Müüa korter, 2 tuba - E. Vilde tee 98, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond

https://domus.ee/43264139275850136/ Kopeeri link Jaga facebookis
Uut omanikku ootab heas korras, eraldi tubadega 2-toaline korter Mustamäe rohelises ja rahulikus piirkonnas. See kodu on olnud ühe pere soe pesa üle 20 aasta — nüüd on aeg anda teatepulk edasi järgmisele, kes hindab head asukohta, toimivat majapidamist ja võimalust kujundada kodu oma käe järgi. Korter asub maja keskel, kolmandal korrusel ja on läbi maja planeeringuga. Rõdu on suurema toa juures maja parkla ja välisuste poolses küljes. Energiatõhususarvu klass on C.

Tubade põrandat katab laminaatparkett, seinad on värvitud või kaetud tapeediga ja kõik laed on valget värvi.
Vannitoa/WC põrand ja seinad on plaaditud. Köögis on köögimööbel koos külmiku, integreeritud ahju ja gaasipliidiga.

Kõik korteri aknad on vahetatud (2X klaaspakett). Korterisse jääb kõik piltidel olev kohtkindel mööbel ja osa tehnikast. Maja ees on laiendatud parkla auto parkimiseks. Toasooja annavad reguleeritavad radiaatorid kaugkütte teel. Kommunaalkulude summa on suvisel ajal u 90€ ja talvisel kõige külmemal perioodil u. 150€. Maja all on olemas kasutamiseks ka keldriboks.

TV ja Interneti ühendust pakub Elisa, Telia või STV. Maja trepikoda on puhas ja renoveeritud. Külaline saab oma tulekust märku anda fonoluku kaudu. Elektri peakaitse on 16A ja see on vahetatud. Kööki ja vannituppa on veetud uued elektrijuhtmed. Vee ja kanalisatsiooni torud on hiljuti vahetatud.

1 km raadiuses asub mitu keskust ja kauplust nagu Mustamäe keskus (kino, söögikohad, MyFitness jm.), Mustika keskus, Maxima XX-Tammsaare, Lidl, Selver. 300 m raadiuses 3 lasteaeda. Bussipeatuseni "Szolnok" u. 350 m kõndimist. Peatusest liiguvad bussid nr. 9, 10, 20, 20A, 24, 28, 37, 81, 85. Bussipeatuse taga on ka Vilde Rimi Super. Jalutuskäigu kaugusel on Männi park, Männi raamatukogu ja Kaja keskus. Kesklinna 10 minutit autosõitu. Maja ees rohelus ja puud, mis loovad mõnusa privaatsuse.

Kui tekkis huvi koha peal ka kõik üle vaadata, anna julgelt märku ja lepime sobiva aja kokku. Aitan müüa ka teie olemasoleva kodu ja pakun pankade lepingutasude soodustusi ostu finantseerimise korraldamisel.

Viljo Pettinen
Kutseline maakler / Kinnisvarakonsultant
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 58041
Kutsetunnistus: 203403
Tel: +3725110939
e-post: viljo.pettinen@domus.ee
Loe veel

114 000 €

2 626.7 € / m2
Seisukord:
Renoveeritud
Tubade arv:
2
Üldpind:
43.4 m2
Korrus:
3 / 5
Ehitusaeg:
1970
Magamistube:
1
Vannitube:
1
Pliit:
Gaasiga
Küte:
Tsentraalne keskküte
Ehitise materjal:
Paneel
Katastritunnus:
Omandivorm:
Korteriomand
Energiamärgis:
C
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kaabel TV, internet, turvauks, televiisor, mööbel, mööbli võimalus, parkett, dušš
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

197 000 €
2 tuba
3 893.3 € / m2
50.6 m2
20.04.2026
114 000 €
2 tuba
2 614.7 € / m2
43.6 m2
26.01.2023