Jüri Aljas

Maakler / Konsultant

Domus Kinnisvaras töötan alates Kuressaare kontori avamisest 2013 aastal.

Mulle sobib maakleritöö. Tänu ehitajakogemusele tean tihti, mis on korteri seina sees või põranda all. Tegelen täna jälle samade majade või korteritega, mida ise kunagi ehitanud olen.

Ligi 30 aaastat müügitööd on aga õpetanud mind inimesi kuulama ja oma kliente austama. Selline kogemuste kooslus lubab mul end kinnisvaravaldkonnas tunda väga koduselt. Tunnen Saaremaad hästi ja saarlasi ka.

Olen abivalmis, huumorimeel on arenenud üle keskmise, vanus on jalanumbrist juba pikalt ette jõudnud.

Vaba aja märksõnad on maakodu ja vanatehnika, mets ja meri, saun ja suitsuahi.

Loe pikemalt

Soovitused

Tahame südamest tänada maakler Jüri Aljas't. Meie jaoks oli ta väga professionaalne, parim suhtleja, heasüdamlik teenindaja ja kindlasti väga hea maakler/müüja. Tema kiire reageerimine, innovatiivne mõtlemine ja operatiivne lähenemine aitasid kindlasti kaasa tehingu ostuks. Meist said tänasest siiralt õnnelikud Kuressaarlased! SUUR AITÄH JÜRI ALJAS JA DOMUS Kinnisvara!

Riina

Oleme erakordselt rahul Domuse maakleri Jüri Aljasega. Tõsi, tehinguni me ei jõudnud, ent põhjuseks on ostjate endi veendumuseni jõudmine, et pakutav koht looduse mõttes ei olnud päris "see".
Kõik, mida maakler Jüri tegi - ülima põhjalikkusega - objekti vaatamise eel, ajal ja pärast on märgid väga kõrgest professionaalsusest ning täielikust empaatiavõimest potensiaalse kliendi huvidest lähtuvalt.

Georg

Täname maakler Jüri Aljast korrektse tegutsemise eest meie kinnistu müügil.

Perekond Põld
Otsisin 2 aastat Kuressaares omale korterit/maja ja seetõttu olin kohtunud paljude maakleritega. Selle aasata sügisel leidsin sobiva korteri mida müüs maakler Jüri Aljas. Väga osavõtlik ja professionaalne töö Jüri poolt. Suured tänud!

Uue korteri omanik Jaanus.
Suur tänu korrektse töö ja suhtumise eest. Oleme paljude maakleritega viimasel ajal kokku puutunud ja nii nagu Teie töötate, on olnud üksikuid, s.o. professionaalsus.

Ülle ja Benno A.

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri