Uusarendused

VON MÜHLE - Lastekodu 35, Tallinn

Von Mühle uued kesklinna korterid on valmis! Osades korterites on hinna sees köögimööbel koos tehnikaga ja/või muu sisustus. Lisaks ka muud eripakkumised!

Moodsa arhitektuuriga kuuekordses hoones on kokku 17 korterit, mis on kahe- kuni viietoalised. Kuuendal korrusel asuvad luksuslikud ja valgusküllased suure terrassiga penthouse’d, millelt avanevad võimsad panoraamvaated kesklinna siluetile ja merepiirile. Naudi linna kõrguste ilu ja avarust otse oma kodu terrassilt!

Valminud korterites leiab erinevaid siseviimistlusi - luksuslikku kalasabaparketti ja imeilusates toonides tammeparketist põrandaid. Mängu on toodud aktsenttoone, samas üldmulje on puhas ja helge ning kutsub oma maitse järgi sisustama.

• Nutimaja – juhi oma kodu äpist.
• Maast laeni avarad aknad ja suured rõdud.
• Päikesepaneelid katusel.
• Parkimine maa-aluses parklas või hoovis.
• Siseõues laste mänguala ja koht mugavaks jalgrataste parkimiseks.

Von Mühle asub Tallinna kesklinnas Lastekodu 35 aadressil. Jalutuskäigu raadiuses Stockmanni kaubamaja, Sikupilli ja Ülemiste keskus. Olgu Su sihiks kontor südalinnas, lapse lasteaed, kool, kino, teater, restoran või lausa Pariis - kodu Von Mühles on ideaalne koht, kust liikvele minna! Lähedal asuvad lennujaam, bussi- ja rongijaam ning ühistranspordipeatused.

www.vonmuhle.domus.ee/

Uute kodude müük Karlovas on alanud! - Kalevi tn 97a, Tartu linn

Ole esimeste seas, kes saavad valida suurte perekorterite seast endale uue armsa kodu! Korterite eelmüük on alanud ja projektiga on võimalik juba tutvuda.
Kuunurga Kodud uusarendus koosneb kahest korterelamust, millest suuremas, 3.korruselises hoones on neli 3-5toalist korterit (76-107 m2) ning eraldi asuvas elamus üks 7toaline korter, mis laiub lausa kolmel korrusel ning on üldpinnaga üle 170 m2.

Igal kodul on oma unikaalne lugu- eriline, soe, mälestusterohke ning oma peremehe nägu. Kuunurga Kodude uued korterid, mis on inspireeritud Karlovale omasest arhitektuurist, sealjuures lahendusterohkete ideede kaasabil läbinud kõige tidedama sõela, et luua just Sinu perele parima ruumilahendusega, kodutundest pakatav kodu.
Sinu otsustada jäävad kõik olulised valikud, ka õhtupäikese poolse toa seinte toon, mis kuldsel tunnil eriliselt mahedalt või hoopiski jugelt ja kirkalt sind koju jõudes tervitab. Samuti pesemisruumide viimistluses on meie soov pakkuda Sulle parimat "rätsepatööd", et sisekujunduse iga detail kõlaks kokku pere eelistuste ja ootustega. Meie meeskonnale, kelle hulka kuulub ka kogenud sisekujundaja, ei ole ükski väljakutse ületamatu. Kuunurga Kodudes on iga kodu lugu meile oluline ja unikaalne.

KALEVI 97a
Hoone on 3-korruseline, mille esimesel ja soklikorrusel asub 2 korterit (3 ja 4toaline), teisel korrusel 5-toaline ning kolmandal korrusel 3toaline perekorter.
1. korruse kahel korteril on avar päikseküllane terass, osadel korteritel ka saun.


KUU 33
3-kordses majas, mis on olemuslikult eramus asuv korteriomand, on 7 tuba, mis laiuvad läbi kolme korruse (soklikorrus, esimene ja teine korrus). Maja juurde kuulub isiklik terassiga hooviala ja parkimiskoht.Kuunurga Kodud kortereid iseloomustab:

- läbimõeldud ruumiplaneering
- kõrge ehituskvaliteet
- professionaalse sisekujundaja maitsekad ja kvaliteetsed siseviimistlusvalikud ning konsulttasioon
- igal korteril panipaik
- jalgrataste hoiukohad kinnistul
- igale kinnistul asuvale parkimiskohale on projekteeritud elektriautode laadimistaristu
- tsentraalne keskküte
- soojustagastusega ventilatsioon
- jahutus


KALEVI 97a-3 PLANEERING

Korteri koosseisu kuulub:

esik: 6,3 m²
WC/duširuum: 2,7 m²
WC/ duširuum / leiliruum: 7,4 m²
Köök-elutuba: 30,7 m²
Magamistuba: 16,9 m²
Magamsituba: 14,6 m²
Magamsituba: 13,3 m²
Magamsituba: 13,1 m²
Esik: 6,3 m²


SISEVIIMISTLUS:
Siseviimistluspaketis ja isiklikes valikutes on varajasele broneerijal võimalus kaasa rääkida ja kujundada sisekujundaja kaasabil enda unistuste kodu.
Põrandakatteks on puitparkett.
Pesuruumide ja tualettruumide seinad ja põrandad plaaditud, paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika.
Saun viimistletakse puiduga, paigaldatud keris.

EHITUSLIK INFO:
Hoone kandvad konstruktsioonid on puidust, puidust vahelagedega, välisviimistluseks on puitlaudis, katusekatematerjal plekk.
Aknad on puitraamil, 3-kordse klaaspaketiga.
Korteri mittekandvad siseseinad on metallkarkassil, mõlemalt poolt kaetud 2-kordse kipsplaadiga, vahel mineraalvill.

KÜTE / JAHUTUS / VENTILATSIOON
Soojavarustus lahendatakse kaugkütte baasil. Korterites põrandaküte (soojuskandjaks vesi). Igas ruumis küte eraldi reguleeritav.
Korteril on autonoomne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ja isiklik jahutusseade. Korterisse on toodud optiline andmesidekaabel.

ABIPINNAD:
Pakkumises oleva korteri hinna sisse kuulub 1 soklikorrusel asuv panipaik ja 1 parkimiskoht hoovis.


Kuunurga kodude kohta täpsema info saamiseks võta minuga ühendust!

RAADIRAJA ELAMURAJOON- KOHT KUS KOHTUVAD LOODUS, KAASAEGSED KODUD NING SINA! - Raadiraja, Raadi alev

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi lähedusse on kerkimas uus kaheksa kortermajaga elamukvartal – Raadiraja Kodud. Raadiraja Kodud on Tartu kesklinna saginast mõnusas kauguses, kus Sinu head mõtted ei konkureeri tänavamüraga. Samas piisavalt lähedal, et linnaelus kaasa lüüa.

Esimene kortermaja aadressil Raadiraja tn 10 Tartu vallas, Raadi alevis valmib 2025. aasta kevade lõpus. Kaasaegses moodsa ja arhitektuuriga 4-korruselises kortermajas saab olema kokku 29 kahe- kuni kolmetoalist kodu. Korterite suurused on vahemikus 37,1 m2- 51,4m2.

Raadiraja kodusid saab iseloomustada järgnevalt:
• Esimese korruse korteritel isiklikud välialad või terrassid (12,1m2-29,5m2) , teistel korteritel rõdud (7,9m2-11,6m2)
• Kõiki rõdusid on võimalik klaasida
• Esimesel korrusel eriti kõrged laed
• Majale annavad ilmet vahvad murukatused
• Autovabad koduõued, laste mänguväljakud
• Väliruumi puhkealad
• Kõrghaljastus, murualad jms
• Trepivaba ligipääs kõikidesse korteritesse
• Lift
• Vastupidav raudbetoon
• A energiaklass, päikesepaneelid, keskküte
• Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem
• Panipaigad, jalgrattahoidla, parkimiskohad


Raadiraja kortermajade elamuala seob keskne avalik ruum, mis võimaldab ligipääsu majadeni, ent kuhu on paigutatud ka nn tegevusalad ja haljastus. Vihmase ilmaga saab istuda varjualuse all. Mänguplatsid moodustavad suure liivakasti, kuhu on pikitud erinevaid atraktsioone - kõige efektsemaks ja pilkupüüdvamaks atraktsiooniks saab olema lennuk. Lisaks on laste lõbuks kiik, karussell, ronila jpm. Lisaboonuseks saavad olema kogukonna pakiautomaadid (https://picapac.com/), mis loob unikaalsed võimalused võtta vastu ja saata pakke mugavalt enda
kodu lähedalt. Maksimaalses mahus säilitatakse olemasolevat haljastust ning lisaks kavandatakse kõrghaljastust, põõsaid, kõrrelisi, niidumuru- ja murualasid.

Raadiraja kortermajad on paigutatud kahe haljasala vahele. Läheduses asub Raadi looduskaitseala. Loetud sammude kaugusel on Tartu linna piir ja vahetusläheduses asub Tartu Roosi discgolfipark. Bussipeatused Raadiraja ja Eesti Rahva Muuseum, mida teenindab linnaliin nr 7 (Tõrvandi-Raeplats-Kõrveküla ja vastupidi), on jalutuskäigu kaugusel.

Varsti valmib Muuseumi tee pikendus, mis loob uued ja paremad ühendusvõimalused Annelinnaga. Raadile, Kõrveküla-Tartu mnt äärde, tuleb supermarket, kuhu on planeeritud ka spordiklubi, apteek, loomapood. Tartu vald kavandab Keskuse teele Raadi hariduskeskust, kuhu on plaanis rajada 14-rühmaline lasteaed ja 6 paralleelklassiga põhikool.

Raadiraja uut elamukvartalit arendab Tartu üks usaldusväärsemaid arendajaid - Avaare Kinnisvara OÜ. Ehitajaks on pikaajalise kogemusega Ehitustrust AS. Avaare Kinnisvara varasemad tuntud ja väärikate tiitlitega pärjatud arendused on näiteks Linnupargi Parklinnak, Raatuse 68, Kolm Venda aadressil Pikk43/45/47 ja Lubja korterelamu. Kõik eelnevalt valminud arendusprojektid on saanud Tartu aasta parima ehitise tiitli.

Ootame Sind Raadiaja kvartali uusarendusega põhjalikumalt tutvuma Domus Kinnisvara Tartu kontorisse (Riia 4,sissepääs Kalevi tn poolsest uksest). Võta ühendust müügiesindajatega ja lepi kokku endale sobiv kohtumise aeg.

Huvi saab registreerida ka alloleval lingil: https://raadiraja.ee/

New York vibe - Tartu mnt 60, Tallinn

T60 on moodne ja šiki arhitektuuriga 7-korruseline kortermaja Tallinna kesklinnas. 16 luksuslikku ja detailideni läbi mõeldud 1-4 magamistoaga korterit. 3.-7. korrusel leidub tõelise suurlinnahõnguga residentse, kuhu pääseb newyorgilikult otse liftist.

Enamik kortereid on läbi maja planeeringuga, sauna ja majapidamisruumiga. Kõikidel korteritel on jahutus- ja nutikodusüsteem ning rõdu. Hoovipoolsetel korteritel on suured (kuni 31 m²) rõdud, kuhu mahub õhtustades linnamelu nautima nii pere kui ka külalised. Sisehoovis on majaelanike kasutada mõnus chill out istumisala ja välijõusaal. Kõrgemate korruste korterite akendest ja rõdudelt avanevad imelised vaated ümbritsevale linnale ja merele.

Hoone all -1 ja -2 korrusel on lahendatud autode parkimine ja korterite panipaigad. Parkimiskohad on elektriautolaadimise valmidusega.

T60 maja esimesele ja teisele korrusele on planeeritud viis äripinda suuruses
74,9 – 108,9 m², mis nii oma asukoha kui ka iseloomu tõttu sobivad ideaalselt kaubanduspinnaks, bürooks, ateljeeks või mõneks muuks äritegevuseks. Ühte esimese korruse kaubanduspinda ja teise korruse büroopinda on võimalik omavahel ühendada ka liftiga.

T60 asub Tallinna kesklinnas aadressil Tartu mnt 60. Hinnates kesklinna elu ja mugavusi oled arvestanud, et hommikuti ei ärata Sind looduse hääled ja merekohin – siin tajud Sa hoopis eheda linnasüdame võnkeid ja võlu! Ukseläve ümbruses on restoranid, kaubanduskeskused, meelelahutus, kultuurisündmused, riigi- ja erakoolid, lasteaiad, mängu- ja spordiväljakud, fitnessklubid ning palju muud põnevat. Ühistransport ja rattateed annavad hea tõuke ja võimaluse auto mõneks päevaks üldse garaaži jätta. Kõik on kompaktselt lähedal!

www.t60.domus.ee

Annuse Elamurajoon - Kõrveküla alevik

Kodu on meile läbi aastasadade olnud püha paik nagu hiiemets või taeva poole kõrguv kirik. Kuigi maailm muutub iga päevaga modernsemaks, on säilinud õige kodukoha otsimise traditsioonid – vaadeldakse potentsiaalse kodupaiga hüvesid, käiakse tunnetamas ning palvetatakse õige leidmisel, et keegi teine eest ära ei napsaks. Eestlane teab, et kodu ei ole ainult numbrid, vaid eelkõige südamesoov ja -tahe. Tõeliselt õnnelik saab olla südamega valitud kodus.

Kõrvekülas on olemas kõik eluks vajalik – kauplus, kool, lasteaed, vallamaja, postkontor, pakiautomaat, spordihoone, ujumiskohad jms. Piirkond on hinnatud ka mugava ühenduse tõttu Tartu linnaga ja on hea valik neile, kes eelistavad rohelist elukeskkonda, kuid käivad siiski Tartus tööl või kultuurielamusi nautimas.

Annuse Elamurajooni arendades on eesmärk luua hubane elamurajoon, milles on kokku 66 krunti. Piirkonda on planeeritud valdavalt 1-2 korruselised viilkatusega elamud, ridaelamud ja üks ärifunktsiooniga ehitis kohalike elanike teenindamiseks. Kõikidele kinnistutele rajatakse ligipääs, jalgteed ning paigaldatakse tänavavalgustus. Murisoo peakraavi äärde on kavandatud jalgrada, mis ühendatakse juba varem planeeritud jalgraja ning sildadega, et tekiks võimalus mugavalt jalutada ja tervisesporti teha.

Alale tekitatakse skväärid ehk kohad, kuhu planeeritakse rajada dekoratiivsemat haljastust või paigaldada mõni skulptuur.


Pildid on illustratiivsed.

www.annuse.domus.ee/

Kivimurru 14 - Kivimurru tn 14, Tallinn

Kivimurru 14 ilus uus kortermaja kesklinna kaisus!

Sikupilli piirkond on oma Kivimurru tänavaga nagu väike puust linn Kadrioru ja kesklinna vahel. Uhkusega esitleme sellesse miljöösse lisanduvat modernset ja pilkupüüdva arhitektuuriga väikest kortermaja! Arhitekt Ralf Tamm on selle 10 korteri ja kahe äripinnaga maja välisilme ja ruumilahenduste loomisel arvestanud nii piirkonna eripära kui ka mugavusega.
Loomulikult oleme paigaldanud majale päikesepaneelid, mis tagavad ka A/energiaklassi ja madalamad energiakulud.
Kui oled autoomanik, siis saad parkida kinnises sisehoovis. Sealsamas saavad lapsed turvaliselt mänguväljakul toimetada. Sisehoovis on ka jalgrattaparkla, õhtuks saad oma kaherattalise maja soklikorrusel asuvasse rattaruumi või panipaika garažeerida. Värske ja puhta õhu tagab korteripõhine soojustagasiga ventilatsioon. Toasooja saab linna tsentraalküttest, mis on seni ka kõige soodsam kütteliik uutes kortermajades.
Sa ei pea ilmtingimata autoga poodi või kesklinna minema, jaluta Sikupilli keskusesse 5 min, Ülemiste keskuseni 10 min, Ülemiste Cityini 15 min. Hüppa trammi või bussi peale, paar peatust ja oledki vanalinnas. Kadrioru või Pae parki jalutab 15 min.
Siinsamas on nii eesti- kui vene õppekeelega koolid: näiteks Kadrioru Saksa Gümnaasium ja Tallinna Pae Gümnaasium. Läheduses asub ka mitmeid lasteaedu - Tallinna Sikupilli Lasteaed, Kivimurru Lasteaed ja Pallasti Lasteaed.
Kivimurru 14 kortermaja on sissekolimiseks valmis!

Uudista lisa http://www.kivimurru14.domus.ee

www.kivimurru14.domus.ee/

Oaaas Kodud – harmoonia looduse ja linna vahel! - Oa tn 35a, Tartu linn

Suurima heameelega teavitame uute kortermajade ehitamisest Tartu kõige soovitumas linnaosas – Supilinnas! 2025. aastal valmib Supilinnas aadressil Oa 35a 2 uut A energiaklassiga kortermaja.

Kinnistule ehitatakse kaks kortermaja – Oa 35a ja Oa 35b.
Oa 35a 3-korruselises kortermajas saab olema kokku 11 korterit:
viis 2-toalist korterit suurusvahemikus 33 m2 – 62 m2
viis 3-toalist korterit suurusvahemikus 56 m2 – 65 m2
üks 4-toaline korter suurusega 94 m2

Oa 35b 2-korruselisse hoovimajja ehitatakse kokku 6 korterit:
kaks 2-toalist korterit suurusega 45,2 m2
kaks 3-toalist korterit suurusega 44,9 m2
üks 4-toaline korter suurusega 90,2 m2
üks 5-toaline korter suurusega 87,6 m2

Suure maja hoovipoolsetel korteritel olemas terrass või rõdu! Kaks suuremat 4-toalist korterit on saunaga ning 5-toalisel korteril on võimalus ühe toa asemele ehitada saun. Hoovimaja suured perekorterid saavad maja tagaküljele ka isiklikud hoovialad.

VENTILATSIOON JA KÜTE
Mõnusa sisekliima eluruumides tagab soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Kütteks on kaugküte, korterites on vesi-põrandaküte. Energiatõhususe tagavad katusel olevad päikesepaneelid. Lisaks rajatakse korteritesse jahutuse valmidus.

PARKIMINE JA PANIPAIGAD
Panipaigad on planeeritud eraldi kolme ehitisena kinnistule.
Parkimine on lahendatud krundisiseselt. 20 parkimiskohta paiknevad kinnistu idapoolsel küljel. Rattaparkla on paigutatud turvaliselt kahe maja vahelisele üldalale.

KINNISTU
Asfaltkattega juurdepääsutee kinnistule on kavandatud otse Oa tänaval. Krundisisesed parkimisalad on ehitatud murukivist ning kõnniteed kaetud betoonkivisillutisega.
Kinnistu lääneküljele on planeeritud laste mänguväljak, ümber majade roheline haljasala.

ASUKOHT
Supilinn on kordumatu linnaosa, mis pakub elanikele mitmekesist ja inspireerivat elukeskkonda. Selle piirkonna võlu seisneb ajaloolistes puitmajades mis harmoneeruvad uute majadega, luues koos hubase atmosfääri elamiseks ja annavad tunnistust linna rikkalikust pärandist. Elades Supilinnas, saate nautida intiimset kogukonnatunnet, kus naabrid tunnevad ja toetavad üksteist.

Läheduses asuvad mitmed spordi ja vabaaja rajatised, Supilinna promenaad, toidukaplused, rand, Lodjakoda ning koolid, lasteaiad.

Ostes endale uue kodu Oaaas Kodud arendusse saate osa mitmest boonusest:
• A energiaklass, see tähendab soodsamaid ülalpidamiskulusid ja ka soodsamatel tingimustel kodulaenu
• Paremad laenulepingutingimused Domus Kinnisvara partnerpankadelt
• Mitmete koostööpartnerite pakkumised sisutusele
• Hindamisteenus nii ostetavale kui ka olemasolevale varale eelisjäriekorras
• Aitame realiseerida sinu unistuse, müües vajadusel ära ka sinu praeguse eluaseme

Lisainfot Oaaas Kodude kohta küsi müügiesindajalt telefoni või meili teel. Huvi saab registreerida ka http://www.oaaaskodud.ee

Parima ülevaate projektist saab Tartu Domus Kinnisvara kontoris aadressil Riia 4. Võta ühendust müügiesindajaga ja registreeri endale sobiv kohtumise aeg.

Uued kaasaegsed kodud uues Kukerpuu elamupiirkonnas! - Kukerpuu tn 1

Kukerpuu Kodud- kaasaegsed kodud, kaasaegsele inimesele.Kukerpuu arendus on „Arhitektuuribüroo Korrus“ poolt loodud uus innovatiivne kortermajade linnak kuhu kokku on planeeritud rajada 6 kortermaja koos ligi 174 uue korteriga.
Esimese etapina saab algust Kukerpuu 1, mis on 30 korteriga energiasäästlik, A-energiatõhususklassiga, 3-korruseline korterelamu mis asub Tartu linna piiril, Raadi alevis, Vahi tee serval asuvas uues arenevas uuselamupiirkonnas.
Kukerpuu uuselamu kvartali moodsa ja tervikliku elukeskkonna loomisel on arvestatud inimese väärtushinnangute ja vajadustega. Projekteerimisel eelkõige arvestatud kõrge kvaliteedi, energiasäästliku elukeskkonna ja avara planeeringu sulandumist üheks tänapäeva inimese vajadusele vastavaks tervikuks.

3-kordses kortermajas saab kokku olema 30 kahe- kolmetoalist korterit suurusega 42,8-65,5 m2. Korterid valmivad 2024 aasta talvel.
Korterid on praktilise ja mugava planeeringuga. Kõigi korterite juurde kuulub sokli korrusel olev panipaik ja üks parkimiskoht. Lisaks asub soklikorrusel mahukas ühiskasutuses olev jalgrataste hoiuruum.
Esimese korruse korteritel mõnusad haljastusega ümbritsetud puitlaudisega kaetud terrassi alad, suurel osal teistest korteritest avarad rõdud. Maja hoovis planeeritud 42 parkimiskohta millele rajatud elektriauto laadimisvalmidused.

Mõnusa sisekliima tagab tsentraalne soojustagastusega ventilatsioon ning keskküttesüsteem rajatakse kaugküttebaasil mille soojakandjateks on põrandasse valatud küttetorustik. Maja katusele planeeritud päikesepark. Kaasaegsed ehituslikud ja tehnilised lahendused ning kvaliteetsed materjalid tagavad elamule nõutud A energiamärgise.
Soovi korral võimalik paigaldada kliimaseade.
Mugava liikumis vabaduse annab nii nooremale kui ka vanemale põlvkonnale mahukas maja kõiki korruseid läbiv lift.

Kinnistule juba rajatud asfalteeritud teed, valgustus, lastemänguväljak ning kõrghaljastus.


Miks eelistada just Kukerpuu kodusid?

• Parimad tehnilised lahendused ja mugav planeering
• A-energiatõhususklass kindlustab madalad ülalpidamiskulud ja pankadelt soodsad laenutingimused
• Turvaline ja peresõbralik elukeskkond
• Enamusel korteritest rõdu või terrass, panipaik ja kindel parkimiskoht
• Kõrge ehitus kvaliteet
• Tsentraalne keskküte
• Soojustagastus ventilatsioon
• Igal korteri jahutusseadme paigaldamise valmidus
• Parkimiskohtadel elektriauto laadimis valmidus
• Kiirelt arenev infrastruktuur

Koduostjale eriti magusa hinnaga lisaks:

*köögi-ja garderoobide lahendused sisustuspakkujalt Arens
*kaunid käsitöö kardinad Fabicorilt.
Hinnad alates 128 000€

Registreeri oma huvi : https://forms.gle/jSmZiS5x6RAEpjX29 ning ole esimeste seas kes saavad arenduse infot kiirelt kätte.
Tutvu ka kodulehega http://www.kukerpuu.domus.eeTallinna Äripark - Laanemetsa tee, Soodevahe küla

Tallinna Äripark

Tallinna Äripark on logistika- ja kaubanduspark strateegiliselt parimas asukohas, Tallinna linna piiril, Lasnamäe ning Rae valla ühenduskohas. Tallinna Äripargi katuse alla sobivad väikesed ja keskmised tootmis-, logistika-, müügi- ja teenindusettevõtted, kelle pinnakasutus jääb vahemikku 350 kuni 1500 m². Kõigil üürnikel on võimalik muuta äripind oma vajadustele ja soovidele vastavaks, arvestades just enda ärivaldkonna eripärasid. Suurema territooriumi vajadusega üürnike jaoks on võimalik liita ka kõrvuti asuvaid kinnistuid.

Kommunikatsioonid ning teed on valminud, algab hoonete ehitus.

Miks eelistada Tallinna Äriparki?

- Kaasaegsed lahendused
- Logistiliselt parim asukoht
- Lihtne ligipääsetavus
- Päikeseenergia
- Mugav parkimine
- Tööjõud ümbruses
- Ühistransport lähedal
- Igapäevased teenused
- Usaldusväärne arendaja

Strateegiliselt hea asukoht
Tallinna Äripark asub Tallinna Lennujaama lennuradade idapoolse osa ning COOP Eesti Keskühistu logistikakeskuse vahel Suur-Sõjamäe tänava ääres, mis on kõige kiiremini kasvav äripiirkond Tallinnas. Lisades sinna juurde veel ümbruskaudsed piirkonnad (Tallinna kesklinn, Lasnamägi, Peetri, Rae, Maardu jt) jääb loodav keskus ligikaudu 200 000 inimese teenindusalasse.

Tallinna Äripark asub strateegiliselt väga heas asukohas ning on atraktiivne nii tulevastele ladustajatele, tööstustele kui ka kauplejatele ning kõigi nende klientidele. Äripiirkonnast vaevalt mõne minuti kaugusel on Ülemiste keskus oma ärihoonete ning kaubandusega pluss tulevikus järjest suuremat mõju omandava Rail Balticu esindusjaamaga.

Piirkonda on mugav pääseda nii auto (15 minutit Tallinna kesklinnast) kui ka ühistranspordiga. Ligipääs Tallinna ringteele ja lennujaama ning loodava raudtee lähedus muudavad ühenduse operatiivseks kõigi transpordivahenditega.

Planeeritud äripinnad

Planeeritud on 10 eraldi kinnistut ja pindala kokku 66 000 m² pluss teedekinnistud. Ehitiste aluseks pinnaks on planeeritud kuni 39 000 m². Hoonete kõrgused jäävad vahemiku 7-16 meetrit (2- kuni 3-korruselistena), mis lahendab ka kõige nõudlikumate üürnike vajadused.
Suurema territooriumi vajadusega üürnike jaoks on võimalik liita ka kõrvuti asuvaid kinnistuid.

RUUMIDE TEHNILISED ANDMED:

Lihvitud betoonpõranda kandevõime laos: 5 tonni/m²
Laoruumi kõrgus fermi alla 7,5m
I korruse büroopinna kõrgus 3,7 m
II kõrgus 3 m

Tõstuksed maja taga (käsiuksega):

Suurem uks: 5100mm laius * 4800mm kõrgus
Väiksem uks: 3200mm laius * 3000mm kõrgus
Ruumi sisemõõdud:12 meetrit boksi laius ja 23m sügavus
Hoone kütteliik: gaasiküttel, õhk-kalorifeerid lagedes

www.tallinnaaripark.ee/

TAGALA 7 JA 9 KORTERMAJADE EELMÜÜK ON ALANUD! A-ENERGIAKLASS! - Tagala tn 7, Tallinn

Müügile on tulnud uued A-energiaklassi kortermajad Natura park elurajoonis. Oleme alustanud neljanda etapi majade kodude müügiga mis valmivad 2025 aasta kevadel. Looduskaunis rohelises linnapargis on eelnevalt valminud mitmed sama, ennast tõestanud, arendaja kortermajad ja sealne piirkond on jõudsasti arenenud ja teeb seda ka tulevikus.
Valikus on oma elu alustavale noorele, juba elu õide puhkenud eale kui ka peredele sobivaid ideaalse planeeringuga kodusid!

Korteri ostja saab kaasa kvaliteetse köögimööbli koos tehnikaga.

Üldinfo
Energiakasutusklass: A
Korruseid: 5 (1 korrus maa all ja kuni 4 korrust maa peal)
Kortereid: 88
Tubade arv korterites: 1-4
Korterite pindala: 32-79,9 m2
Lift: olemas
Küttesüsteem: gaasiküte
Küte: korterites on vesipõrandaküte
Viimistlus: valik kahe siseviimistluspaketi vahel (SAND ja GRANITE)
Rõdu/terrass: enamus korteritel on olemas
Rattahoidla: korteriomanike kasutuses on rattamaja
Parkimine: hoone all 0 korrusel ja kinnistul
Lisad: Elektriautolaadija paigaldamise võimalus, laste mänguala hoovis
Maja valmis: kevad 2025

Lisainfot vabade korterite kohta uuri meie maakleritelt või leia arenduse kohta lisamaterjale meie kodulehelt: http://www.naturapark.ee

Koduloo paarismajad - Uueliiva tee 19, Liivamäe küla

Liivamäe külas, kohe Loo külje all, on valmimas 4 ühesugust läbimõeldud planeeringuga paarismaja. Esimene neist on juba valmis ja teine valmib 2024 suvel.
Arendaja on end aastatepikkuse kogemusega tõestanud ja hinnatud partner ka ostuhuvilise pankadele.
Loodavad paarismajad on analoogsed ja hoiavad arenduses ühesugust joont.
Majad on kinnistutele planeeritud nii, et majatagused terrrassid mis jäävad päikese ja sealse metsa poole tagavad piisava privaatsuse. Loo keskus ja keskkool on ca 2 km. Seal on olemas korralik ühistranspordi ühendus Tallinna kesklinnaga ning kohapeal on olemas kõik eluks vajalik nagu kauplused, söögikohad, lasteaed jms. Tallinna kesklinna jõuab autoga ca 20 minutiga.
Läheduses on olemas kergliiklusteed ja mitmed võimalused tervislike eluviiside harrastamiseks.
Tegemist on uuselamurajooniga kus ka teised elanikud on tulnud viimase paari aasta jooksul ning enamuses neist on lastega pered.

Janis Rimitsans
+3725111222
janis.rimitsans@domus.ee

www.koduloo.domus.ee/

Tedre 30 ja 32 - Tedre tn 30, Kose alevik

Kose kõrgelthinnatud ja ühesuguse arhitektuurse joonega uusarenduspiirkonda, metsa veerele, ehitatakse 2024. a suveks kaks sarnast maja. Peaaegu kogu asum on välja arenendatud ning hoonestus on loonud ühtse ja koduse elukeskkonna kus sarnased naabermajad loovad ühtse terviku. Asumisisesed teed on asfalteeritud ja Kose keskus koos kooli, lasteaia, söögikohtade jms on jalutuskäigu kaugusel. Lisaväärtust annab läheduses voolav Pirita jõgi.

Kiire ühenduse Tallinnaga tagab neljarealine kiirtee.

Maja asetseb kinnistul nii, et tagahoov ja terrass jäävad päevapäikese poole. Planeeringud on mõlemal ehitataval majal sarnased kuid mitte päris samad. Palun vaadake planeeringut piltide juures olevatelt plaanidelt.
Kuulutuses märgitud pind 169,6 rm on hoone suletud netopind. Köetavat pinda on meil 157,6 rm. Lisaväärtust annab autovarjualune mis ei ole loetud siin nimetatud pinna sisse.

Puitkonstruktsioonidega maja ehitatakse plaatvundamendile, optimaalsed kasutuskulud tagavad soojustagastusega sundventilatsioon ja MAAKÜTE.

Maja müügihinnas on ka köök koos tehnikaga. Selle osas saab ostuhuvilne veel paljuski kaasa rääkida.
Samuti ei ole meil siseviimistlus tänase päeva seisuga veel 100% lukus ja ka siin saame huvilisega väga palju nõu pidada ja võimalikult palju ostjale vastu tulla.

Janis Rimitsans
+3725111222
janis.rimitsans@domus.ee

Väärikad kodud ja äripinnad Tallinna kesklinnas! - Tartu mnt 64, Tallinn

Tartu mnt 64 arenduse uksed on nüüd lõpuks huvilistele avatud! Ootame Sind EKSKLUSIIVSELE TUTVUMISTEISIPÄEVALE 12. märtsil kell 12.00-14.00!

Tartu mnt 64 hoone välisilme on juba renoveeritud ja käimas sisetööd. Tutvumispäeval avaneb Sul suurepärane võimalus oma unistuste kodu loomises kaasa rääkida. Loome koos Sinu kodu, mis on Sinu nägu!

Kingituseks 10 000 € kodu sisustamiseks!*
*Kõik tutvumisteisipäeval osalejad, kes sõlmivad võlaõigusliku lepingu hiljemalt 30.04.2024, saavad 10 000 € väärtuses sisustuskrediiti enda valitud kauplusest/tootjalt.

Tartu mnt 64 arenduses on müügil kokku 12 korterit, kaks lofti hoovis asuvas paarismajas ja neli äripinda, millest üks eriliselt silmapaistva asukohaga klaasist äristuudio Odra tänava ääres.

Ajaloolise Tartu mnt 64 hoone on projekteerinud tunnustatud ja omal ajal väga trendikas arhitekt Otto Schott, kelle juhtimisel ehitati Tallinnas 20. sajandi alguses selle hetke kõige nooblemaid juugend-, hilishistoritsismi ja heimatstiilis hooneid. Selliste kivimajade korterid on tänaseks muutunud kinnisvaraturul tõeliseks defitsiidiks. Tartu mnt 64 hoone ümberehitus kaasaegsete mugavustega elu- ja ärihooneks on sündinud koostöös arhitektuuribürooga Guru Projekt.

Tartu mnt 64 hoone välisilme on juba renoveeritud ja käimas sisetööd. Korterid ja äripinnad sissekolimiseks valmis 2024. aasta sügisel!

​Tartu mnt 64 väärika ajalooga arenduses on peidus rohkem, kui esmapilgul paistab:
🌟Peamajas on müügil ajaloolise hõnguga, kõrgete lagedega avarad korterid ja ka äripinnad.
🌟Hoone sisehoovi kavandatakse roheline ja privaatne õueala 🌿
🌟Peamaja taha sisehoovi ehitatakse veel omakorda isikliku aiaga unikaalne paarismaja, kus müügil kaks mitmetasapinnalist lofti.

Vaata lähemalt👇
https://www.tartumnt64.ee/

www.t64.eu/

Lai Residentsid - Lai tn 36, Tartu linn


Lai Residentsid Tartu vanalinnas on hästi peidetud pärl -privaatse asukohaga korterelamute kompleks on eemal võõrastest pilkudest ja tänavamürast.
Ajaloolise linnamüüri serval ning rohelusse uppuva Botaanikaaia vahetus läheduses asuv uusarendus koosneb kahest korterelamust, millest pisemas on kolm läbi kahe korruse korterit ja suuremas 3.korruselises majas kokku 13 korterit.
Kortermajade valmimistähtaeg on detsember 2023.

LAI 36A
Väiksem, endise tallihoone asemele kerkiv korterelamu koosneb kolmest läbi 2 korruse asetsevast 3-toalisest korterist. Ruumiplaneeringult on nendes korterites esimesel korrusel esik, wc-duširuum, avatud köök-elutuba, teisel korrusel 2 magamistuba. Kolmest korterist suurimal on esimesele korrusele planeeritud saun ning teisele korrusele täiendav panipaigaruum.
Iga korteri juurde kuulub 1 parkimiskoht sissepääsu juures ja panipaik.

LAI 36B
3-kordses kivimajas saab olema kokku 13 ühe- kuni neljatoalist korterit.
Mitmel korteril on avarad rõdud ja terrassid. Kõikide korterite kasutusse tuleb panipaik. Võimalus juurde osta parkimiskoht.


Lai Residentsid kortereid iseloomustab:

- mugav ning läbimõeldud ruumiplaneering
- kõrge ehituskvaliteet
- professionaalse sisekujundaja maitsekad ja kvaliteetsed siseviimistlusvalikud
- igal korteril panipaik
- jalgrataste hoiukohad kinnistul
- igale kinnistul asuvale parkimiskohale on projekteeritud elektriautode laadimistaristu
- tsentraalne keskküte
- soojustagastusega ventilatsioon
- jahutus (igas korteris 1 siseagregaat ja katusel välisagregaat).

Projekti kodulehekülg: http://www.lairesidentsid.domus.ee

AJATU ELEGANTS ANNELINNAS - TERETULEMAST JAAMA 167 - Jaama tn 167, Tartu linn

IGAL NELJAPÄEVAL, KELL 11:00-13:00, ON MAAKLER MAJAS! TULE TUTVU ILMA EELREGISTREERIMISETA JAAMA 167 KORTERITEGA. MAAKLER ON SINU JAOKS KOHAL JA OOTAB SIND!

Tere tulemast aadressile Jaama 167, kus avaneb võimalus omada kaasaegset ja soliidset kodu meeldivas ülikoolilinnas, millest on kiire ühendus kesklinnaga igast linnaosast.

Elegantne kortermaja on tõeline pilgupüüdja –tumedat tooni rõhutab rõdudel välja toodud kreemikas toon. Hoone on 7 korruseline ja pakub mitmekülgset valikut uue kodu otsijale. Jaama 167 asuvas kortermajas on võimalus soetada uus kodu 1-4 toalistest korteritest suurusega 26,4–84,3 m². Kortermaja esimesel korrusel asuvad nii korterid kui büroopinnad ning maja keskele on peidetud panipaigad. Korrused 2-7 on vaid korterite päralt.

Koostöös mööblispetsialistiga Pintsel (https://www.pintsel.ee/ ) on välja töötatud korterite jaoks sobivaimad köögimööbli lahendused. Sul on võimalik valida kolme köögi hulgast sulle sobivaim.

Jaama 167 kortermaja küttesüsteem on mugav ja paljude poolt eelistatud tsentraalne linna keskküte põrandkütte baasil ning korterites on korteripõhine kaugloetav kütte soojusmõõtmine. B-energiakasutusklaasiga majas aitab kulusid kontrolli all hoida korteripõhine soojusvahetiga ventilatsiooniseade. Hoone ise on kindlalt vaivundamendile paigutatud ning betoonelementidest välisseinad on ajale vastupidavad.

Kinnistule on rajatud sõidukite väliparkla ning jalgrataste väli-parkimisala, et soodustada tervislikku ja keskkonnasõbralikku liikumisviisi. Lapsed saavad oma elurõõmu rakendada ning uusi sõprussuhteid sõlmida kortermaja juures asuval mänguväljakul. Maja juures on ka pingid, kus jalgu puhata ning maailma sagimist jälgida.

Jaama 167 eesmärk on pakkuda mitmekülgset ja kvaliteetset elukeskkonda. Igale korteriomanikule on tagatud isiklik panipaik esimesel korrusel ning lisaks on ühisruum trepikojas, kuhu kiirelt hoiule lükata lapsevanker. Korterid on loodud mugavust ja funktsionaalsust silmas pidades, pakkudes kaasaegset elustiili ning võimalust nautida hubast atmosfääri kauni kortermaja sees ja ümbruses.

Tule ja avasta enda jaoks Jaama 167 – koht, kus kvaliteetne kodu kohtub mugava asukohaga! Sinu uus kodu on valmis ning ootab sisse kolimist!

Pildid on illustratiivsed

www.domus.ee/630200688292678900

KURKSE KALDAALA - Kurkse küla


Kurkse külas Pakri lahe ääres asub üks privaatne, maaliline ja looduslik piirkond. Meri kutsub ja nüüd on võimalik siia luua endale päris oma kodu või armas maakodu.

Kokku on Kurkse Kaldaala arenduses müügil 12 merepiiriga elamumaa kinnistut. Kõikidel oma kaldaala, kust avanevad kaunid vaated avamerele ja Pakri poolsaarele. Sinine horisont, lainete kohin, Eesti puhtaim õhk ja igaõhtused päikeseloojangud õpetavad kogema rikkust, mida loodusel kinkida on.

Kinnistud on pikliku kujuga ja lühemad küljed piirnevad ühelt poolt teega ja teisest servast merega. Elamukruntide pindalad on vahemikus 1,1-1,8 ha.

Ehitusõigused:
- suurim hoonete arv - 4 (1 pereelamu ja 3 abihoonet)
- elamu võib olla väikese kaldega kaldkatus(te)ga või lamekatusega
- suurim hoonete kõrgus - elamul 8 m, abihoonel 4 m maapinnast katuseharjani (lamekatusega elamu võib olla kõrgusega kuni 6,5 m)
- suurim korruste arv - 2 maapealset
- hoonete suurim ehitusalune pind - 300 m²

Pealinna piirini on Kurksest ca 50 kilomeetrit ja näiteks Keila jääb 25 minuti autosõidu kaugusele. Maa on kindel investeering, mis ei hävine, selle väärtus ajas kasvab.

Lisainfo küsimiseks võtke ühendust:
viljo.pettinen@domus.ee
+3725110939

www.kurkse.domus.ee

TAMMELINNA KODUD - Savi tn 6a, Tartu linn

A ENERGIATÕHUSUSKLASSIGA KORTERMAJA TARTUS, TAMMELINNAS.

Tartlaste seas kõrgelt hinnatud Tammelinna, aadressile Savi 6A, kerkib 2024 aasta suve keskpaigaks uus kortermaja.

3-korruseline hoone on kaasaegse ja moodsa arhitektuuriga. Kortermajas saab olema kokku 16 kahe kuni nelja toalist uut kodu:
kuus 2-toalist korterit pindaladega 37,8 m² - 46,9 m²
viis 3-toalist korterit pindaladega 56,5 m² - 62,4 m²
viis 4-toalist perekorterit pindaladega 71,3 m²-93,1 m²

Uued kodud on praktilise ja mugava planeeringuga. Kui oled rõdugurmaan, siis tegutse kiiresti- rõduga kortereid on kokku 10.
Kortermaja maasikaks on kindlasti hoone lõunaküljel paiknev, ainukese terrassiga (11 m²) 4-toaline perekorter. Kaks suuremat 4-toalist korterit on saunaga ning paiknevad läbi kahe korruse.

VENTILATSIOON JA KÜTE
Mõnusa sisekliima eluruumides tagab soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Kütteks on kaugküte, korterites on vesi-põrandaküte.
Energiatõhususe tagavad katusel olevad päikesepaneelid.

MUGAVUSED
Mugava liikumisvabaduse annab nii nooremale kui ka vanemale põlvkonnale mahukas, kortermaja kõiki korruseid läbiv lift.

PARKIMINE JA PANIPAIGAD
Hoone keldrikorrusel asuvad panipaigad suurustega 1,7m² -3,9m². I korrusel eraldi rattaruum ratastele.
Parkimine on lahendatud krundisiseselt. 21 parkimiskohta paiknevad hoone läänepoolsel küljel. Lisa rattaparkla kinnistul. Hoones on ka kaks küttega garaazikohta.

KINNISTU
Asfaltkattega juurdepääsutee kinnistule projekteeritakse Savi tänavalt. Krundisisesed parkimisalad on asfaltkattega ning kõnniteed kaetud betoonkivisillutisega.
Hoone idaküljele on planeeritud haljastatud hooviala, kus saab nautida ilusat ilma ning jagub ka mänguruumi lastele.

ASUKOHT
Tammelinna linnaosa pakub turvalist ja mugavat elukeskkonda. Siin on esindatud haridusasutused, tervishoid ja rohelus. Ümbruskonnas paiknevad valdavalt eramajad ja ridaelamud. Tammelinn on atraktiivseks piirkonnaks neile, kes soovivad ühendada linnalähedase elu looduskeskkonna eelistega.

Lähim suurim kaubanduskeskus- Lõunakeskus
Ehituspood- K- Rauta
Haridusasutused- Tartu Tamme Kool, Tartu Tamme Gümnaasium, Biomeedikum, Chemicum
Lasteaiad- Tõruke
Meditsiin- Tartu Ülikooli Kliinikum

Ostes oma uue kodu Savi 6a arendusse:
* A energiaklass=soodsam kodulaen
* Soodsad laenulepingutingimused Domus Kinnisvara partnerpankadelt
* Sõbrahinnaga köök ja garderoob Miar Sisuselt
* Kvaliteetsed aknakatted soodushinnaga Fabricorilt
* Hindamisteenus eelisjärjekorras
* Aitame ära müüa ka Sinu praeguse eluaseme

Lisainfot Tammelinna Kodude kohta jagab maakler Margit Vähi telefonil +372 56 242 181, e-mail margit.vahi@domus.ee

Huvi on võimalik registreerida ka järgmisel lingil:

https://forms.gle/Arabr28KDQy4kY9CA


Alme Residentsid - Jaama 52, Tartu linn

ALMÉ RESIDENTSIDE korterid on inimesele, kes hindab äärelinna vaikust ning rohelust linna keskuse lähedal.

ALMÉ RESIDENTSID koosneb ajaloohõngulisest moderniseeritud tänavapoolsest majast ja kaasaegsest galeriimajast. Uue kodu saavad endale ALMÉ RESIDENTSIDES 18 peret.

Arhitektuuriliselt on tegemist rätsepatööga, kuna iga korter on erilaadne. Uusarenduse kujundamisel on arvesse võetud inimeste nõudmisi avarate, valgusküllaste ja energiasäästlike kodude loomiseks. Korterite projekteerimisel on nutikalt ära kasutatud iga ruutsentimeeter.

Karakteriga korterid on ideaalsed kodud linna armastavale perele, industriaalset fiilingut ootavale inimesele või miks mitte ka inimesele, kes otsib endale ajas väärtust koguvat troffeed!

ALMÉ RESIDENTSID valmivad 2024. aasta suvel! Võta meiega ühendust juba täna!

http://www.alme.domus.ee/

www.alme.domus.ee

Päevalille 17 - kaasaegsed kodud Haaberstis! - Päevalille tn 17, Tallinn

KORTERMAJA
Kaasaegne korterelamu rõõmustab Sind erinevates toonides fassaadiga, mille betoonpindu tasakaalustavad toonitud klaasidega rõdud. Sihvakast 14-korruselisest tornmajast avanevad vaated nii Harku järvele kui ka Kopli lahele.
Hoone mahutab ühtekokku 70 kodu, mille seast leidub igas suuruses kortereid alates 30m² 1-toalisest korterist kuni 79,7m² perekorterini välja.
Hoones on kaks lifti.

PIIRKOND
Haabersti linnaosas, Väike-Õismäel on olemas kõik eluks vajalik - koolid ja lasteaiad on jalutuskäigu kaugusel, nagu ka lai valik huvialaringe ja spordiklubisid, toidupoode, ostukeskuseid ja restorane. Külastama ootavad tervisekeskus, lemmikloomakliinik ja isegi spaa. Piirkonna terviserajad sobivad nii jooksu-, ratta- või suusatrenniks ning siinsed metsad, rannad, Loomaaed ja Vabaõhumuuseum pakuvad elamusi ja silmailu igal aastaajal.

Muinsuskaitsealune arhitektuuripärl saab uue elu! - Mardi tn 3, Tallinn

Peidetud pärl südalinna süles

Autentne ja suursugune kõrgete lagede, suurte akende ja ainulaadsete arhitektuuriliste detailidega elamu on justkui üks Kadrioru piirkonna vaatamisväärsustest. Ometi asub see vaid paari sammu kaugusel Stockmanni keskusest. Nii on argielu selles erilises hoones veelgi mugavam, kuigi võid oma vaikses tagahoovi pergolas istudes unustada, et viibid linna südames.

Oma aja maamärk

Tõsisemad arhitektuurihuvilised teavad Mardi 3 maja kui selle arhitekt Johann Nicolai Thamme väärtuslikku loomingut. Ehitismälestisena tunnustatud elamu on oluline näide neorenessansist Tallinna puitarhitektuuris. Taastame kauni muinsuskaitsealuse puitvilla ajastutruult ja detailitäpselt – välisest voodrilaudisest kalasabaparketi, lambriide, laekarniiside ja lubikrohviga seinteni.

Parkimine ja panipaigad

Kinnistul on suur hoov privaatse rohealaga, 10 parkimiskohta kinnistul ja eraldi kõrvalhoone panipaikadega. Korterile on võimalik lisaks osta parkimiskoht hoovis ja panipaik, vaata lisainfot ja tee oma valik kodulehel!

Tule tutvuma!

Broneeri külastus juba praegu - kohtume just nimelt majas kohapeal, sest seda erilist atmosfääri on piltidega raske edasi anda. Saad kohe aru, kas 3 meetri kõrgused laed ja esinduslikud kõrged puitaknad on midagi, mis sobivad Sinu uude koju!

KODULEHT: https://thammevilla.domus.ee/

www.thammevilla.domus.ee/

Sinimäe Kodud - Sinimäe 1, Tallinn

Maja valmis! Võtmed kohe kätte!

Head hinnad!

Värskelt on valminud Tallinnas Lasnamäe linnaosas Sinimäe tänaval uus kaasaegne ja energiatõhus kümnekorruseline korterelamu – Sinimäe Kodud. Hoonesse on 48 ühe- kuni viietoalist korterit suurusega 37,5 – 107 m², millel kõigil ka rõdu.

Ülemiste korruste korterid on põneva lahendusega läbi kahe korruse, kus alumisel korrusel asub avatud köögiga elutuba ja teisel korrusel magamistoad.

Maja katusel olevad päikespaneelid tagavad soodsamad üldkulud. Soojustagastusega sundvenilatsioon annab väiksemad küttearved

Osadesse korteritesse on paigaldatud ka köögimööbel.

​Iga korteri juurde kuulub panipaik maja esimesel korrusel ja hinnas sisaldub ka parkimiskoht, ülemiste korruste korteritel kaks parkimiskohta, sh üks neist hoone esimesel korrusel varju all.

www.sinimaekodud.domus.ee/

Kirikjaani Kodud - Kirikjaani tee 1, Harkujärve küla

Kirikjaani Kodud on modernsed ja kvaliteetsed A energiaklassiga ridaelamutüüpi elamud Tallinna linnapiiril, populaarses Harkujärve külas.Esimeses etapis on müügis Kirikjaani tee 1 kinnistul asuv ridamaja, milles leiab uue kodu neli peret.

Ridaelamubokside suurused jäävad vahemikku 150-158 m2 ja vastavad ka kõige nõudlikumale maitsele.

​KIRIKJAANI KODUDE PROJEKTI EELISED:

- A-energiaklass - katusel päikesepaneelid;
- Naabritega ühised seinad puuduvad, iga boksi vahele jääb suur panipaik;
- Igal boksil oma, suur aiaga piiratud hooviala;
- Kõrgelt hinnatud asukoht;
- Väga energiasäästlik maja;
- Kehtiv ehitusgarantii;
- Maja keskmes asuvad valguskaevud;
- Suured panipaigad, walk-in garderoobid;
- Olemas nii saun, rõdu kui terrass;

VÄLIS- JA SISEVIIMISTLUS:

- Maja on ehitatud täidetud betooniga õõnesplokkidest;
- Kivimaja on viimistletud puitlaudisega ja keraamilise tellisega;
- Põrandatel on liimitav, 15 mm laudisparkett;
- Alumiinium-puit aknad ja spoonitud siseuksed täiendava heliisolatsiooniga;
- Välisukse lukud sõrmejäljelugejaga;
- Neljal ridamaja boksist kolmel jäävad maja keskele valguskaevud;

TEHNILINE INFO

Küte – õhk-vesisoojuspump. Majaosa mõlemal korrusel on kasutusel vesipõrandaküte, mille temperatuuri on võimalik reguleerida kõikidest tubadest eraldi. Hoonesse rajatakse põrandaküttesüsteem temperatuurigraafikuga 40-35C.
Ventilatsioon - soojustagastusega sundventilatsioon. Selleks on igas majaosas individuaalne soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbesüsteem. Iga ridaelamuboksi teenindamiseks on ette nähtud oma seinapealne rootorsoojustagastiga ventilatsiooniseade. Ventilatsiooniseadmete küte toimub elektrikalorifeeridega.
Laed - õõnespaneelid.
Välisseinad - täidetud betooniga õõnesplokk.
Trepid - betoonist trepimarss madega.

PARKIMISKOHAD

Igale ridaelamu boksile on ette nähtud 3 parkimiskohta arvestusega, et parkimiskoha mõõt on tinglikult 2,7 x 5,0 meetrit ja parkimiskoha taha jääb vähemalt 7 meetri laiune manööverdusala

ASUKOHT

Kaunis loodus, turvaline elukeskkond ja pidevalt arenev infrastruktuur on muutnud Harkujärve piirkonna populaarseks elu- ja puhkekohaks. Siin on suurepärased teed, hea ja rahulik elada nii väikesel, kui suurel.

Hea bussiühendus Tallinnaga, kesklinna on autoga 10 minutit. Harku järv asub 600 m kaugusel.

www.kirikjaanikodud.domus.ee/

Lembitu 5 - Lembitu pst 5, Viljandi linn

Sinu uus kodu asub Viljandi kesklinna südames, rahulikus ja rohelises piirkonnas ning Viljandi linna magusaimas asukohas. Siin saab nautida vaikset ja privaatset keskkonda ning samal ajal olla alati kõigist linna mugavustest vaid jalutuskäigu kaugusel. Ümbruses asuvad toidupoed, kohvikud, pargid, kaubanduskeskused, lasteaed, kool, huvikoolid, bussijaam, ühistranspordi bussipeatus. Kaarekujuline Lembitu pst tänav Uueveski linnaosas algab Uuelt tänavalt ja lõppeb Tallinna tänavaga.

Korterelamus on kaks korrust ning valikus on kokku 22 erineva planeeringuga korterit.
1- kuni 3 - toalised, suuruses 21- 44 m². Korterite hinnavahemik on 109900 - 151700 eurot.
• 1 ühetoaline korter
• 20 kahetoalist korterit
• 1 kolmetoaline korter.
Elamu valmis suvel 2022.a. ja ootab uusi omanikke sisse kolima.
Koli juba osaliselt sisustatud koju - Lembitu kodude korterid sisaldavad köögimööblit koos tehnika ja esikukappidega. Samuti on duširuumis olemas kraanikausi all sahtlitega kapp ja seinal peegelustega kapp. Seinale kinnituva tualeti poti taga on mugav ja funktsionaalne riiul. Kuivatiga pesumasin, tualettpaberihoidja ja nagid sulanduvad interjööri ja nii moodustub ühiselt stiilne ja moderne tervik. Ehitaja ehitas korterid, aga sina lood sellest kodu. Juurde on vaja osta vaid sinule meelepärane mööbel.
Lembitu Kodude maja arhitektuuri kujundamisel on inspiratsiooni ammutatud loodusest, mida on integreeritud modernse ehitusega. Roheline hoov, oma aed, sõbralik ja avatud õhkkond, samas elektriautode laadimiskohad ja loft korrused, suured aknad, kõrged laed - kõik see on osa Lembitu Kodude identiteedist.

Katuslagi - puitkonstruktsioonil viilkatus, soojustatud mineraalvillaga, katusekate valtsplekk.
Kandvad seinad - laotud õõnesplokksein, monolitiseeritud, fassaad on soojustatud mineraalvillaga, Sokkel - soojustatud vahtpolüstereeniga, viimistletud viimistlus krohviga ja laudisega.
Korterisisesed siseseinad - metallkarkassil, mõlemalt poolt kaetud kipsplaatkattega, vahe täidetud heli
summutava villaga. Osaliselt õõnesplokk seinad, monolitiseeritud.
Aknad - 3-klaasiline klaaspakett PVC raamil, sisemine ja välimine selektiivklaasist.
Uksed - hoonel on välisukseks terasuks klaaspaketiga. Korteri välisuks puitkonstruktsioonil tammespoon
sileuks, korteri sisesed uksed tammespooniga kaetud kärguksed.
Kõrged laed, sisekorrused ja terrassid ning läbimõeldud sisearhitektuur loovad Lembitu kodudest tõeliselt mõnusa elukoha.
Eluruumide seinad ja laed on värvitud, märgades ruumide seinad ja põrand kaetud keraamilise plaadiga, eluruumide põrandal kolme-lipiline tammeparkett.
Korterelamus on kaasaegseimad kodulahendused:
• Esimese korruse korteritel on oma terrass ja murulapike.
• Teise korruse korteritel on kõrged laed ja sisekorrus.
• Korteritel on funktsionaalne planeering - need on avarad, valgusküllased ning praktilised.
• Eraldiseisev ning korteripõhine soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, mis tagab alati madalad kõrvalkulud ning värske sisekliima.
• Elamu soojusvarustuse allikaks on AS Esro kaugküttevõrk. Korterites on vesipõrandaküte ning kaugloetavad veemõõtjad sooja ja külma vee tarbimise arvestamiseks.
• B-energia klass
Märksõnadeks on kvaliteetne ehitus, moderne disain, stiilne sisekujundus ja parim võimalik asukoht.
Vaikses eramajade piirkonnas on palju rohelust, on ehe vaikus ja kõlab linnulaul.
Aitame rõõmuga valida Sulle ja Sinu perele õige kodu!

www.lembitu.domus.ee

Mohri Majad - Rüütli 23/25, Pärnu linn

Pärnu vanalinnas Rüütli tänava ääres on müügile tulnud uued korterid ja äripinnad!

Mohri Majad on kolmest hoonest (Rüütli 23/ 25) koosnev kompleks korterite ja I korruse äripindadega!

Rohkem kui 340 aasta vanustel Mohri majadel on pikk ja põnev ajalugu.
Rüütli 23 valmis 1681. aastal Pärnu raehärra ja kaupmehe Christoph Heinrich Mohri elamuks. See oli üks esimesi maju Pärnus, mis rajati fassaadiga vastu tänavat ja vastu toonast turuplatsi ehk praegust Lasteparki. Hoone esimesel korrusel olid äriruumid, teisel korrusel eluruumid.

Põhjalikult renoveeritud Mohri Majad saavad tagasi oma kunagise väärika välimuse ja kaasaegse sisu!

Kõik korterid on omanäolised ja põnevate erilahendustega. Hoonete esimesele korrusele ja soklikorrusele on oodatud ärid, mis sobituvad Rüütli tänava kui linna peatänavaga ja vanalinna tuiksoonega.

Mohri Majades on kokku 16 korterit - 2-toalistest kuni 4-toaliseni, neist 8 korterit paikneb läbi kahe korruse ja neljal korteril on terrass/rõdu.
Siseviimistluses kasutatakse kvaliteetseid premiumklassi viimistlusmaterjale mis sobituvad ajaloolisse väärikasse hoonesse.
Tule naudi Pärnu ajaloolise vanalinna hõngu, puhka ja ela otse linnasüdames.
Pargid ja rohelus käeulatuses, supelrand jalutuskäigu kaugusel ja teatrisse saab mõne sammuga, muudest Pärnu võludest rääkimata.

Vaata lisa ka Mohri Majade kodulehelt!
https://www.mohrimajad.domus.ee/
Tule tunne huvi!

www.mohrimajad.domus.ee/

Tõravere Kodud - Observatooriumi 5D, Tõravere alevik

Esitleme Tõravere teaduslinnakusse kerkivat uut mahukate perekorteritega maja:
# pargialale kerkib ainult 10 korteriga eriilmeline galeriimaja
# iga korteri kasutuses on avar rõdu või terrass
# esimese korruse korterid saavad erikasutusse oma isikliku õueala
# korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon
# B- energiaklass
# nutikalt panipaigaruumi korteris
# koduhoiuruumid enamusel korteritest
# avarad panipaigad maja soklikorrusel
# müügihinna sees üks kindel parkimiskoht
# vabalt parkimise ruumi maja ümbruses
# tsentraalne küte ja soe vesi alevi katlamajast

Elementmaja valmib veebruaris 2023.

https://www.toravere.domus.ee/

Eksklusiivne uusarendus Pärnu südalinnas! Basseiniga terrass! - Põhja 1, Pärnu linn

Pärnu kesklinnas on müügile tulnud uued korterid ja äripinnad!

Põhjatäht on läbi aegade üks eripärasemaid uusarendusi Pärnu linnas ja seda mitte ainult ajaloo, vaid ka hoone välis- ja siseilme poolest.

Põhjatäht on koht, kus ei pea valima väärtusliku vana ja moodsa uue vahel – väärikad kiviseinad ning tänapäeval harvaesinevad kaaraknad kohtuvad kõige kaasaegsemate lahendustega luues eksklusiivse keskkonna ja võimalused kodudele ning äridele.

Põhjatähe hoone asub Pärnu südalinnas jäädes tihedama liiklusega maanteedest privaatselt omaette teiste elu- ja ärihoonete kompleksi vahele.

Põhja 1 on teadaolevalt Pärnu vanim aidahoone, olles osa Põhja tänaval asuvate aitade kompleksist. Põhja 1 kiviaida ehitamine võib ulatuda keskaega. Pärnu Päruseraamatu andmetel eksisteerib kiviait 1543. aastast. 18. sajandi esimesel poolel kuulus hoone läbi aegade ühele edukaimale Pärnu kaupmehele Hans Dietrich Schmidtile, kelle järgi on seda kutsutud ka Mitti aidaks.

Kõik korterid on omanäolised ja põnevate erilahendustega.
Avaraid kõrgete lagedega kortereid iseloomustavad suured maast laeni kaaraknad, kaunid vaated, kaasaegseimad nutikodu lahendused ja kvaliteetne viimistlus.

Kokku on 23 ärikorterit – 21 kahetoalist ja 2 privaatse katuseterrassiga neljatoalist. Lisaks 3 äripinda.
Avarad kõrgete lagedega ärikorterid asuvad 3-6 korrusel. Enamuse korterite juurde kuulub rõdu ja saun.
Katusel asuvad privaatsed terrassid ning ühiskasutusega basseiniga terrass.

Tule puhka ja ela otse Pärnu linna südames.
Pargid ja rohelus käeulatuses, supelrand jalutuskäigu kaugusel ja teatrisse saab mõne sammuga, muudest Pärnu võludest rääkimata.

Võta kindlasti ühendust!
+372 529 0417
Piret Rondo

+372 510 4242
Maido Sein

Vaata lisa ka Põhjatähe kodulehelt!
https://pohjataht.domus.ee/

www.pohjataht.domus.ee/

Uus A- energiaklassi kortermaja Raadil, täis kvaliteetseid ja mugavaid lahendusi olles linnaläheduse roheluse keskel. - Kaupmehe 6, Vahi alevik

Tartu linna serval, ühes populaarsemas Raadimõisa uuselamu piirkonnas on oma arenduse uut jetapi KAUPMEHE 6 ,alustamas kõrget kvaliteeti pakkuv ja usaldusväärsust võitnud arendaja Ceteles, kelle arendamisel on valmis saanud suur osa uutest kortermajadest selles piirkonnas. Tegemist on 4 korruselise liftiga kortermajaga kus on kokku 32 erilise planeeringuga korterit. Igal korteril on avar rõdu ja 0 korrusel mahukas panipaik, mis kuulub korteri hinna sisse.

Ceteles arenduse kortermajad on modernsed ja ülimalt hea ja avara planeeringuga. Nende arenduste kortermajades on kogu fookus inimeste väärtushinnangute, nende vajaduste ja mugavuse rahuldamises ja selle juures kõrge kvaliteedi hoidmises. Kõik selleks, et just Sinu perel oleks hea, turvaline ning mõnus kodus olla. Selles piirkonnas valminud elamud on kõrgelt hinnatud ka järelturus just nimelt oma kõrge kvaliteedi ja hea asukoha tõttu.
Arenevat elurajooni ümbritseb rohkelt rohelust, vabaajaveetmis ning sportimisvõimalust pakkuv ümbrus.

www.bit.ly/3RLQEpm

Modernsed suured kodud Emajõe vahetus läheduses. - Kuu 22B, Tartu linn

Kuu 22B on kauaoodatud suurte korteritega energiasäästlik, A-energiatõhususklassiga, 5-korruseline korterelamu, Tartu kesklinna piiril Emajõe vahetus läheduses.
Hoone moodsa ja tervikliku kontseptsiooni loomisel on projekteerimisel eelkõige arvestatud kõrge kvaliteedi, energiasäästliku elukeskkonna ja avara planeeringu sulandumist üheks tänapäeva inimese vajadusele vastavaks tervikuks.

5-kordses kivimajas saab kokku olema 15 kolme- kuni viietoalist korterit suurusega 64,7 – 109,3 m2. Korterid valmivad 2023 aasta suvel.
Korterid on praktilise ja mugava planeeringuga kuhu mahutatud mitmed olulise funktsionaalsusega ruumid. Praktiliselt kõigi korterite juurde kuulub saun, avar koduhoiuruum, garderoob või garderoobinišš, panipaik esimesel korrusel ja maja hoovis või maja aluses parklas olev parkimiskoht. Lisaks võimalus ostu juurde lisaparkimiskoht.
Avar kuni 4,8m2 pesemisruum võimaldab planeerida seda omanäoliseks ja praktiliseks ruumiks. Esimest kevadist päikest ja linnulaulu saab nautida iga korteri juurde kuuluva rõdu abil tänu millele on loodud imelised valgustingimused kõikidele korteritele igas ilmakaares.

Mõnusa sisekliima tagab tsentraalne soojustagastusega ventilatsioon ning toa soojus ning soe vesi tuleb tsentraalsest linna kesk katlamajast . Head ehituslikud lahendused ja kvaliteetsed materjalid tagavad elamule nõutud energiamärgise.
Soovi korral võimalik paigaldada kliimaseade.


Mugava liikumis vabaduse annab nii nooremale kui ka vanemale põlvkonnale mahukas maja kõiki korruseid läbiv invanõuetele vastav lift, see tagab lihtsa liikumise nii jalgratta, lapsevankri kui ka ratastooliga.

Korteritesse ja üldkasutatavatesse ruumidesse on hoolikalt valitud siseviimistlusmaterjalid, ning igal kodu ostjal on võimalus teha kolme erineva paketi vahel endale sobiv valik ja lahendus. Trepikoja sissepääsud on varustatud kiibiga läbipääsusüsteemi ning uudse videofonosüsteemiga.

Olete oodatud tutvuma unikaalsete avarate apartamentidega Kuu Residentisides!

www.kuu.domus.ee/

ÜLEVÄLJA ELAMURAJOON - looduslähedane elukeskkond! - Seljametsa küla

Ülevälja elamurajooni esimene etapp hõlmab 34 krunti.
Uued tänavad saavad Lõuna, Pilve, Tuule, Päikese ja Koidu nimelisteks.
Uue kodu ehitamisel on meeldivaks kohustuseks istutada krundile vähemalt 3 põlispuud, ikka selleks, et tulevikus oleks elamurajoon veelgi looduslähedasem.

Individuaalelamukruntide suurused jäävad vahemikku 1184 - 2769 m². Ridaelamute krundid on vahemikus 3175 – 5451 m².

HOONESTUSTINGIMUSED
Elamukruntidele võib ehitada ühe kuni 2-korruseline elamu katusekaldega 10-45ja soovi korral ka kõrvalhoone. Hoonete harjajoone suund ei ole määratud. Lubatud suurim ehitusalune pind individuaalelamukrundil koos kõrvalhoonega on 250m² ja hoonete suurim lubatud kõrgus võib olla olemasolevast maapinnast kuni 9,0 m.
Välisviimistluse materjalina on lubatud kasutada puit-, krohv- või kivikatet. Küte tuleb lahendada elamu projekti koosseisus.

PIIRKOND
Lastega peredele on piirkond heaks paigaks, läheduses asub Paikuse lasteaia Seljametsa maja, Paikuse lasteaed Mesimumm, Paikuse kool, Paikuse huvihariduskeskus Pai ning Politsei- ja piirivalvekolledži Paikuse õppeüksus.

Kõik vajaliku (kauplused, raamatukogu, spordikeskus, kool, lasteaed) leiab Paikuse keskusest, ca 2 km kaugusel Ülevälja elamurajoonist. Pärnu kesklinn jääb 10 km kaugusele. Kergliiklusteed Seljametsast on ühenduses Paikuse aleviga ja ka Pärnu linnaga.

Kinnistu hind sisaldab
- liitumispunkt elektrivõrguga (Elektrilevi OÜ),
- liitumispunkt vee- ja kanalisatsioonivõrguga (Pärnu Vesi AS),
- sidekaabel.
Elamurajoonis on kõvakattega sõiduteed ja tänavavalgustus.
Müügihind sisaldab ka käibemaksu.

Kinnistu hind ei sisalda:
- võrkudega liitumistasusid,
-müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõivu.

Ostu korral ei pea olemasoleva kinnisvara pärast muretsema. Selle üürile andmise või müügisoovi korral aitame Teid hea meelega! Samuti pakume Domus Kinnisvaras õiglast ja kõikide pankade poolt aktsepteeritud kinnisvara hindamisteenust.

Võta ühendust ja uuri arendusprojekti kohta lisa!

www.ulevalja.domus.ee/

Pelgulinna Tervisemaja - Ädala 1, Tallinn

Pelgulinna Tervisemaja arendatakse Põhja-Tallinna väljakujunenud meditsiinikeskusesse ning hakkab endas ühendama erinevaid meditsiiniteenuste ja -toodete pakkujaid.

Nii luuakse keskkond, kus tekib sünergia nii erinevate hoones tegutsevate meedikute ja ettevõtete vahel, kui ka mugav keskkond nende klientuurile.

Uue Pelgulinna Tervisemaja potentsiaalses teeninduspiirkonnas, milleks on Põhja-Tallinn, Kristiine, Kesklinn elab täna ca 158 000 elanikku.

Pelgulinna Tervisemaja kerkib vahetult Sõle tn äärde pakkudes nii head nähtavust selles tegutsevatele ettevõtetele ning suurepärast ligipääsu klientidele. Ühistranspordipeatus on vahetult maja ees. Head parkimisvõimalused hoones töötavale personalile on soklikorruse kinnises garaazis ning klientidele hoovis. Avarad parkimisvõimalused on ka ümbritsevates parklates.

Pelgulinna Tervisemaja projekteeritakse ja ehitatakse meditsiiniettevõtete vajadustest lähtudes. Seetõttu pööratakse erilist tähelepanu nii hoone tehnosüsteemidele kui siseviimistluse materjalivalikule.

https://www.tervisemajad.ee/

VON MÜHLE - Lastekodu 35, Tallinn

Von Mühle uued kesklinna korterid on valmis! Osades korterites on hinna sees köögimööbel koos tehnikaga ja/või muu sisustus. Lisaks ka muud eripakkumised!

Moodsa arhitektuuriga kuuekordses hoones on kokku 17 korterit, mis on kahe- kuni viietoalised. Kuuendal korrusel asuvad luksuslikud ja valgusküllased suure terrassiga penthouse’d, millelt avanevad võimsad panoraamvaated kesklinna siluetile ja merepiirile. Naudi linna kõrguste ilu ja avarust otse oma kodu terrassilt!

Valminud korterites leiab erinevaid siseviimistlusi - luksuslikku kalasabaparketti ja imeilusates toonides tammeparketist põrandaid. Mängu on toodud aktsenttoone, samas üldmulje on puhas ja helge ning kutsub oma maitse järgi sisustama.

• Nutimaja – juhi oma kodu äpist.
• Maast laeni avarad aknad ja suured rõdud.
• Päikesepaneelid katusel.
• Parkimine maa-aluses parklas või hoovis.
• Siseõues laste mänguala ja koht mugavaks jalgrataste parkimiseks.

Von Mühle asub Tallinna kesklinnas Lastekodu 35 aadressil. Jalutuskäigu raadiuses Stockmanni kaubamaja, Sikupilli ja Ülemiste keskus. Olgu Su sihiks kontor südalinnas, lapse lasteaed, kool, kino, teater, restoran või lausa Pariis - kodu Von Mühles on ideaalne koht, kust liikvele minna! Lähedal asuvad lennujaam, bussi- ja rongijaam ning ühistranspordipeatused.

www.vonmuhle.domus.ee/

New York vibe - Tartu mnt 60, Tallinn

T60 on moodne ja šiki arhitektuuriga 7-korruseline kortermaja Tallinna kesklinnas. 16 luksuslikku ja detailideni läbi mõeldud 1-4 magamistoaga korterit. 3.-7. korrusel leidub tõelise suurlinnahõnguga residentse, kuhu pääseb newyorgilikult otse liftist.

Enamik kortereid on läbi maja planeeringuga, sauna ja majapidamisruumiga. Kõikidel korteritel on jahutus- ja nutikodusüsteem ning rõdu. Hoovipoolsetel korteritel on suured (kuni 31 m²) rõdud, kuhu mahub õhtustades linnamelu nautima nii pere kui ka külalised. Sisehoovis on majaelanike kasutada mõnus chill out istumisala ja välijõusaal. Kõrgemate korruste korterite akendest ja rõdudelt avanevad imelised vaated ümbritsevale linnale ja merele.

Hoone all -1 ja -2 korrusel on lahendatud autode parkimine ja korterite panipaigad. Parkimiskohad on elektriautolaadimise valmidusega.

T60 maja esimesele ja teisele korrusele on planeeritud viis äripinda suuruses
74,9 – 108,9 m², mis nii oma asukoha kui ka iseloomu tõttu sobivad ideaalselt kaubanduspinnaks, bürooks, ateljeeks või mõneks muuks äritegevuseks. Ühte esimese korruse kaubanduspinda ja teise korruse büroopinda on võimalik omavahel ühendada ka liftiga.

T60 asub Tallinna kesklinnas aadressil Tartu mnt 60. Hinnates kesklinna elu ja mugavusi oled arvestanud, et hommikuti ei ärata Sind looduse hääled ja merekohin – siin tajud Sa hoopis eheda linnasüdame võnkeid ja võlu! Ukseläve ümbruses on restoranid, kaubanduskeskused, meelelahutus, kultuurisündmused, riigi- ja erakoolid, lasteaiad, mängu- ja spordiväljakud, fitnessklubid ning palju muud põnevat. Ühistransport ja rattateed annavad hea tõuke ja võimaluse auto mõneks päevaks üldse garaaži jätta. Kõik on kompaktselt lähedal!

www.t60.domus.ee

Kivimurru 14 - Kivimurru tn 14, Tallinn

Kivimurru 14 ilus uus kortermaja kesklinna kaisus!

Sikupilli piirkond on oma Kivimurru tänavaga nagu väike puust linn Kadrioru ja kesklinna vahel. Uhkusega esitleme sellesse miljöösse lisanduvat modernset ja pilkupüüdva arhitektuuriga väikest kortermaja! Arhitekt Ralf Tamm on selle 10 korteri ja kahe äripinnaga maja välisilme ja ruumilahenduste loomisel arvestanud nii piirkonna eripära kui ka mugavusega.
Loomulikult oleme paigaldanud majale päikesepaneelid, mis tagavad ka A/energiaklassi ja madalamad energiakulud.
Kui oled autoomanik, siis saad parkida kinnises sisehoovis. Sealsamas saavad lapsed turvaliselt mänguväljakul toimetada. Sisehoovis on ka jalgrattaparkla, õhtuks saad oma kaherattalise maja soklikorrusel asuvasse rattaruumi või panipaika garažeerida. Värske ja puhta õhu tagab korteripõhine soojustagasiga ventilatsioon. Toasooja saab linna tsentraalküttest, mis on seni ka kõige soodsam kütteliik uutes kortermajades.
Sa ei pea ilmtingimata autoga poodi või kesklinna minema, jaluta Sikupilli keskusesse 5 min, Ülemiste keskuseni 10 min, Ülemiste Cityini 15 min. Hüppa trammi või bussi peale, paar peatust ja oledki vanalinnas. Kadrioru või Pae parki jalutab 15 min.
Siinsamas on nii eesti- kui vene õppekeelega koolid: näiteks Kadrioru Saksa Gümnaasium ja Tallinna Pae Gümnaasium. Läheduses asub ka mitmeid lasteaedu - Tallinna Sikupilli Lasteaed, Kivimurru Lasteaed ja Pallasti Lasteaed.
Kivimurru 14 kortermaja on sissekolimiseks valmis!

Uudista lisa http://www.kivimurru14.domus.ee

www.kivimurru14.domus.ee/

Tallinna Äripark - Laanemetsa tee, Soodevahe küla

Tallinna Äripark

Tallinna Äripark on logistika- ja kaubanduspark strateegiliselt parimas asukohas, Tallinna linna piiril, Lasnamäe ning Rae valla ühenduskohas. Tallinna Äripargi katuse alla sobivad väikesed ja keskmised tootmis-, logistika-, müügi- ja teenindusettevõtted, kelle pinnakasutus jääb vahemikku 350 kuni 1500 m². Kõigil üürnikel on võimalik muuta äripind oma vajadustele ja soovidele vastavaks, arvestades just enda ärivaldkonna eripärasid. Suurema territooriumi vajadusega üürnike jaoks on võimalik liita ka kõrvuti asuvaid kinnistuid.

Kommunikatsioonid ning teed on valminud, algab hoonete ehitus.

Miks eelistada Tallinna Äriparki?

- Kaasaegsed lahendused
- Logistiliselt parim asukoht
- Lihtne ligipääsetavus
- Päikeseenergia
- Mugav parkimine
- Tööjõud ümbruses
- Ühistransport lähedal
- Igapäevased teenused
- Usaldusväärne arendaja

Strateegiliselt hea asukoht
Tallinna Äripark asub Tallinna Lennujaama lennuradade idapoolse osa ning COOP Eesti Keskühistu logistikakeskuse vahel Suur-Sõjamäe tänava ääres, mis on kõige kiiremini kasvav äripiirkond Tallinnas. Lisades sinna juurde veel ümbruskaudsed piirkonnad (Tallinna kesklinn, Lasnamägi, Peetri, Rae, Maardu jt) jääb loodav keskus ligikaudu 200 000 inimese teenindusalasse.

Tallinna Äripark asub strateegiliselt väga heas asukohas ning on atraktiivne nii tulevastele ladustajatele, tööstustele kui ka kauplejatele ning kõigi nende klientidele. Äripiirkonnast vaevalt mõne minuti kaugusel on Ülemiste keskus oma ärihoonete ning kaubandusega pluss tulevikus järjest suuremat mõju omandava Rail Balticu esindusjaamaga.

Piirkonda on mugav pääseda nii auto (15 minutit Tallinna kesklinnast) kui ka ühistranspordiga. Ligipääs Tallinna ringteele ja lennujaama ning loodava raudtee lähedus muudavad ühenduse operatiivseks kõigi transpordivahenditega.

Planeeritud äripinnad

Planeeritud on 10 eraldi kinnistut ja pindala kokku 66 000 m² pluss teedekinnistud. Ehitiste aluseks pinnaks on planeeritud kuni 39 000 m². Hoonete kõrgused jäävad vahemiku 7-16 meetrit (2- kuni 3-korruselistena), mis lahendab ka kõige nõudlikumate üürnike vajadused.
Suurema territooriumi vajadusega üürnike jaoks on võimalik liita ka kõrvuti asuvaid kinnistuid.

RUUMIDE TEHNILISED ANDMED:

Lihvitud betoonpõranda kandevõime laos: 5 tonni/m²
Laoruumi kõrgus fermi alla 7,5m
I korruse büroopinna kõrgus 3,7 m
II kõrgus 3 m

Tõstuksed maja taga (käsiuksega):

Suurem uks: 5100mm laius * 4800mm kõrgus
Väiksem uks: 3200mm laius * 3000mm kõrgus
Ruumi sisemõõdud:12 meetrit boksi laius ja 23m sügavus
Hoone kütteliik: gaasiküttel, õhk-kalorifeerid lagedes

www.tallinnaaripark.ee/

TAGALA 7 JA 9 KORTERMAJADE EELMÜÜK ON ALANUD! A-ENERGIAKLASS! - Tagala tn 7, Tallinn

Müügile on tulnud uued A-energiaklassi kortermajad Natura park elurajoonis. Oleme alustanud neljanda etapi majade kodude müügiga mis valmivad 2025 aasta kevadel. Looduskaunis rohelises linnapargis on eelnevalt valminud mitmed sama, ennast tõestanud, arendaja kortermajad ja sealne piirkond on jõudsasti arenenud ja teeb seda ka tulevikus.
Valikus on oma elu alustavale noorele, juba elu õide puhkenud eale kui ka peredele sobivaid ideaalse planeeringuga kodusid!

Korteri ostja saab kaasa kvaliteetse köögimööbli koos tehnikaga.

Üldinfo
Energiakasutusklass: A
Korruseid: 5 (1 korrus maa all ja kuni 4 korrust maa peal)
Kortereid: 88
Tubade arv korterites: 1-4
Korterite pindala: 32-79,9 m2
Lift: olemas
Küttesüsteem: gaasiküte
Küte: korterites on vesipõrandaküte
Viimistlus: valik kahe siseviimistluspaketi vahel (SAND ja GRANITE)
Rõdu/terrass: enamus korteritel on olemas
Rattahoidla: korteriomanike kasutuses on rattamaja
Parkimine: hoone all 0 korrusel ja kinnistul
Lisad: Elektriautolaadija paigaldamise võimalus, laste mänguala hoovis
Maja valmis: kevad 2025

Lisainfot vabade korterite kohta uuri meie maakleritelt või leia arenduse kohta lisamaterjale meie kodulehelt: http://www.naturapark.ee

Koduloo paarismajad - Uueliiva tee 19, Liivamäe küla

Liivamäe külas, kohe Loo külje all, on valmimas 4 ühesugust läbimõeldud planeeringuga paarismaja. Esimene neist on juba valmis ja teine valmib 2024 suvel.
Arendaja on end aastatepikkuse kogemusega tõestanud ja hinnatud partner ka ostuhuvilise pankadele.
Loodavad paarismajad on analoogsed ja hoiavad arenduses ühesugust joont.
Majad on kinnistutele planeeritud nii, et majatagused terrrassid mis jäävad päikese ja sealse metsa poole tagavad piisava privaatsuse. Loo keskus ja keskkool on ca 2 km. Seal on olemas korralik ühistranspordi ühendus Tallinna kesklinnaga ning kohapeal on olemas kõik eluks vajalik nagu kauplused, söögikohad, lasteaed jms. Tallinna kesklinna jõuab autoga ca 20 minutiga.
Läheduses on olemas kergliiklusteed ja mitmed võimalused tervislike eluviiside harrastamiseks.
Tegemist on uuselamurajooniga kus ka teised elanikud on tulnud viimase paari aasta jooksul ning enamuses neist on lastega pered.

Janis Rimitsans
+3725111222
janis.rimitsans@domus.ee

www.koduloo.domus.ee/

Tedre 30 ja 32 - Tedre tn 30, Kose alevik

Kose kõrgelthinnatud ja ühesuguse arhitektuurse joonega uusarenduspiirkonda, metsa veerele, ehitatakse 2024. a suveks kaks sarnast maja. Peaaegu kogu asum on välja arenendatud ning hoonestus on loonud ühtse ja koduse elukeskkonna kus sarnased naabermajad loovad ühtse terviku. Asumisisesed teed on asfalteeritud ja Kose keskus koos kooli, lasteaia, söögikohtade jms on jalutuskäigu kaugusel. Lisaväärtust annab läheduses voolav Pirita jõgi.

Kiire ühenduse Tallinnaga tagab neljarealine kiirtee.

Maja asetseb kinnistul nii, et tagahoov ja terrass jäävad päevapäikese poole. Planeeringud on mõlemal ehitataval majal sarnased kuid mitte päris samad. Palun vaadake planeeringut piltide juures olevatelt plaanidelt.
Kuulutuses märgitud pind 169,6 rm on hoone suletud netopind. Köetavat pinda on meil 157,6 rm. Lisaväärtust annab autovarjualune mis ei ole loetud siin nimetatud pinna sisse.

Puitkonstruktsioonidega maja ehitatakse plaatvundamendile, optimaalsed kasutuskulud tagavad soojustagastusega sundventilatsioon ja MAAKÜTE.

Maja müügihinnas on ka köök koos tehnikaga. Selle osas saab ostuhuvilne veel paljuski kaasa rääkida.
Samuti ei ole meil siseviimistlus tänase päeva seisuga veel 100% lukus ja ka siin saame huvilisega väga palju nõu pidada ja võimalikult palju ostjale vastu tulla.

Janis Rimitsans
+3725111222
janis.rimitsans@domus.ee

Väärikad kodud ja äripinnad Tallinna kesklinnas! - Tartu mnt 64, Tallinn

Tartu mnt 64 arenduse uksed on nüüd lõpuks huvilistele avatud! Ootame Sind EKSKLUSIIVSELE TUTVUMISTEISIPÄEVALE 12. märtsil kell 12.00-14.00!

Tartu mnt 64 hoone välisilme on juba renoveeritud ja käimas sisetööd. Tutvumispäeval avaneb Sul suurepärane võimalus oma unistuste kodu loomises kaasa rääkida. Loome koos Sinu kodu, mis on Sinu nägu!

Kingituseks 10 000 € kodu sisustamiseks!*
*Kõik tutvumisteisipäeval osalejad, kes sõlmivad võlaõigusliku lepingu hiljemalt 30.04.2024, saavad 10 000 € väärtuses sisustuskrediiti enda valitud kauplusest/tootjalt.

Tartu mnt 64 arenduses on müügil kokku 12 korterit, kaks lofti hoovis asuvas paarismajas ja neli äripinda, millest üks eriliselt silmapaistva asukohaga klaasist äristuudio Odra tänava ääres.

Ajaloolise Tartu mnt 64 hoone on projekteerinud tunnustatud ja omal ajal väga trendikas arhitekt Otto Schott, kelle juhtimisel ehitati Tallinnas 20. sajandi alguses selle hetke kõige nooblemaid juugend-, hilishistoritsismi ja heimatstiilis hooneid. Selliste kivimajade korterid on tänaseks muutunud kinnisvaraturul tõeliseks defitsiidiks. Tartu mnt 64 hoone ümberehitus kaasaegsete mugavustega elu- ja ärihooneks on sündinud koostöös arhitektuuribürooga Guru Projekt.

Tartu mnt 64 hoone välisilme on juba renoveeritud ja käimas sisetööd. Korterid ja äripinnad sissekolimiseks valmis 2024. aasta sügisel!

​Tartu mnt 64 väärika ajalooga arenduses on peidus rohkem, kui esmapilgul paistab:
🌟Peamajas on müügil ajaloolise hõnguga, kõrgete lagedega avarad korterid ja ka äripinnad.
🌟Hoone sisehoovi kavandatakse roheline ja privaatne õueala 🌿
🌟Peamaja taha sisehoovi ehitatakse veel omakorda isikliku aiaga unikaalne paarismaja, kus müügil kaks mitmetasapinnalist lofti.

Vaata lähemalt👇
https://www.tartumnt64.ee/

www.t64.eu/

KURKSE KALDAALA - Kurkse küla


Kurkse külas Pakri lahe ääres asub üks privaatne, maaliline ja looduslik piirkond. Meri kutsub ja nüüd on võimalik siia luua endale päris oma kodu või armas maakodu.

Kokku on Kurkse Kaldaala arenduses müügil 12 merepiiriga elamumaa kinnistut. Kõikidel oma kaldaala, kust avanevad kaunid vaated avamerele ja Pakri poolsaarele. Sinine horisont, lainete kohin, Eesti puhtaim õhk ja igaõhtused päikeseloojangud õpetavad kogema rikkust, mida loodusel kinkida on.

Kinnistud on pikliku kujuga ja lühemad küljed piirnevad ühelt poolt teega ja teisest servast merega. Elamukruntide pindalad on vahemikus 1,1-1,8 ha.

Ehitusõigused:
- suurim hoonete arv - 4 (1 pereelamu ja 3 abihoonet)
- elamu võib olla väikese kaldega kaldkatus(te)ga või lamekatusega
- suurim hoonete kõrgus - elamul 8 m, abihoonel 4 m maapinnast katuseharjani (lamekatusega elamu võib olla kõrgusega kuni 6,5 m)
- suurim korruste arv - 2 maapealset
- hoonete suurim ehitusalune pind - 300 m²

Pealinna piirini on Kurksest ca 50 kilomeetrit ja näiteks Keila jääb 25 minuti autosõidu kaugusele. Maa on kindel investeering, mis ei hävine, selle väärtus ajas kasvab.

Lisainfo küsimiseks võtke ühendust:
viljo.pettinen@domus.ee
+3725110939

www.kurkse.domus.ee

Päevalille 17 - kaasaegsed kodud Haaberstis! - Päevalille tn 17, Tallinn

KORTERMAJA
Kaasaegne korterelamu rõõmustab Sind erinevates toonides fassaadiga, mille betoonpindu tasakaalustavad toonitud klaasidega rõdud. Sihvakast 14-korruselisest tornmajast avanevad vaated nii Harku järvele kui ka Kopli lahele.
Hoone mahutab ühtekokku 70 kodu, mille seast leidub igas suuruses kortereid alates 30m² 1-toalisest korterist kuni 79,7m² perekorterini välja.
Hoones on kaks lifti.

PIIRKOND
Haabersti linnaosas, Väike-Õismäel on olemas kõik eluks vajalik - koolid ja lasteaiad on jalutuskäigu kaugusel, nagu ka lai valik huvialaringe ja spordiklubisid, toidupoode, ostukeskuseid ja restorane. Külastama ootavad tervisekeskus, lemmikloomakliinik ja isegi spaa. Piirkonna terviserajad sobivad nii jooksu-, ratta- või suusatrenniks ning siinsed metsad, rannad, Loomaaed ja Vabaõhumuuseum pakuvad elamusi ja silmailu igal aastaajal.

Muinsuskaitsealune arhitektuuripärl saab uue elu! - Mardi tn 3, Tallinn

Peidetud pärl südalinna süles

Autentne ja suursugune kõrgete lagede, suurte akende ja ainulaadsete arhitektuuriliste detailidega elamu on justkui üks Kadrioru piirkonna vaatamisväärsustest. Ometi asub see vaid paari sammu kaugusel Stockmanni keskusest. Nii on argielu selles erilises hoones veelgi mugavam, kuigi võid oma vaikses tagahoovi pergolas istudes unustada, et viibid linna südames.

Oma aja maamärk

Tõsisemad arhitektuurihuvilised teavad Mardi 3 maja kui selle arhitekt Johann Nicolai Thamme väärtuslikku loomingut. Ehitismälestisena tunnustatud elamu on oluline näide neorenessansist Tallinna puitarhitektuuris. Taastame kauni muinsuskaitsealuse puitvilla ajastutruult ja detailitäpselt – välisest voodrilaudisest kalasabaparketi, lambriide, laekarniiside ja lubikrohviga seinteni.

Parkimine ja panipaigad

Kinnistul on suur hoov privaatse rohealaga, 10 parkimiskohta kinnistul ja eraldi kõrvalhoone panipaikadega. Korterile on võimalik lisaks osta parkimiskoht hoovis ja panipaik, vaata lisainfot ja tee oma valik kodulehel!

Tule tutvuma!

Broneeri külastus juba praegu - kohtume just nimelt majas kohapeal, sest seda erilist atmosfääri on piltidega raske edasi anda. Saad kohe aru, kas 3 meetri kõrgused laed ja esinduslikud kõrged puitaknad on midagi, mis sobivad Sinu uude koju!

KODULEHT: https://thammevilla.domus.ee/

www.thammevilla.domus.ee/

Sinimäe Kodud - Sinimäe 1, Tallinn

Maja valmis! Võtmed kohe kätte!

Head hinnad!

Värskelt on valminud Tallinnas Lasnamäe linnaosas Sinimäe tänaval uus kaasaegne ja energiatõhus kümnekorruseline korterelamu – Sinimäe Kodud. Hoonesse on 48 ühe- kuni viietoalist korterit suurusega 37,5 – 107 m², millel kõigil ka rõdu.

Ülemiste korruste korterid on põneva lahendusega läbi kahe korruse, kus alumisel korrusel asub avatud köögiga elutuba ja teisel korrusel magamistoad.

Maja katusel olevad päikespaneelid tagavad soodsamad üldkulud. Soojustagastusega sundvenilatsioon annab väiksemad küttearved

Osadesse korteritesse on paigaldatud ka köögimööbel.

​Iga korteri juurde kuulub panipaik maja esimesel korrusel ja hinnas sisaldub ka parkimiskoht, ülemiste korruste korteritel kaks parkimiskohta, sh üks neist hoone esimesel korrusel varju all.

www.sinimaekodud.domus.ee/

Kirikjaani Kodud - Kirikjaani tee 1, Harkujärve küla

Kirikjaani Kodud on modernsed ja kvaliteetsed A energiaklassiga ridaelamutüüpi elamud Tallinna linnapiiril, populaarses Harkujärve külas.Esimeses etapis on müügis Kirikjaani tee 1 kinnistul asuv ridamaja, milles leiab uue kodu neli peret.

Ridaelamubokside suurused jäävad vahemikku 150-158 m2 ja vastavad ka kõige nõudlikumale maitsele.

​KIRIKJAANI KODUDE PROJEKTI EELISED:

- A-energiaklass - katusel päikesepaneelid;
- Naabritega ühised seinad puuduvad, iga boksi vahele jääb suur panipaik;
- Igal boksil oma, suur aiaga piiratud hooviala;
- Kõrgelt hinnatud asukoht;
- Väga energiasäästlik maja;
- Kehtiv ehitusgarantii;
- Maja keskmes asuvad valguskaevud;
- Suured panipaigad, walk-in garderoobid;
- Olemas nii saun, rõdu kui terrass;

VÄLIS- JA SISEVIIMISTLUS:

- Maja on ehitatud täidetud betooniga õõnesplokkidest;
- Kivimaja on viimistletud puitlaudisega ja keraamilise tellisega;
- Põrandatel on liimitav, 15 mm laudisparkett;
- Alumiinium-puit aknad ja spoonitud siseuksed täiendava heliisolatsiooniga;
- Välisukse lukud sõrmejäljelugejaga;
- Neljal ridamaja boksist kolmel jäävad maja keskele valguskaevud;

TEHNILINE INFO

Küte – õhk-vesisoojuspump. Majaosa mõlemal korrusel on kasutusel vesipõrandaküte, mille temperatuuri on võimalik reguleerida kõikidest tubadest eraldi. Hoonesse rajatakse põrandaküttesüsteem temperatuurigraafikuga 40-35C.
Ventilatsioon - soojustagastusega sundventilatsioon. Selleks on igas majaosas individuaalne soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbesüsteem. Iga ridaelamuboksi teenindamiseks on ette nähtud oma seinapealne rootorsoojustagastiga ventilatsiooniseade. Ventilatsiooniseadmete küte toimub elektrikalorifeeridega.
Laed - õõnespaneelid.
Välisseinad - täidetud betooniga õõnesplokk.
Trepid - betoonist trepimarss madega.

PARKIMISKOHAD

Igale ridaelamu boksile on ette nähtud 3 parkimiskohta arvestusega, et parkimiskoha mõõt on tinglikult 2,7 x 5,0 meetrit ja parkimiskoha taha jääb vähemalt 7 meetri laiune manööverdusala

ASUKOHT

Kaunis loodus, turvaline elukeskkond ja pidevalt arenev infrastruktuur on muutnud Harkujärve piirkonna populaarseks elu- ja puhkekohaks. Siin on suurepärased teed, hea ja rahulik elada nii väikesel, kui suurel.

Hea bussiühendus Tallinnaga, kesklinna on autoga 10 minutit. Harku järv asub 600 m kaugusel.

www.kirikjaanikodud.domus.ee/

Pelgulinna Tervisemaja - Ädala 1, Tallinn

Pelgulinna Tervisemaja arendatakse Põhja-Tallinna väljakujunenud meditsiinikeskusesse ning hakkab endas ühendama erinevaid meditsiiniteenuste ja -toodete pakkujaid.

Nii luuakse keskkond, kus tekib sünergia nii erinevate hoones tegutsevate meedikute ja ettevõtete vahel, kui ka mugav keskkond nende klientuurile.

Uue Pelgulinna Tervisemaja potentsiaalses teeninduspiirkonnas, milleks on Põhja-Tallinn, Kristiine, Kesklinn elab täna ca 158 000 elanikku.

Pelgulinna Tervisemaja kerkib vahetult Sõle tn äärde pakkudes nii head nähtavust selles tegutsevatele ettevõtetele ning suurepärast ligipääsu klientidele. Ühistranspordipeatus on vahetult maja ees. Head parkimisvõimalused hoones töötavale personalile on soklikorruse kinnises garaazis ning klientidele hoovis. Avarad parkimisvõimalused on ka ümbritsevates parklates.

Pelgulinna Tervisemaja projekteeritakse ja ehitatakse meditsiiniettevõtete vajadustest lähtudes. Seetõttu pööratakse erilist tähelepanu nii hoone tehnosüsteemidele kui siseviimistluse materjalivalikule.

https://www.tervisemajad.ee/

Uute kodude müük Karlovas on alanud! - Kalevi tn 97a, Tartu linn

Ole esimeste seas, kes saavad valida suurte perekorterite seast endale uue armsa kodu! Korterite eelmüük on alanud ja projektiga on võimalik juba tutvuda.
Kuunurga Kodud uusarendus koosneb kahest korterelamust, millest suuremas, 3.korruselises hoones on neli 3-5toalist korterit (76-107 m2) ning eraldi asuvas elamus üks 7toaline korter, mis laiub lausa kolmel korrusel ning on üldpinnaga üle 170 m2.

Igal kodul on oma unikaalne lugu- eriline, soe, mälestusterohke ning oma peremehe nägu. Kuunurga Kodude uued korterid, mis on inspireeritud Karlovale omasest arhitektuurist, sealjuures lahendusterohkete ideede kaasabil läbinud kõige tidedama sõela, et luua just Sinu perele parima ruumilahendusega, kodutundest pakatav kodu.
Sinu otsustada jäävad kõik olulised valikud, ka õhtupäikese poolse toa seinte toon, mis kuldsel tunnil eriliselt mahedalt või hoopiski jugelt ja kirkalt sind koju jõudes tervitab. Samuti pesemisruumide viimistluses on meie soov pakkuda Sulle parimat "rätsepatööd", et sisekujunduse iga detail kõlaks kokku pere eelistuste ja ootustega. Meie meeskonnale, kelle hulka kuulub ka kogenud sisekujundaja, ei ole ükski väljakutse ületamatu. Kuunurga Kodudes on iga kodu lugu meile oluline ja unikaalne.

KALEVI 97a
Hoone on 3-korruseline, mille esimesel ja soklikorrusel asub 2 korterit (3 ja 4toaline), teisel korrusel 5-toaline ning kolmandal korrusel 3toaline perekorter.
1. korruse kahel korteril on avar päikseküllane terass, osadel korteritel ka saun.


KUU 33
3-kordses majas, mis on olemuslikult eramus asuv korteriomand, on 7 tuba, mis laiuvad läbi kolme korruse (soklikorrus, esimene ja teine korrus). Maja juurde kuulub isiklik terassiga hooviala ja parkimiskoht.Kuunurga Kodud kortereid iseloomustab:

- läbimõeldud ruumiplaneering
- kõrge ehituskvaliteet
- professionaalse sisekujundaja maitsekad ja kvaliteetsed siseviimistlusvalikud ning konsulttasioon
- igal korteril panipaik
- jalgrataste hoiukohad kinnistul
- igale kinnistul asuvale parkimiskohale on projekteeritud elektriautode laadimistaristu
- tsentraalne keskküte
- soojustagastusega ventilatsioon
- jahutus


KALEVI 97a-3 PLANEERING

Korteri koosseisu kuulub:

esik: 6,3 m²
WC/duširuum: 2,7 m²
WC/ duširuum / leiliruum: 7,4 m²
Köök-elutuba: 30,7 m²
Magamistuba: 16,9 m²
Magamsituba: 14,6 m²
Magamsituba: 13,3 m²
Magamsituba: 13,1 m²
Esik: 6,3 m²


SISEVIIMISTLUS:
Siseviimistluspaketis ja isiklikes valikutes on varajasele broneerijal võimalus kaasa rääkida ja kujundada sisekujundaja kaasabil enda unistuste kodu.
Põrandakatteks on puitparkett.
Pesuruumide ja tualettruumide seinad ja põrandad plaaditud, paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika.
Saun viimistletakse puiduga, paigaldatud keris.

EHITUSLIK INFO:
Hoone kandvad konstruktsioonid on puidust, puidust vahelagedega, välisviimistluseks on puitlaudis, katusekatematerjal plekk.
Aknad on puitraamil, 3-kordse klaaspaketiga.
Korteri mittekandvad siseseinad on metallkarkassil, mõlemalt poolt kaetud 2-kordse kipsplaadiga, vahel mineraalvill.

KÜTE / JAHUTUS / VENTILATSIOON
Soojavarustus lahendatakse kaugkütte baasil. Korterites põrandaküte (soojuskandjaks vesi). Igas ruumis küte eraldi reguleeritav.
Korteril on autonoomne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ja isiklik jahutusseade. Korterisse on toodud optiline andmesidekaabel.

ABIPINNAD:
Pakkumises oleva korteri hinna sisse kuulub 1 soklikorrusel asuv panipaik ja 1 parkimiskoht hoovis.


Kuunurga kodude kohta täpsema info saamiseks võta minuga ühendust!

RAADIRAJA ELAMURAJOON- KOHT KUS KOHTUVAD LOODUS, KAASAEGSED KODUD NING SINA! - Raadiraja, Raadi alev

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi lähedusse on kerkimas uus kaheksa kortermajaga elamukvartal – Raadiraja Kodud. Raadiraja Kodud on Tartu kesklinna saginast mõnusas kauguses, kus Sinu head mõtted ei konkureeri tänavamüraga. Samas piisavalt lähedal, et linnaelus kaasa lüüa.

Esimene kortermaja aadressil Raadiraja tn 10 Tartu vallas, Raadi alevis valmib 2025. aasta kevade lõpus. Kaasaegses moodsa ja arhitektuuriga 4-korruselises kortermajas saab olema kokku 29 kahe- kuni kolmetoalist kodu. Korterite suurused on vahemikus 37,1 m2- 51,4m2.

Raadiraja kodusid saab iseloomustada järgnevalt:
• Esimese korruse korteritel isiklikud välialad või terrassid (12,1m2-29,5m2) , teistel korteritel rõdud (7,9m2-11,6m2)
• Kõiki rõdusid on võimalik klaasida
• Esimesel korrusel eriti kõrged laed
• Majale annavad ilmet vahvad murukatused
• Autovabad koduõued, laste mänguväljakud
• Väliruumi puhkealad
• Kõrghaljastus, murualad jms
• Trepivaba ligipääs kõikidesse korteritesse
• Lift
• Vastupidav raudbetoon
• A energiaklass, päikesepaneelid, keskküte
• Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem
• Panipaigad, jalgrattahoidla, parkimiskohad


Raadiraja kortermajade elamuala seob keskne avalik ruum, mis võimaldab ligipääsu majadeni, ent kuhu on paigutatud ka nn tegevusalad ja haljastus. Vihmase ilmaga saab istuda varjualuse all. Mänguplatsid moodustavad suure liivakasti, kuhu on pikitud erinevaid atraktsioone - kõige efektsemaks ja pilkupüüdvamaks atraktsiooniks saab olema lennuk. Lisaks on laste lõbuks kiik, karussell, ronila jpm. Lisaboonuseks saavad olema kogukonna pakiautomaadid (https://picapac.com/), mis loob unikaalsed võimalused võtta vastu ja saata pakke mugavalt enda
kodu lähedalt. Maksimaalses mahus säilitatakse olemasolevat haljastust ning lisaks kavandatakse kõrghaljastust, põõsaid, kõrrelisi, niidumuru- ja murualasid.

Raadiraja kortermajad on paigutatud kahe haljasala vahele. Läheduses asub Raadi looduskaitseala. Loetud sammude kaugusel on Tartu linna piir ja vahetusläheduses asub Tartu Roosi discgolfipark. Bussipeatused Raadiraja ja Eesti Rahva Muuseum, mida teenindab linnaliin nr 7 (Tõrvandi-Raeplats-Kõrveküla ja vastupidi), on jalutuskäigu kaugusel.

Varsti valmib Muuseumi tee pikendus, mis loob uued ja paremad ühendusvõimalused Annelinnaga. Raadile, Kõrveküla-Tartu mnt äärde, tuleb supermarket, kuhu on planeeritud ka spordiklubi, apteek, loomapood. Tartu vald kavandab Keskuse teele Raadi hariduskeskust, kuhu on plaanis rajada 14-rühmaline lasteaed ja 6 paralleelklassiga põhikool.

Raadiraja uut elamukvartalit arendab Tartu üks usaldusväärsemaid arendajaid - Avaare Kinnisvara OÜ. Ehitajaks on pikaajalise kogemusega Ehitustrust AS. Avaare Kinnisvara varasemad tuntud ja väärikate tiitlitega pärjatud arendused on näiteks Linnupargi Parklinnak, Raatuse 68, Kolm Venda aadressil Pikk43/45/47 ja Lubja korterelamu. Kõik eelnevalt valminud arendusprojektid on saanud Tartu aasta parima ehitise tiitli.

Ootame Sind Raadiaja kvartali uusarendusega põhjalikumalt tutvuma Domus Kinnisvara Tartu kontorisse (Riia 4,sissepääs Kalevi tn poolsest uksest). Võta ühendust müügiesindajatega ja lepi kokku endale sobiv kohtumise aeg.

