Krista Õigus

Kutseline hindaja / Maakler / Konsultant

Rõõmsameelne, ambitsioonikas ja töökas - need kolm omadussõna iseloomustavad mind kõige paremini.

Oma teekonda kinnisvaramaastikul alustasin 2016. aastal, kui asusin õppima EMÜ magistratuuris maakorraldust ja kinnisvara planeerimist. Teadsin juba õpingute ajal, et kinnisvaraga ma tegelema hakkan ja suure tänutundega oma klientide vastu saan täna öelda, et just nii ongi. Tänaseks olen oma magistriõpingud edukalt lõpetanud ning oman tehnikateaduste magistrikraadi.

Töö kinnisvaravaldkonnas on just see, mida armastan ja mida teen suure kirega. Iga minu klient on mulle oluline ning püüan alati anda endast 110%, et minu kliendid oleksid rõõmsad ja minu tööga rahul. Tänaseks olen osalenud mitmes kinnisvaraga seotud müügitehingus ning koostanud mitmeid kvaliteetseid eksperthinnanguid krediidiasutustesse ning võin julgelt öelda, et see ongi see, mida armastan.

Vabal ajal naudin trenni tegemist ning lähedastega ja sõpradega aja veetmist.

Loe pikemalt

Minu viimased artiklid

Kuidas saada kinnisvarahindajaks

Soovitused

Allan: "Sooviksin tänada Domus kinnisvara maaklerit Krista Õigus, kellelt sain väga kiiret ja professionaalset nõu kinnisvara alal. Kirsiks tordil oli äärmiselt sõbralik suhtumine."

Doris: "Suured tänud veelkord! Võtate uue kodu soetamise stress vähemaks :-) .
Nii toetavat ning sõbralikku suhtumist tuleb tunnustada! Jõudu ning päikest!"

Holger: "Jäin teenusega väga rahule. Töö kiire ja korralik. Hindaja oli väga avatud, sõbralik ja professionaalne. Kõik sujus ladusalt. Jätkake samas vaimus!"

Urmas: "Leidsin kv-st ahvatleva korteri pakkumise, hakkas päris meeldima :) Aitäh, hea töö!"

Avely: "Hindaja tegi oma tööd väga korrektselt, võimalikult kiiresti ning ta tegi seda südamega. Oli seejuures kogu protsessi vältel kättesaadav, hoidis klienti kursis ja tõesti hoolis. Üle pika aja üks väga meeldiv kogemus konkreetse hindaja Krista Õiguse näol!"

Leelo: “Soovime tänada teie kinnisvara hindajat Krista Õigust väga kiire ja professionaalse töö eest. Suur rõõm oli teha koostööd nii tubli ja meeldiva inimesega. Tänu temale saime oma eesmärgid nädalaga täidetud. Suur aitäh veelkord!”

Saada mulle kiri