Partnerid

Jah, Domus Kinnisvara spetsialiteet ja 100% pühendumus kuulub kõigele mis seotud kinnisvarateenustega. Ent silma löövad meil särama ka kõikvõimalikud koduga seonduvad teemad – kodutehnika, interjöör, aiaga soenduv jne. Õnneks on meil ka head koostööpartnerid kes nendes valdkondades tegutsevad. Koos  üllatame Domus Kinnisvara konsultantide ning hindajate teenust kasutanud kliente erandlike eripakkumistega!

Sisestades allolevasse lahtrisse konsultandilt või hindajalt saadud salasõna saad tutvuda spetsiaalselt sulle osaks saavate pakkumistega!
* Salasõna eraldame vaid Domus Kinnisvara klientidele.

Valhalla Living

Eesti disaini bränd Valhalla Living aitab loodusmotiividest koduaksessuaaridega disainida kodu põhjamaiseks paradiisiks. Disain looduse südamest inimese südamesse! Valhalla Living tootevalikust leiab põhjamaiste loodusmustritega kodutekstiile, puit- ja marmoraksessuaarid koju ja kööki, keraamikat, valgusteid, tapeete, sisustusfotosid ja palju uud põnevat. Lisaks igapäevaseks kasutamiseks naturaalsed aroomiküünlad, ruumiparfüümid ja seebid,mis toovad looduse lõhnad, päikesetõusu, mere ning metsa värskuse aroomiteraapiana sinu koju.

Radis Furniture

Mööblivõlurid sinu teenistuses! Kui armastad põhjamaiselt karget mööblit ja hoolid keskkonnast on meil aeg leivad ühte kappi panna.  

Radise disainivalikus on riiulid, kummutid, söögi-ja kirjutuslauad ning voodid, kõik valmistatud õlivahatatud või tammespooniga kasevineerist.

Floorin

Floorinist leiad keraamilised plaadid, värvid, dekoratiivvärvid ja põrandalahendused – et saaksid luua oma kodust kordumatu terviku.

Stencilit

StenCilit on suunatud inimestele, kellele meeldib koduremondis osaleda ja tee-ise projekte harrastada.

Seinašabloonidega saab ise dekoreerida seinu, tehes seda šablooni, endale meelepärase värviga ning kasutades värvirulli.

StenCilit teostab teenusena ka värvimistöid ning pakub lisaks värvikonsultatsiooni.

Eripakkumised

Võta ühendust Meriliga info@stencilit.co ning asu planeerima enda uusi põnevusest pakatavaid disainseinu koos StenCilitiga!

  • Šablooniga värvimistööd Domus Kinnisvara kliendile -20%.
    Soodustus aktiveerub sooduskoodi “domus20@värvimistööd” alusel. 
  • StenCilit toodete soodustus Domus kInnisvara kliendile -20%.
    Soodustuse aktiveerub StenCilit kodulehe toodete menüüs https://stencilit.co/et/sabloonid/ sisestades salasõna “domus20@shabloon”

*Toote soodustust tuleb sisestada peale toote e-poe korvi lisamist ehk maksmisel.

Adduco Kolimisteenused

Adduco teenuste hulka kuuluvad erinevad paketid: alates ühetoalise korteri kolimisest kodumaalt, kuni välismaalt kolimise ja kunsti vedamiseni välja. Kui ise asju pakkida ei jõua, siis saab Adduco ka selles osas aidata. Kõik ettevõtte veod on kindlustatud ning vajadusel pakutakse kliendile ka kahe kodu vahelisel ajal ladustamisteenust. Adduco omab pikaajalisi kogemusi nii era- kui äriklientidega ja seda nii kodu kui ka välisturul. Püsiasustused on Adducol Tallinnas ja Tartus, aga kolimisteenuseid osutatakse üle terve Eesti ja regulaarselt ka rahvusvaheliselt. Adduco arsenalis on täna 50 kolijat ja 20 kolimisautot ja ettevõte on virtuaalselt Eesti suurim kolimisfirma.

Adduco pakutavad teenused:

Eripakkumine

  • Telli kolimisteenus Adducost ja saad Domuse kliendina teibivabad kolimiskastid tasuta (täpselt nii palju kui Sul vaja läheb)!

*Pakkumine kehtib Domus Kinnisvara klientidele enne tellimuse vormistamist, kasutades sooduskoodi DOMUS + soodustust soovitanud Domuse töötaja ees- ja perenimi.

www.adduco.ee

Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio

Firma on loonud professionaalseid terviklikke kardinalahendusi ja sisekujundusteenust alates 2001. aastast.

Ettevõte pakub individuaaltööna valmistatud kvaliteetseid ja funktsionaalseid kardinaid, aknakatteid ja kardinasiine, dekoratiivkangaid ja nendest individuaaltööna valmistatud kardinaid ja kodutekstiile.

Kvaliteetne kangas, ajatu disain ja perfektne teostus tagavad õige hoolduse korral kardinate hea väljanägemise pikaks ajaks, need ei vaja väljavahetamist ja seega pole koormaks keskkonnale.

Lisaks aknakatetele ja kodutekstiilile pakub Fabricor sisekujundusteenust, milles juhindutakse soovist luua interjööri uut elukvaliteeti ja stiiliteadlikku tulemust.

Fabricori jaoks on sisustamine justkui elustiil. Kiire, täpne ja professionaalne teenindus, klientidest hooliv ja lugupidav suhtumine, asjalikud ja professionaalsed soovitused, stiilitundlik tulemus, tark tarbimine ja keskkonnateadlik tööviis – need väärtused rõõmustavad kliente ja toovad Fabricorile rahulolu. Seega julgeme väita, et Domuse kliendina olete Fabricorist kardina- ja tekstiilistuudio teenust tellides kindlasti meeldiva kliendikogemuse võrra rikkam!

Eripakkumine Domuse era- ja ärikliendile:

  • Soodustus kardinate terviklahendustele -20%. 

*Pakkumine kehtib Domus Kinnisvara klientidele enne tellimuse vormistamist, kasutades sooduskoodi DOMUS + soodustust soovitanud Domuse töötaja ees- ja perenimi.

www.fabricor.ee

Elav Tuli

Elav Tuli pakub igasse koju soojust ja silmailu. Biokaminad ei vaja põletamiseks korstent ja sobivad kasutamiseks kõikjal – korteris, eramajas, restoranis või koguni õues. Biokamin on keskkonnasõbralik toode, mis põleb elava tulega, kuid millest ei eraldu mürgiseid jääke.

Sisustus+

Sisustuspluss OÜ- Ilu seinale ja aknale! Meie valikus on: kardinad, kardinakangad, mööblikangad, rulood, ribakardinad, plisseekardinad, kardinapuud ja tapeedid. Laias valikus aitavad orienteeruda oma ala armastavad asjatundjad.

Euronics

Euronics on suurim koduelektroonika ostugrupp Euroopas. Ostes kodu Domus Kinnisvara konsultandi kaudu, koostab Euronics teile kodutehnika pakkumise täislahenduse, mis vastab just sinu soovidele ja vajadustele. Täpsema info detailide kohta saad salasõna sisestamisel!