Huvi saab registreerida ka alloleval lingil: https://raadiraja.ee/

Annuse Elamurajoon - Kõrveküla alevik

Kodu on meile läbi aastasadade olnud püha paik nagu hiiemets või taeva poole kõrguv kirik. Kuigi maailm muutub iga päevaga modernsemaks, on säilinud õige kodukoha otsimise traditsioonid – vaadeldakse potentsiaalse kodupaiga hüvesid, käiakse tunnetamas ning palvetatakse õige leidmisel, et keegi teine eest ära ei napsaks. Eestlane teab, et kodu ei ole ainult numbrid, vaid eelkõige südamesoov ja -tahe. Tõeliselt õnnelik saab olla südamega valitud kodus.

Kõrvekülas on olemas kõik eluks vajalik – kauplus, kool, lasteaed, vallamaja, postkontor, pakiautomaat, spordihoone, ujumiskohad jms. Piirkond on hinnatud ka mugava ühenduse tõttu Tartu linnaga ja on hea valik neile, kes eelistavad rohelist elukeskkonda, kuid käivad siiski Tartus tööl või kultuurielamusi nautimas.

Annuse Elamurajooni arendades on eesmärk luua hubane elamurajoon, milles on kokku 66 krunti. Piirkonda on planeeritud valdavalt 1-2 korruselised viilkatusega elamud, ridaelamud ja üks ärifunktsiooniga ehitis kohalike elanike teenindamiseks. Kõikidele kinnistutele rajatakse ligipääs, jalgteed ning paigaldatakse tänavavalgustus. Murisoo peakraavi äärde on kavandatud jalgrada, mis ühendatakse juba varem planeeritud jalgraja ning sildadega, et tekiks võimalus mugavalt jalutada ja tervisesporti teha.

Alale tekitatakse skväärid ehk kohad, kuhu planeeritakse rajada dekoratiivsemat haljastust või paigaldada mõni skulptuur.


Pildid on illustratiivsed.

www.annuse.domus.ee/

Oaaas Kodud – harmoonia looduse ja linna vahel! - Oa tn 35a, Tartu linn

Suurima heameelega teavitame uute kortermajade ehitamisest Tartu kõige soovitumas linnaosas – Supilinnas! 2025. aastal valmib Supilinnas aadressil Oa 35a 2 uut A energiaklassiga kortermaja.

Kinnistule ehitatakse kaks kortermaja – Oa 35a ja Oa 35b.
Oa 35a 3-korruselises kortermajas saab olema kokku 11 korterit:
viis 2-toalist korterit suurusvahemikus 33 m2 – 62 m2
viis 3-toalist korterit suurusvahemikus 56 m2 – 65 m2
üks 4-toaline korter suurusega 94 m2

Oa 35b 2-korruselisse hoovimajja ehitatakse kokku 6 korterit:
kaks 2-toalist korterit suurusega 45,2 m2
kaks 3-toalist korterit suurusega 44,9 m2
üks 4-toaline korter suurusega 90,2 m2
üks 5-toaline korter suurusega 87,6 m2

Suure maja hoovipoolsetel korteritel olemas terrass või rõdu! Kaks suuremat 4-toalist korterit on saunaga ning 5-toalisel korteril on võimalus ühe toa asemele ehitada saun. Hoovimaja suured perekorterid saavad maja tagaküljele ka isiklikud hoovialad.

VENTILATSIOON JA KÜTE
Mõnusa sisekliima eluruumides tagab soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Kütteks on kaugküte, korterites on vesi-põrandaküte. Energiatõhususe tagavad katusel olevad päikesepaneelid. Lisaks rajatakse korteritesse jahutuse valmidus.

PARKIMINE JA PANIPAIGAD
Panipaigad on planeeritud eraldi kolme ehitisena kinnistule.
Parkimine on lahendatud krundisiseselt. 20 parkimiskohta paiknevad kinnistu idapoolsel küljel. Rattaparkla on paigutatud turvaliselt kahe maja vahelisele üldalale.

KINNISTU
Asfaltkattega juurdepääsutee kinnistule on kavandatud otse Oa tänaval. Krundisisesed parkimisalad on ehitatud murukivist ning kõnniteed kaetud betoonkivisillutisega.
Kinnistu lääneküljele on planeeritud laste mänguväljak, ümber majade roheline haljasala.

ASUKOHT
Supilinn on kordumatu linnaosa, mis pakub elanikele mitmekesist ja inspireerivat elukeskkonda. Selle piirkonna võlu seisneb ajaloolistes puitmajades mis harmoneeruvad uute majadega, luues koos hubase atmosfääri elamiseks ja annavad tunnistust linna rikkalikust pärandist. Elades Supilinnas, saate nautida intiimset kogukonnatunnet, kus naabrid tunnevad ja toetavad üksteist.

Läheduses asuvad mitmed spordi ja vabaaja rajatised, Supilinna promenaad, toidukaplused, rand, Lodjakoda ning koolid, lasteaiad.

Ostes endale uue kodu Oaaas Kodud arendusse saate osa mitmest boonusest:
• A energiaklass, see tähendab soodsamaid ülalpidamiskulusid ja ka soodsamatel tingimustel kodulaenu
• Paremad laenulepingutingimused Domus Kinnisvara partnerpankadelt
• Mitmete koostööpartnerite pakkumised sisutusele
• Hindamisteenus nii ostetavale kui ka olemasolevale varale eelisjäriekorras
• Aitame realiseerida sinu unistuse, müües vajadusel ära ka sinu praeguse eluaseme

Lisainfot Oaaas Kodude kohta küsi müügiesindajalt telefoni või meili teel. Huvi saab registreerida ka http://www.oaaaskodud.ee

Parima ülevaate projektist saab Tartu Domus Kinnisvara kontoris aadressil Riia 4. Võta ühendust müügiesindajaga ja registreeri endale sobiv kohtumise aeg.

Uued kaasaegsed kodud uues Kukerpuu elamupiirkonnas! - Kukerpuu tn 1

Kukerpuu Kodud- kaasaegsed kodud, kaasaegsele inimesele.Kukerpuu arendus on „Arhitektuuribüroo Korrus“ poolt loodud uus innovatiivne kortermajade linnak kuhu kokku on planeeritud rajada 6 kortermaja koos ligi 174 uue korteriga.
Esimese etapina saab algust Kukerpuu 1, mis on 30 korteriga energiasäästlik, A-energiatõhususklassiga, 3-korruseline korterelamu mis asub Tartu linna piiril, Raadi alevis, Vahi tee serval asuvas uues arenevas uuselamupiirkonnas.
Kukerpuu uuselamu kvartali moodsa ja tervikliku elukeskkonna loomisel on arvestatud inimese väärtushinnangute ja vajadustega. Projekteerimisel eelkõige arvestatud kõrge kvaliteedi, energiasäästliku elukeskkonna ja avara planeeringu sulandumist üheks tänapäeva inimese vajadusele vastavaks tervikuks.

3-kordses kortermajas saab kokku olema 30 kahe- kolmetoalist korterit suurusega 42,8-65,5 m2. Korterid valmivad 2024 aasta talvel.
Korterid on praktilise ja mugava planeeringuga. Kõigi korterite juurde kuulub sokli korrusel olev panipaik ja üks parkimiskoht. Lisaks asub soklikorrusel mahukas ühiskasutuses olev jalgrataste hoiuruum.
Esimese korruse korteritel mõnusad haljastusega ümbritsetud puitlaudisega kaetud terrassi alad, suurel osal teistest korteritest avarad rõdud. Maja hoovis planeeritud 42 parkimiskohta millele rajatud elektriauto laadimisvalmidused.

Mõnusa sisekliima tagab tsentraalne soojustagastusega ventilatsioon ning keskküttesüsteem rajatakse kaugküttebaasil mille soojakandjateks on põrandasse valatud küttetorustik. Maja katusele planeeritud päikesepark. Kaasaegsed ehituslikud ja tehnilised lahendused ning kvaliteetsed materjalid tagavad elamule nõutud A energiamärgise.
Soovi korral võimalik paigaldada kliimaseade.
Mugava liikumis vabaduse annab nii nooremale kui ka vanemale põlvkonnale mahukas maja kõiki korruseid läbiv lift.

Kinnistule juba rajatud asfalteeritud teed, valgustus, lastemänguväljak ning kõrghaljastus.


Miks eelistada just Kukerpuu kodusid?

• Parimad tehnilised lahendused ja mugav planeering
• A-energiatõhususklass kindlustab madalad ülalpidamiskulud ja pankadelt soodsad laenutingimused
• Turvaline ja peresõbralik elukeskkond
• Enamusel korteritest rõdu või terrass, panipaik ja kindel parkimiskoht
• Kõrge ehitus kvaliteet
• Tsentraalne keskküte
• Soojustagastus ventilatsioon
• Igal korteri jahutusseadme paigaldamise valmidus
• Parkimiskohtadel elektriauto laadimis valmidus
• Kiirelt arenev infrastruktuur

Koduostjale eriti magusa hinnaga lisaks:

*köögi-ja garderoobide lahendused sisustuspakkujalt Arens
*kaunid käsitöö kardinad Fabicorilt.
Hinnad alates 128 000€

Registreeri oma huvi : https://forms.gle/jSmZiS5x6RAEpjX29 ning ole esimeste seas kes saavad arenduse infot kiirelt kätte.
Tutvu ka kodulehega http://www.kukerpuu.domus.eeLai Residentsid - Lai tn 36, Tartu linn


Lai Residentsid Tartu vanalinnas on hästi peidetud pärl -privaatse asukohaga korterelamute kompleks on eemal võõrastest pilkudest ja tänavamürast.
Ajaloolise linnamüüri serval ning rohelusse uppuva Botaanikaaia vahetus läheduses asuv uusarendus koosneb kahest korterelamust, millest pisemas on kolm läbi kahe korruse korterit ja suuremas 3.korruselises majas kokku 13 korterit.
Kortermajade valmimistähtaeg on detsember 2023.

LAI 36A
Väiksem, endise tallihoone asemele kerkiv korterelamu koosneb kolmest läbi 2 korruse asetsevast 3-toalisest korterist. Ruumiplaneeringult on nendes korterites esimesel korrusel esik, wc-duširuum, avatud köök-elutuba, teisel korrusel 2 magamistuba. Kolmest korterist suurimal on esimesele korrusele planeeritud saun ning teisele korrusele täiendav panipaigaruum.
Iga korteri juurde kuulub 1 parkimiskoht sissepääsu juures ja panipaik.

LAI 36B
3-kordses kivimajas saab olema kokku 13 ühe- kuni neljatoalist korterit.
Mitmel korteril on avarad rõdud ja terrassid. Kõikide korterite kasutusse tuleb panipaik. Võimalus juurde osta parkimiskoht.


Lai Residentsid kortereid iseloomustab:

- mugav ning läbimõeldud ruumiplaneering
- kõrge ehituskvaliteet
- professionaalse sisekujundaja maitsekad ja kvaliteetsed siseviimistlusvalikud
- igal korteril panipaik
- jalgrataste hoiukohad kinnistul
- igale kinnistul asuvale parkimiskohale on projekteeritud elektriautode laadimistaristu
- tsentraalne keskküte
- soojustagastusega ventilatsioon
- jahutus (igas korteris 1 siseagregaat ja katusel välisagregaat).

Projekti kodulehekülg: http://www.lairesidentsid.domus.ee

AJATU ELEGANTS ANNELINNAS - TERETULEMAST JAAMA 167 - Jaama tn 167, Tartu linn

IGAL NELJAPÄEVAL, KELL 11:00-13:00, ON MAAKLER MAJAS! TULE TUTVU ILMA EELREGISTREERIMISETA JAAMA 167 KORTERITEGA. MAAKLER ON SINU JAOKS KOHAL JA OOTAB SIND!

Tere tulemast aadressile Jaama 167, kus avaneb võimalus omada kaasaegset ja soliidset kodu meeldivas ülikoolilinnas, millest on kiire ühendus kesklinnaga igast linnaosast.

Elegantne kortermaja on tõeline pilgupüüdja –tumedat tooni rõhutab rõdudel välja toodud kreemikas toon. Hoone on 7 korruseline ja pakub mitmekülgset valikut uue kodu otsijale. Jaama 167 asuvas kortermajas on võimalus soetada uus kodu 1-4 toalistest korteritest suurusega 26,4–84,3 m². Kortermaja esimesel korrusel asuvad nii korterid kui büroopinnad ning maja keskele on peidetud panipaigad. Korrused 2-7 on vaid korterite päralt.

Koostöös mööblispetsialistiga Pintsel (https://www.pintsel.ee/ ) on välja töötatud korterite jaoks sobivaimad köögimööbli lahendused. Sul on võimalik valida kolme köögi hulgast sulle sobivaim.

Jaama 167 kortermaja küttesüsteem on mugav ja paljude poolt eelistatud tsentraalne linna keskküte põrandkütte baasil ning korterites on korteripõhine kaugloetav kütte soojusmõõtmine. B-energiakasutusklaasiga majas aitab kulusid kontrolli all hoida korteripõhine soojusvahetiga ventilatsiooniseade. Hoone ise on kindlalt vaivundamendile paigutatud ning betoonelementidest välisseinad on ajale vastupidavad.

Kinnistule on rajatud sõidukite väliparkla ning jalgrataste väli-parkimisala, et soodustada tervislikku ja keskkonnasõbralikku liikumisviisi. Lapsed saavad oma elurõõmu rakendada ning uusi sõprussuhteid sõlmida kortermaja juures asuval mänguväljakul. Maja juures on ka pingid, kus jalgu puhata ning maailma sagimist jälgida.

Jaama 167 eesmärk on pakkuda mitmekülgset ja kvaliteetset elukeskkonda. Igale korteriomanikule on tagatud isiklik panipaik esimesel korrusel ning lisaks on ühisruum trepikojas, kuhu kiirelt hoiule lükata lapsevanker. Korterid on loodud mugavust ja funktsionaalsust silmas pidades, pakkudes kaasaegset elustiili ning võimalust nautida hubast atmosfääri kauni kortermaja sees ja ümbruses.

Tule ja avasta enda jaoks Jaama 167 – koht, kus kvaliteetne kodu kohtub mugava asukohaga! Sinu uus kodu on valmis ning ootab sisse kolimist!

Pildid on illustratiivsed

www.domus.ee/630200688292678900

TAMMELINNA KODUD - Savi tn 6a, Tartu linn

A ENERGIATÕHUSUSKLASSIGA KORTERMAJA TARTUS, TAMMELINNAS.

Tartlaste seas kõrgelt hinnatud Tammelinna, aadressile Savi 6A, kerkib 2024 aasta suve keskpaigaks uus kortermaja.

3-korruseline hoone on kaasaegse ja moodsa arhitektuuriga. Kortermajas saab olema kokku 16 kahe kuni nelja toalist uut kodu:
kuus 2-toalist korterit pindaladega 37,8 m² - 46,9 m²
viis 3-toalist korterit pindaladega 56,5 m² - 62,4 m²
viis 4-toalist perekorterit pindaladega 71,3 m²-93,1 m²

Uued kodud on praktilise ja mugava planeeringuga. Kui oled rõdugurmaan, siis tegutse kiiresti- rõduga kortereid on kokku 10.
Kortermaja maasikaks on kindlasti hoone lõunaküljel paiknev, ainukese terrassiga (11 m²) 4-toaline perekorter. Kaks suuremat 4-toalist korterit on saunaga ning paiknevad läbi kahe korruse.

VENTILATSIOON JA KÜTE
Mõnusa sisekliima eluruumides tagab soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Kütteks on kaugküte, korterites on vesi-põrandaküte.
Energiatõhususe tagavad katusel olevad päikesepaneelid.

MUGAVUSED
Mugava liikumisvabaduse annab nii nooremale kui ka vanemale põlvkonnale mahukas, kortermaja kõiki korruseid läbiv lift.

PARKIMINE JA PANIPAIGAD
Hoone keldrikorrusel asuvad panipaigad suurustega 1,7m² -3,9m². I korrusel eraldi rattaruum ratastele.
Parkimine on lahendatud krundisiseselt. 21 parkimiskohta paiknevad hoone läänepoolsel küljel. Lisa rattaparkla kinnistul. Hoones on ka kaks küttega garaazikohta.

KINNISTU
Asfaltkattega juurdepääsutee kinnistule projekteeritakse Savi tänavalt. Krundisisesed parkimisalad on asfaltkattega ning kõnniteed kaetud betoonkivisillutisega.
Hoone idaküljele on planeeritud haljastatud hooviala, kus saab nautida ilusat ilma ning jagub ka mänguruumi lastele.

ASUKOHT
Tammelinna linnaosa pakub turvalist ja mugavat elukeskkonda. Siin on esindatud haridusasutused, tervishoid ja rohelus. Ümbruskonnas paiknevad valdavalt eramajad ja ridaelamud. Tammelinn on atraktiivseks piirkonnaks neile, kes soovivad ühendada linnalähedase elu looduskeskkonna eelistega.

Lähim suurim kaubanduskeskus- Lõunakeskus
Ehituspood- K- Rauta
Haridusasutused- Tartu Tamme Kool, Tartu Tamme Gümnaasium, Biomeedikum, Chemicum
Lasteaiad- Tõruke
Meditsiin- Tartu Ülikooli Kliinikum

Ostes oma uue kodu Savi 6a arendusse:
* A energiaklass=soodsam kodulaen
* Soodsad laenulepingutingimused Domus Kinnisvara partnerpankadelt
* Sõbrahinnaga köök ja garderoob Miar Sisuselt
* Kvaliteetsed aknakatted soodushinnaga Fabricorilt
* Hindamisteenus eelisjärjekorras
* Aitame ära müüa ka Sinu praeguse eluaseme

Lisainfot Tammelinna Kodude kohta jagab maakler Margit Vähi telefonil +372 56 242 181, e-mail margit.vahi@domus.ee

Huvi on võimalik registreerida ka järgmisel lingil:

https://forms.gle/Arabr28KDQy4kY9CA


Alme Residentsid - Jaama 52, Tartu linn

ALMÉ RESIDENTSIDE korterid on inimesele, kes hindab äärelinna vaikust ning rohelust linna keskuse lähedal.

