Merlyn Viilik

Hindaja

Minu huvi kinnisvara vastu tekkis 2003. aastal kui soetasin oma esimese korteri. Alates sellest ajast olen jälginud Eesti kinnisvaraturgu, müünud, ostnud, jälle müünud ja nii kuni tänaseni. Huvi kinnisvara vastu olen ära saanud kasutada ka oma karjääris – olen olnud turundusjuht erinevate kinnisvara arendajate juures, sealhulgas Merko Ehitus, Endover ja Arco Vara ning turundanud suuri Tallinna elamuarendusi - Noblessner, Uus-Veerenni, Pikaliiva, Lahekalda ja erinevaid arendatavaid kortermaju.

Peale 15 aastat turundajana otsustasin karjääris teha kannapöörde ning alustada hoopis kinnisvara hindamisega. Kui kinnisvara paneb silma särama, siis selle vastu ikka ei saa. Kinnisvara hindamise töö on rutiinivabam, pakub vaheldust erinevate objektide vahel liikumise näol ja võimaldab suhelda erinevate inimestega. Tulevikus plaanin hinnata nii Tallinna kui ka Pärnu kinnisvara, sest sõidan iganädalaselt nende kahe linna vahel.

Kõrghariduse omandasin Tartu Ülikoolis, kus õppisin ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala.

Huvitun ka sisekujundusest, olen loonud ruumiplaneeringuid ning sisustuskontseptsioone erinevatele korteritele ja majadele.

Vabal ajal reisin, tegelen kodus aiatöödega ja püüan aegajalt ka metsa jooksuradu või spordisaale külastada.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri