakub lisaks värvikonsultatsiooni.

www.stencilit.co

Adduco Kolimisteenused

Adduco teenuste hulka kuuluvad erinevad paketid: alates ühetoalise korteri kolimisest kodumaalt, kuni välismaalt kolimise ja kunsti vedamiseni välja. Kui ise asju pakkida ei jõua, siis saab Adduco ka selles osas aidata. Kõik ettevõtte veod on kindlustatud ning vajadusel pakutakse kliendile ka kahe kodu vahelisel ajal ladustamisteenust. Adduco omab pikaajalisi kogemusi nii era- kui äriklientidega ja seda nii kodu kui ka välisturul. Püsiasustused on Adducol Tallinnas ja Tartus, aga kolimisteenuseid osutatakse üle terve Eesti ja regulaarselt ka rahvusvaheliselt. Adduco arsenalis on täna 50 kolijat ja 20 kolimisautot ja ettevõte on virtuaalselt Eesti suurim kolimisfirma.

Adduco pakutavad teenused:

www.adduco.ee

Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio

Fabricor pakub terviklikke kardinalahendusi:

  • sisekujunduslik nõustamine
  • kardinate, aknakatete, sisustustekstiilide valmistamine
  • kardinapuud- ja siinid
  • kardinate paigaldus
  • tapeedid
  • vaibad

Fabricor soovitab panustada pigem kangaste kvaliteeti kui kvantiteeti, see on lõppkokkuvõttes kliendile soodsam, samas ka keskkonnasäästlikum. Kvaliteetne kangas, ajatu disain ja perfektne teostus tagavad õige hoolduse korral kardinate hea väljanägemise pikaks ajaks ja need ei vaja pidevat väljavahetamist.

Fabricor peab tähtsaks, et kardinad looksid interjööris õige tunde ja kestaksid kaua.

Fabricor annab vihje, et parima tulemuse saavutamiseks on mõistlik kaasata kardinaekspert juba võimalikult varases sisustamisetapis.

Fabricor jõuab klientideni üle Eesti.

Fabricori jaoks on sisustamine elustiil. Hooliv ja lugupidav suhtumine klientidesse ning personaalne ja professionaalne teenus on väärtused, mida tasub kogeda.

www.fabricor.ee

Muster Elustiilisalong

Elustiilisalong Muster on toonud hubasust ja isikupära kodudesse juba aastast 1996.

Salongi inspireerivatest väljapanekutest leiab nii romantilist, trendikat retrohõngulist kui ka karget põhjamaist stiili. Tapeediosakond pakub kvaliteetseid seinakatteid nii kodu – kui avaliku ruumi maailmas kõrgelt hinnatud kaubamärkidelt. Tervikliku ruumi loomiseks leidub meie valikust lisaks tapeedile suurel hulgal mööblit, kodutekstiile, valgusteid ja aksessuaare. 

Kui tunned, et vajad koju värskust, silmailu ja ajatuid vorme, siis salong Muster on koht, kuhu sammud seada.

www.muster.ee

Sisustus+

Iga kodu on eriline ja väärib parimat lahendust. Olgu selleks korter, maja või loss. Ära vaeva oma pead ruumide sisustamisega kaasnevate muredega, vaid jäta see Sisustus+ jaoks.

Sisustus+ pakub kvaliteetseid lahendusi nii aknakatetele, sisustustekstiilidele kui ka seinakatetele. Kangad, tapeedid, vaibad ja ka õmmeldud kardinad vastavad Sinu kõrgetele nõudmistele. Kvaliteet, personaalsus ja täpsus on põhjus, miks Sisustus+ salongi on usaldanud üle 10 000 kliendi.

Sisustus+ salongis kohtud kogenud disainerite ja konsultantidega, kes taipavad kiiresti, millised on Sinu soovid ja vajadused, et muuta oma kodu just selliseks, nagu Sina soovid.

www.sisustuspluss.eu

Euronics

Euronics sisustab Sinu kodu parima tehnikaga!

Euronics on suurim koduelektroonika ostugrupp Euroopas. Eestis alustas Euronicsi kaubamärk tegutsemist 2003. aastal ning on tänaseks esindatud 16 kauplusega.

Ostes kodu Domus Kinnisvara konsultandi kaudu, koostab Euronics teile kodutehnika pakkumise täislahenduse, mis vastab just sinu soovidele ja vajadustele. Pakkumine kehtib flaieri alusel, mille saad Domuse kliendina meie kinnisvarakonsultandilt. Ostes Euronicsist vähemalt viis kodutehnika toodet, tarnib Euronics need tasuta.

www.euronics.ee