ALMÉ RESIDENTSID koosneb ajaloohõngulisest moderniseeritud tänavapoolsest majast ja kaasaegsest galeriimajast. Uue kodu saavad endale ALMÉ RESIDENTSIDES 18 peret.

Arhitektuuriliselt on tegemist rätsepatööga, kuna iga korter on erilaadne. Uusarenduse kujundamisel on arvesse võetud inimeste nõudmisi avarate, valgusküllaste ja energiasäästlike kodude loomiseks. Korterite projekteerimisel on nutikalt ära kasutatud iga ruutsentimeeter.

Karakteriga korterid on ideaalsed kodud linna armastavale perele, industriaalset fiilingut ootavale inimesele või miks mitte ka inimesele, kes otsib endale ajas väärtust koguvat troffeed!

ALMÉ RESIDENTSID valmivad 2024. aasta suvel! Võta meiega ühendust juba täna!

http://www.alme.domus.ee/

www.alme.domus.ee

Tõravere Kodud - Observatooriumi 5D, Tõravere alevik

Esitleme Tõravere teaduslinnakusse kerkivat uut mahukate perekorteritega maja:
# pargialale kerkib ainult 10 korteriga eriilmeline galeriimaja
# iga korteri kasutuses on avar rõdu või terrass
# esimese korruse korterid saavad erikasutusse oma isikliku õueala
# korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon
# B- energiaklass
# nutikalt panipaigaruumi korteris
# koduhoiuruumid enamusel korteritest
# avarad panipaigad maja soklikorrusel
# müügihinna sees üks kindel parkimiskoht
# vabalt parkimise ruumi maja ümbruses
# tsentraalne küte ja soe vesi alevi katlamajast

Elementmaja valmib veebruaris 2023.

https://www.toravere.domus.ee/

Uus A- energiaklassi kortermaja Raadil, täis kvaliteetseid ja mugavaid lahendusi olles linnaläheduse roheluse keskel. - Kaupmehe 6, Vahi alevik

Tartu linna serval, ühes populaarsemas Raadimõisa uuselamu piirkonnas on oma arenduse uut jetapi KAUPMEHE 6 ,alustamas kõrget kvaliteeti pakkuv ja usaldusväärsust võitnud arendaja Ceteles, kelle arendamisel on valmis saanud suur osa uutest kortermajadest selles piirkonnas. Tegemist on 4 korruselise liftiga kortermajaga kus on kokku 32 erilise planeeringuga korterit. Igal korteril on avar rõdu ja 0 korrusel mahukas panipaik, mis kuulub korteri hinna sisse.

Ceteles arenduse kortermajad on modernsed ja ülimalt hea ja avara planeeringuga. Nende arenduste kortermajades on kogu fookus inimeste väärtushinnangute, nende vajaduste ja mugavuse rahuldamises ja selle juures kõrge kvaliteedi hoidmises. Kõik selleks, et just Sinu perel oleks hea, turvaline ning mõnus kodus olla. Selles piirkonnas valminud elamud on kõrgelt hinnatud ka järelturus just nimelt oma kõrge kvaliteedi ja hea asukoha tõttu.
Arenevat elurajooni ümbritseb rohkelt rohelust, vabaajaveetmis ning sportimisvõimalust pakkuv ümbrus.

www.bit.ly/3RLQEpm

Modernsed suured kodud Emajõe vahetus läheduses. - Kuu 22B, Tartu linn

Kuu 22B on kauaoodatud suurte korteritega energiasäästlik, A-energiatõhususklassiga, 5-korruseline korterelamu, Tartu kesklinna piiril Emajõe vahetus läheduses.
Hoone moodsa ja tervikliku kontseptsiooni loomisel on projekteerimisel eelkõige arvestatud kõrge kvaliteedi, energiasäästliku elukeskkonna ja avara planeeringu sulandumist üheks tänapäeva inimese vajadusele vastavaks tervikuks.

5-kordses kivimajas saab kokku olema 15 kolme- kuni viietoalist korterit suurusega 64,7 – 109,3 m2. Korterid valmivad 2023 aasta suvel.
Korterid on praktilise ja mugava planeeringuga kuhu mahutatud mitmed olulise funktsionaalsusega ruumid. Praktiliselt kõigi korterite juurde kuulub saun, avar koduhoiuruum, garderoob või garderoobinišš, panipaik esimesel korrusel ja maja hoovis või maja aluses parklas olev parkimiskoht. Lisaks võimalus ostu juurde lisaparkimiskoht.
Avar kuni 4,8m2 pesemisruum võimaldab planeerida seda omanäoliseks ja praktiliseks ruumiks. Esimest kevadist päikest ja linnulaulu saab nautida iga korteri juurde kuuluva rõdu abil tänu millele on loodud imelised valgustingimused kõikidele korteritele igas ilmakaares.

Mõnusa sisekliima tagab tsentraalne soojustagastusega ventilatsioon ning toa soojus ning soe vesi tuleb tsentraalsest linna kesk katlamajast . Head ehituslikud lahendused ja kvaliteetsed materjalid tagavad elamule nõutud energiamärgise.
Soovi korral võimalik paigaldada kliimaseade.


Mugava liikumis vabaduse annab nii nooremale kui ka vanemale põlvkonnale mahukas maja kõiki korruseid läbiv invanõuetele vastav lift, see tagab lihtsa liikumise nii jalgratta, lapsevankri kui ka ratastooliga.

Korteritesse ja üldkasutatavatesse ruumidesse on hoolikalt valitud siseviimistlusmaterjalid, ning igal kodu ostjal on võimalus teha kolme erineva paketi vahel endale sobiv valik ja lahendus. Trepikoja sissepääsud on varustatud kiibiga läbipääsusüsteemi ning uudse videofonosüsteemiga.

Olete oodatud tutvuma unikaalsete avarate apartamentidega Kuu Residentisides!

www.kuu.domus.ee/

Lembitu 5 - Lembitu pst 5, Viljandi linn

Sinu uus kodu asub Viljandi kesklinna südames, rahulikus ja rohelises piirkonnas ning Viljandi linna magusaimas asukohas. Siin saab nautida vaikset ja privaatset keskkonda ning samal ajal olla alati kõigist linna mugavustest vaid jalutuskäigu kaugusel. Ümbruses asuvad toidupoed, kohvikud, pargid, kaubanduskeskused, lasteaed, kool, huvikoolid, bussijaam, ühistranspordi bussipeatus. Kaarekujuline Lembitu pst tänav Uueveski linnaosas algab Uuelt tänavalt ja lõppeb Tallinna tänavaga.

Korterelamus on kaks korrust ning valikus on kokku 22 erineva planeeringuga korterit.
1- kuni 3 - toalised, suuruses 21- 44 m². Korterite hinnavahemik on 109900 - 151700 eurot.
• 1 ühetoaline korter
• 20 kahetoalist korterit
• 1 kolmetoaline korter.
Elamu valmis suvel 2022.a. ja ootab uusi omanikke sisse kolima.
Koli juba osaliselt sisustatud koju - Lembitu kodude korterid sisaldavad köögimööblit koos tehnika ja esikukappidega. Samuti on duširuumis olemas kraanikausi all sahtlitega kapp ja seinal peegelustega kapp. Seinale kinnituva tualeti poti taga on mugav ja funktsionaalne riiul. Kuivatiga pesumasin, tualettpaberihoidja ja nagid sulanduvad interjööri ja nii moodustub ühiselt stiilne ja moderne tervik. Ehitaja ehitas korterid, aga sina lood sellest kodu. Juurde on vaja osta vaid sinule meelepärane mööbel.
Lembitu Kodude maja arhitektuuri kujundamisel on inspiratsiooni ammutatud loodusest, mida on integreeritud modernse ehitusega. Roheline hoov, oma aed, sõbralik ja avatud õhkkond, samas elektriautode laadimiskohad ja loft korrused, suured aknad, kõrged laed - kõik see on osa Lembitu Kodude identiteedist.

Katuslagi - puitkonstruktsioonil viilkatus, soojustatud mineraalvillaga, katusekate valtsplekk.
Kandvad seinad - laotud õõnesplokksein, monolitiseeritud, fassaad on soojustatud mineraalvillaga, Sokkel - soojustatud vahtpolüstereeniga, viimistletud viimistlus krohviga ja laudisega.
Korterisisesed siseseinad - metallkarkassil, mõlemalt poolt kaetud kipsplaatkattega, vahe täidetud heli
summutava villaga. Osaliselt õõnesplokk seinad, monolitiseeritud.
Aknad - 3-klaasiline klaaspakett PVC raamil, sisemine ja välimine selektiivklaasist.
Uksed - hoonel on välisukseks terasuks klaaspaketiga. Korteri välisuks puitkonstruktsioonil tammespoon
sileuks, korteri sisesed uksed tammespooniga kaetud kärguksed.
Kõrged laed, sisekorrused ja terrassid ning läbimõeldud sisearhitektuur loovad Lembitu kodudest tõeliselt mõnusa elukoha.
Eluruumide seinad ja laed on värvitud, märgades ruumide seinad ja põrand kaetud keraamilise plaadiga, eluruumide põrandal kolme-lipiline tammeparkett.
Korterelamus on kaasaegseimad kodulahendused:
• Esimese korruse korteritel on oma terrass ja murulapike.
• Teise korruse korteritel on kõrged laed ja sisekorrus.
• Korteritel on funktsionaalne planeering - need on avarad, valgusküllased ning praktilised.
• Eraldiseisev ning korteripõhine soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, mis tagab alati madalad kõrvalkulud ning värske sisekliima.
• Elamu soojusvarustuse allikaks on AS Esro kaugküttevõrk. Korterites on vesipõrandaküte ning kaugloetavad veemõõtjad sooja ja külma vee tarbimise arvestamiseks.
• B-energia klass
Märksõnadeks on kvaliteetne ehitus, moderne disain, stiilne sisekujundus ja parim võimalik asukoht.
Vaikses eramajade piirkonnas on palju rohelust, on ehe vaikus ja kõlab linnulaul.
Aitame rõõmuga valida Sulle ja Sinu perele õige kodu!

www.lembitu.domus.ee

Mohri Majad - Rüütli 23/25, Pärnu linn

Pärnu vanalinnas Rüütli tänava ääres on müügile tulnud uued korterid ja äripinnad!

Mohri Majad on kolmest hoonest (Rüütli 23/ 25) koosnev kompleks korterite ja I korruse äripindadega!

Rohkem kui 340 aasta vanustel Mohri majadel on pikk ja põnev ajalugu.
Rüütli 23 valmis 1681. aastal Pärnu raehärra ja kaupmehe Christoph Heinrich Mohri elamuks. See oli üks esimesi maju Pärnus, mis rajati fassaadiga vastu tänavat ja vastu toonast turuplatsi ehk praegust Lasteparki. Hoone esimesel korrusel olid äriruumid, teisel korrusel eluruumid.

Põhjalikult renoveeritud Mohri Majad saavad tagasi oma kunagise väärika välimuse ja kaasaegse sisu!

Kõik korterid on omanäolised ja põnevate erilahendustega. Hoonete esimesele korrusele ja soklikorrusele on oodatud ärid, mis sobituvad Rüütli tänava kui linna peatänavaga ja vanalinna tuiksoonega.

Mohri Majades on kokku 16 korterit - 2-toalistest kuni 4-toaliseni, neist 8 korterit paikneb läbi kahe korruse ja neljal korteril on terrass/rõdu.
Siseviimistluses kasutatakse kvaliteetseid premiumklassi viimistlusmaterjale mis sobituvad ajaloolisse väärikasse hoonesse.
Tule naudi Pärnu ajaloolise vanalinna hõngu, puhka ja ela otse linnasüdames.
Pargid ja rohelus käeulatuses, supelrand jalutuskäigu kaugusel ja teatrisse saab mõne sammuga, muudest Pärnu võludest rääkimata.

Vaata lisa ka Mohri Majade kodulehelt!
https://www.mohrimajad.domus.ee/
Tule tunne huvi!

www.mohrimajad.domus.ee/

Eksklusiivne uusarendus Pärnu südalinnas! Basseiniga terrass! - Põhja 1, Pärnu linn

Pärnu kesklinnas on müügile tulnud uued korterid ja äripinnad!

Põhjatäht on läbi aegade üks eripärasemaid uusarendusi Pärnu linnas ja seda mitte ainult ajaloo, vaid ka hoone välis- ja siseilme poolest.

Põhjatäht on koht, kus ei pea valima väärtusliku vana ja moodsa uue vahel – väärikad kiviseinad ning tänapäeval harvaesinevad kaaraknad kohtuvad kõige kaasaegsemate lahendustega luues eksklusiivse keskkonna ja võimalused kodudele ning äridele.

Põhjatähe hoone asub Pärnu südalinnas jäädes tihedama liiklusega maanteedest privaatselt omaette teiste elu- ja ärihoonete kompleksi vahele.

Põhja 1 on teadaolevalt Pärnu vanim aidahoone, olles osa Põhja tänaval asuvate aitade kompleksist. Põhja 1 kiviaida ehitamine võib ulatuda keskaega. Pärnu Päruseraamatu andmetel eksisteerib kiviait 1543. aastast. 18. sajandi esimesel poolel kuulus hoone läbi aegade ühele edukaimale Pärnu kaupmehele Hans Dietrich Schmidtile, kelle järgi on seda kutsutud ka Mitti aidaks.

Kõik korterid on omanäolised ja põnevate erilahendustega.
Avaraid kõrgete lagedega kortereid iseloomustavad suured maast laeni kaaraknad, kaunid vaated, kaasaegseimad nutikodu lahendused ja kvaliteetne viimistlus.

Kokku on 23 ärikorterit – 21 kahetoalist ja 2 privaatse katuseterrassiga neljatoalist. Lisaks 3 äripinda.
Avarad kõrgete lagedega ärikorterid asuvad 3-6 korrusel. Enamuse korterite juurde kuulub rõdu ja saun.
Katusel asuvad privaatsed terrassid ning ühiskasutusega basseiniga terrass.

Tule puhka ja ela otse Pärnu linna südames.
Pargid ja rohelus käeulatuses, supelrand jalutuskäigu kaugusel ja teatrisse saab mõne sammuga, muudest Pärnu võludest rääkimata.

Võta kindlasti ühendust!
+372 529 0417
Piret Rondo

+372 510 4242
Maido Sein

Vaata lisa ka Põhjatähe kodulehelt!
https://pohjataht.domus.ee/

www.pohjataht.domus.ee/

ÜLEVÄLJA ELAMURAJOON - looduslähedane elukeskkond! - Seljametsa küla

Ülevälja elamurajooni esimene etapp hõlmab 34 krunti.
Uued tänavad saavad Lõuna, Pilve, Tuule, Päikese ja Koidu nimelisteks.
Uue kodu ehitamisel on meeldivaks kohustuseks istutada krundile vähemalt 3 põlispuud, ikka selleks, et tulevikus oleks elamurajoon veelgi looduslähedasem.

Individuaalelamukruntide suurused jäävad vahemikku 1184 - 2769 m². Ridaelamute krundid on vahemikus 3175 – 5451 m².

HOONESTUSTINGIMUSED
Elamukruntidele võib ehitada ühe kuni 2-korruseline elamu katusekaldega 10-45ja soovi korral ka kõrvalhoone. Hoonete harjajoone suund ei ole määratud. Lubatud suurim ehitusalune pind individuaalelamukrundil koos kõrvalhoonega on 250m² ja hoonete suurim lubatud kõrgus võib olla olemasolevast maapinnast kuni 9,0 m.
Välisviimistluse materjalina on lubatud kasutada puit-, krohv- või kivikatet. Küte tuleb lahendada elamu projekti koosseisus.

PIIRKOND
Lastega peredele on piirkond heaks paigaks, läheduses asub Paikuse lasteaia Seljametsa maja, Paikuse lasteaed Mesimumm, Paikuse kool, Paikuse huvihariduskeskus Pai ning Politsei- ja piirivalvekolledži Paikuse õppeüksus.

Kõik vajaliku (kauplused, raamatukogu, spordikeskus, kool, lasteaed) leiab Paikuse keskusest, ca 2 km kaugusel Ülevälja elamurajoonist. Pärnu kesklinn jääb 10 km kaugusele. Kergliiklusteed Seljametsast on ühenduses Paikuse aleviga ja ka Pärnu linnaga.

Kinnistu hind sisaldab
- liitumispunkt elektrivõrguga (Elektrilevi OÜ),
- liitumispunkt vee- ja kanalisatsioonivõrguga (Pärnu Vesi AS),
- sidekaabel.
Elamurajoonis on kõvakattega sõiduteed ja tänavavalgustus.
Müügihind sisaldab ka käibemaksu.

Kinnistu hind ei sisalda:
- võrkudega liitumistasusid,
-müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõivu.

Ostu korral ei pea olemasoleva kinnisvara pärast muretsema. Selle üürile andmise või müügisoovi korral aitame Teid hea meelega! Samuti pakume Domus Kinnisvaras õiglast ja kõikide pankade poolt aktsepteeritud kinnisvara hindamisteenust.

Võta ühendust ja uuri arendusprojekti kohta lisa!

www.ulevalja.domus.ee/