Jane Jürgenson

Kutseline hindaja

Kinnisvara hindajana olen tegutsenud juba 8 aastat, Domus kinnisvara tiimis olen aastast 2022. Eelmisel aastal tunnustati mind „Aasta hindaja 2023“ tiitliga.

Olen omandanud magistrikraadi Eesti Maaülikooli kinnisvara planeerimise erialal ning varasem töökogemus mitmes erinevas kohalikus omavalitsuses on andnud mulle mu igapäeva tööks palju vajalikke teadmisi ja oskusi. Samuti täiendan iga-aastaselt oma teadmisi kinnisvaraalastel koolitustel ja konverentsidel. 2022. aastal omandasin Vara hindaja (7. tase) kutse.

Kinnisvara on mulle huvi pakkunud juba lapsest saati ja hindajana on mul kohtuda paljude erinevate inimestega ning aidata neil täita nende unistus uuest kodust või olla abiks muudes kinnisvaraga seotud küsimustes. Minu hindamise portfellis on lisaks tavapärasele elukondlikule kinnisvarale eksklusiivsed üksikelamud ning erinevad ärikinnisvara objektid Tallinnas ja Harjumaal.

Mulle ei meeldi ühe koha peal seismine ja soovin ennast pidevalt proovile panna ning teha oma tööd hingega. Olen särasilmne ja positiivne inimene ning leian lahenduse igale probleemile. Minu jaoks on kõige suurem tänu tehtud töö eest klientide positiivne tagasiside ning edasisoovitamine oma sõpradele ja tuttavatele.

Vabal ajal veedan aega oma pere ja sõpradega ning minu suurimaks kireks on reisimine.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri