Merlyn Viilik

Kutseline hindaja

Minu huvi kinnisvara vastu tekkis 2003. aastal kui soetasin oma esimese korteri. Alates sellest ajast olen jälginud Eesti kinnisvaraturgu, müünud, ostnud, jälle müünud ja nii kuni tänaseni. Huvi kinnisvara vastu olen ära saanud kasutada ka oma karjääris – olen olnud turundusjuht erinevate kinnisvara arendajate juures, sealhulgas Merko Ehitus, Endover ja Arco Vara ning turundanud suuri Tallinna elamuarendusi - Noblessner, Uus-Veerenni, Lahekalda, Pikaliiva ja erinevaid arendatavaid kortermaju.

Peale 15 aastat turundajana otsustasin karjääris teha kannapöörde ning ümber õppida kinnisvara hindajaks. Varasem kinnisvara alane töökogemus annab valdkonnas turu tunnetamisel tohutu eelise, hindaja töö aga sobib hästi mu karakteri ja elustiiliga - sõidan iganädalaselt Tallinna ja Pärnu vahel ning seetõttu saan hinnata kinnisvara nii Harjumaal kui ka Pärnumaal.

Kõrghariduse omandasin Tartu Ülikoolis, kus õppisin ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala.

Huvitun ka sisekujundusest. Olen loonud ruumiplaneeringuid ning sisustuskontseptsioone erinevatele korteritele ja majadele, mistõttu võin kliente nõustada ka kinnisvara müügiks ette valmistamisel (home staging).

Loe pikemalt

Saada mulle kiri